Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peppa
    V poslední době se zdá, že po adventurní době temna příchází malé obrození. Jen tak dále! The Book of Unwritten Tales mi připomněla, proč mám tyhle hry tak rád.
  • Ouniles
    No je pravda ze me vecina adventur moc nezajima ale tesim se na ostatni rozhovory (npr. DayZ) *5*
  • Nejsem snad jediný kdo se těší na Amnesii? :)
    • DangerousDave
      ja som na to hodne zvedavý... Naštastie už dávno nejem bravčové, takže hra mi ho už viac znechutiť nedokáže :)
    • Trailer mi nahání noční mury až doteď kdo by se netěšil ? *1*
    • Tak kdo by se netěšil na pořádnej kus vepřovýho? (Vegetariány a jiný hippies nepočítám, to jsou věci v jejichž existenci stále odmítám uvěřit.)
      • Lawliet
        Taky jsem nevěřil že být vegetariánem může fungovat, tělo potřebuje živočišné i rostlinné bílkoviny. Teda až do nedávna kdy jsem se setkal se slečnou která nejí žádné maso a vypadala velmi zdravě, zdravěji než vypadám já a to se snažím jíst od všeho trochu *1*
      • Tešil by so sa, ale autori ma znechutili DLC-čkom Justine, keď ma v polovici hrania jeden mamrd vždycky dostane. Hra hneď skončí a musím ísť odznova. Len pocit strachu vystriedala nasratosť. Ono aj tie checkpointy majú asi nejaký význam... *13*
        • GlaDOS
          Jak se vůbec opovážili Justine vůbec vydat? Zadarmo!
          • Sorry, že som sa sťažoval. Po piatom zamordovaní už nevidím veci racionálne ... *8*
            • GlaDOS
              Hele, taky jsem to častokrát zapíchl v těch zatopených místnostech a naštvalo mě to tak, že už jsem to pak neměl náladu hrát. Na druhou stranu to DLC dělali zadarmo, takže neměli tolik času si hrát s vyvážením obtížnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit