zavřít
...

GDC 2018: Jak vylepšit AI v Mafia III během tří měsíců

Třetí Mafia měla celou řadu pozitivních i negativních vlastností. Jednou z často kritizovaných však byla reakce NPC na celou řadu specifických situací, ke kterým však během hry docházelo poměrně často. Bavíme se o situacích, kdy například hlavní hrdina z nějakého důvodu vystřelí, což na přítomné ozbrojené...
  • Opus (anonym)
    5 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Pane Poláčku, já myslel, že už na hry nemáte čas když už jste ten výkonný generální manager tiscali nebo co to vlastně jste. *3*
    20.3. (35 dnů)

reagovat

• Opus (anonym)
    22 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Ale no tak, do mrtvol se nekope. *1*
    20.3. (35 dnů)

reagovat

• frank (anonym)
      5 souhlasí, 2 nesouhlasí
      zato na Tiscali se problémů s novým designem opravdu bát nemusí
      21.3. (35 dnů)

reagovat

• RT (anonym)
    12 souhlasí, 8 nesouhlasí
    hh, větší fail než Mafia 3 je snad jen nový design na českém eurogameru... eh...
    20.3. (36 dnů)

reagovat

• Lukyz tiscali.cz
    39 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Ať si z toho vezme každý to svoje, ale mě z toho akorát vyplývá, že by se vývojáři potažmo vydavatele měli chytit za nos a vykašlat se na vývoj DLC dokud nebudou mít odladěnou základní hru aby hráči nemuseli čekat 3 měsíce na patch *7*
    20.3. (36 dnů)

reagovat

• Mike (anonym)
      17 souhlasí, 7 nesouhlasí
      Vzkaz pro Warhorse?
      20.3. (35 dnů)

reagovat

• ja_nic_nevim tiscali.cz
        5 souhlasí, 11 nesouhlasí
        Ty jsi už hrál hru s posledním patchem 1.3 ze tak soudis?
        20.3. (35 dnů)

reagovat

• ucho tiscali.cz
          6 souhlasí, 5 nesouhlasí
          já už verzi 1.3 zkoušel na PS4. kupodivu něco udělali s detaily, takže ta palisáda v úvodu není jen mázlej flek, ale vypadá normálně. palec nahoru. víc jsem to nezkoumal, každopádně lidi u té PS4 verze celkem dost hlásí, že začal lagovat pohyb. v tomhle stavu už to dejme tomu mohli vydat. tak teď ještě počkat na další patch, ať doladí další nepříjemnosti, a bude to snad už celkem dobrý. každopádně lidi hlásí stále dost problémů s questy, i u poslední verze, takže je ještě asi čeká dost práce.
          21.3. (35 dnů)

reagovat

• m (anonym)
          11 souhlasí, 10 nesouhlasí
          Nefuguje riposte. Jen u dlouhého meče, questy to opravilo ale ne všechny, stále to laguje jako prase ve městech, z dálky mají npc černí xichty a je vidět doskakování textur. AI je stále tragická a to měl být jejich nejlepší systém a lákadlo....Proč se jako musí načítat rozhovory? Protože AI něco dělá? Ve Witcherovi také něco dělala a šlo to hned. To mám SSD. Na HDD to musí vypadat....

Navíc nevím jak funguje boj ale zda se, že dost komicky. Záleží na stamině ne na brnění. Jako nahatý stojím, někdo do mě seká a bere mi staminu občas hp. Až mi vezme staminu, pak mě více zraňuje. To je logika tedy. Bez hadrů bych měl být po ráně mrtvý a ono nic. Hlavně, že Vávra říkal, jak to bude real a bez helmy tě rána do hlavy sundá a ono to je trapné jako všude.
          21.3. (35 dnů)

reagovat

• Kompost tiscali.cz
            8 souhlasí, 10 nesouhlasí
            odporucal by som ti ist si tu hru radsej zahrat namiesto parafrazovania narekov z for. az na tu ripostu a par bugov v questoch je cele co si sem hodil kravina...
            21.3. (35 dnů)

reagovat

• ja_nic_nevim tiscali.cz
            5 souhlasí, 13 nesouhlasí
            Každopádně PC verze je po 1.3 v daleko lepším stavu.

Vypoustis tu jen nesmyslny nenavistny keci. Co říkáš neni pravda.

Jestli ted hra potrebuje v necem posunout tak je to chovani AI pri hromadnych bitkach, aby si kazda nasla sveho soupere a nedovolila hraci prosekat se jim do zad. Je vtipny, ze vsechny ostatni hry jsou v tomhle mnohem primitivnejsi a na hrace utoci stejne po jednom. Nerikam ze si nezaslouzi kritiku, ale i tak je ta hra tri svetelny roky pred vsim ostatnim.
            Chapu ale, ze herni mechaniky i svet muzou byt pro kotoulare ze souls her problem.
            21.3. (35 dnů) upraveno v 11:58

reagovat

• Petr (anonym)
              8 souhlasí, 4 nesouhlasí
              Souls je milionkrát náročnější než tenhle casual, kde se obtížnost po par hodinách rozpadne, se prober
              21.3. (35 dnů)

• m (anonym)
              2 souhlasí, 1 nesouhlasí
              AI je zcela hloupá, lukem jsem schopen vystřílet celý tábor 5 lapků.... Navíc jakmile mám skilly 15+ tak mě berou málo i bez brnění!!! A to Vávra říkal, jak bez helmy proti zbrani = KO.

Kecal, si zkuste dát skilly na 15+ a vyprovokovat stráž, sundejte brnění a na ránu ani na dvě vás nedají. Hra je velice lehká.
              21.3. (34 dnů)

• ucho tiscali.cz
      10 souhlasí, 5 nesouhlasí
      neumíš se na to podívat z pohledu herního studia. opravdu nepotřebuješ blokovat všechny zaměstnance na tvorbu patchů. na to ti stačí pár vývojářů a pár QA. zbytek lidí může vesele pracovat na dalším obsahu.
      21.3. (35 dnů)

reagovat

• true (inkognito)
        7 souhlasí, 13 nesouhlasí
        Však auto si taky koupis a nevadi, ze nefunguje rychlost 2 a 3 jen jednicka a 4 bezi tak co 2 a 3 dodela v prevodovce jeden mechanik pozdeji, zatim vetsina tymu pracuje na spojleru a zarivem laku a vylepsuji audiosystem ten umi zvuk 2 a 3 nahradit *1* *3*
        21.3. (35 dnů)

reagovat

• ucho tiscali.cz
          9 souhlasí, 3 nesouhlasí
          zkus se zamyslet nad tim, na co jsem odpovidal, a co jsem odpovidal. pak zjistis, ze tva reakce na me nedava zadny smysl, protoze jsem nikde netvrdil, ze nevadi, kdyz neco nekdo vyda s chybami. jestli se chces zapojovat do diskuze, bylo by fajn, kdybys alespon chapal psany text.
          studio ma nekolik vyvojaru, nekteri z nich maji na svedomi oblasti kodu, ktere obsahuji chyby. ti by se meli logicky venovat opravam toho kodu, protoze je to nejefektivnejsi. opravdu na to ale nepotrebujes vyclenit vsechny vyvojare, protoze jednak ne kazdy vyvojar bude podrobne znat prislusne casti, a druhak na vytvareni dalsiho obsahu nejsou potreba jen vyvojari. vezmi si grafiky, kteri uz maji preci jen trochu volnejsi ruce. vezmi si i designery. lidi, co pisou skripty. predstava, ze potrebujes alokovat vsech 100 lidi z tymu na tvorbu patchu, je hodne hloupa.
          21.3. (35 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.8.44.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.