Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Já si pamatuju, jak jsem kvůli složení puzzlu ze zvěrokruhu v prvním Poslu Smrti šel hledat staré noviny, abych věděl, co které znaky znamenají a dal je správně. Nakonec jsem je našel v deníku Metro.
  • nejhorší je, když hra ukáže všechny mechaniky během prvních 20 minut a dalších 15 hodin je jenom dokola opakuje a nepřidá už nic nového
  • Hnisavec
    v Demon Souls sa dal prakticky každý boss zabiť nejakým trikom/bugom, ktorý tam tvorcovia zámerne dali a nechali. Jeden Maneater sa dá zabiť ešte spoza hmly s dobrou zásobou šípov a trpezlivosťou. Old Monk sa dá hneď pri vstupe odhodiť, keď má človek obojručne Meat Cleaver a potom s thief ringom na neho zakúzliť z rohu poison...rovnako posledný boss, atď.

    Dark Souls detto, len tam to už je menej výrazné a nie je to všade....
    • ElBundo
      Já myslim, že bugy jsou právě naprosto skvělá věc. Nic mi neudělá v těžký hře větší radost, než když se mi na ní podaří vyzrát třeba tim, že objevim nějakou chybku. Prostě když něco udělám trochu jinak, než se ode mě čeká a já tim vlastně zažiju něco naprosto speciálního.
      Třeba ve Falloutu 2 jsem prakticky hned po ůvodu v Arroyu vyrazil dolu do Navarra pro Power Armor, kam jsem se dostal jen díky save/load technice.
      To je prostě to, co mě na těch hrách baví. No a už to v nich moc často nejni.
    • Úplne mi to pripomenulo preteky z Mafie, kde bol tiež dobrý trik ako ľahšie vyhrať tie preteky:-) Rovnaký princíp, ako s tými bossov.
      • to není to same, ale na to bys potreboval vyšší IQ
      • Jack1947
        Jo, hned na zacatku ta "skryta" zatacka *15* , na PS2 neocenitelnej pomocnik.

        Davaji to do her schvalne - mozna? zdali se nejedna o chybny kod ci vazne bug... kdyz pomuze hraci neresil bych.
    • ty bugy tam nejsou zamerne, a pokud to zneuzivas tak jsi lama
      • Hnisavec
        sú tam zámerne vyjadrili sa k tomu i tvorcovia....lama si vrav sebe, ja mám z Demona 3 platinky a Dark Souls som prešiel s postavou na lvl. 1...lama na teba tak kýve ráno v zrkadle, nevyznáš sa do tej série ani zo 100tiny ako ja, tak drž pysk :D
        • jasne že jsi to prošel když cheatuješ a zneuživas bugy
          • Hnisavec
            cheaty v PS3 verzii? Čo dávaš za prášky? :D *15* *15*
            • Ved to je jedine spravne hranie Souls hier...ich najvacsia deviza a zaroven najvacsi zapor.
            • vlastik.plaminek
              Psal jsem pokud. Neznám ho, takže nevím. Ale vím, že většina kámošů co Dark Souls paří nehledají návody na netu, ale maximálně si vyměňujou poznatky mezi sebou.
            • Fakt si myslis, ze na tie glitche prisiel sam? ;-) Teda ak sa nepocita pustenie browsera a citanie wiki ako ta podstatna akcia.
            • vlastik.plaminek
              Je to slovíčkaření jak prase. Pokud navíc na ty bugy přišel sám tak to znamená, že tu hru a její mechaniky (tzn. i chyby) má daleko prokoumanější než ty.
            • to neni chytani za slovička, skrátka zneužíva bugy a dobre vim o čem je rec. jsi lama prober si to jak chceš uz na tebe nebudu reagovat
            • Trollove se strasne radi chytaji slov jako bugy nebo triky, obzvlast kdyz vubec nevi o cem je rec. Mozna jsi mel spis pouzit neco jako "mechaniky boje" (nebo nereagovat na trolla s tim, ze rozumni lidi si to preberou ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit