Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Poláčku, já myslel, že už na hry nemáte čas když už jste ten výkonný generální manager tiscali nebo co to vlastně jste. *3*
  • Ale no tak, do mrtvol se nekope. *1*
    • zato na Tiscali se problémů s novým designem opravdu bát nemusí
  • hh, větší fail než Mafia 3 je snad jen nový design na českém eurogameru... eh...
    • Mafia 3 rozhodne neni fail, predalo se ji vice nez 1 a 2 dohromady...
      Ale rozhodne na tom musi zamakat...
    • Krescz
      sám si tácek!
  • Lukyz
    Ať si z toho vezme každý to svoje, ale mě z toho akorát vyplývá, že by se vývojáři potažmo vydavatele měli chytit za nos a vykašlat se na vývoj DLC dokud nebudou mít odladěnou základní hru aby hráči nemuseli čekat 3 měsíce na patch *7*
    • ucho
      neumíš se na to podívat z pohledu herního studia. opravdu nepotřebuješ blokovat všechny zaměstnance na tvorbu patchů. na to ti stačí pár vývojářů a pár QA. zbytek lidí může vesele pracovat na dalším obsahu.
      • Však auto si taky koupis a nevadi, ze nefunguje rychlost 2 a 3 jen jednicka a 4 bezi tak co 2 a 3 dodela v prevodovce jeden mechanik pozdeji, zatim vetsina tymu pracuje na spojleru a zarivem laku a vylepsuji audiosystem ten umi zvuk 2 a 3 nahradit *1* *3*
        • ucho
          zkus se zamyslet nad tim, na co jsem odpovidal, a co jsem odpovidal. pak zjistis, ze tva reakce na me nedava zadny smysl, protoze jsem nikde netvrdil, ze nevadi, kdyz neco nekdo vyda s chybami. jestli se chces zapojovat do diskuze, bylo by fajn, kdybys alespon chapal psany text.
          studio ma nekolik vyvojaru, nekteri z nich maji na svedomi oblasti kodu, ktere obsahuji chyby. ti by se meli logicky venovat opravam toho kodu, protoze je to nejefektivnejsi. opravdu na to ale nepotrebujes vyclenit vsechny vyvojare, protoze jednak ne kazdy vyvojar bude podrobne znat prislusne casti, a druhak na vytvareni dalsiho obsahu nejsou potreba jen vyvojari. vezmi si grafiky, kteri uz maji preci jen trochu volnejsi ruce. vezmi si i designery. lidi, co pisou skripty. predstava, ze potrebujes alokovat vsech 100 lidi z tymu na tvorbu patchu, je hodne hloupa.
    • Vzkaz pro Warhorse?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit