Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno a po coraabii už ani stopy
  • i po letech vyvojariny konecne jedna prednaska, ktera mne dokazala nadchnout. Klobouk dolu ;) Tak jak vzdy skripu zubama nad Vavrou, konecne normalni herni vyvojar :P
  • mirekdusinojc
    Když nemáte endžajn, tak tam dejte fleš. Ale jinak super přednáška, konečně něco, co budu moct linkovat fakanům na Českých hrách, kteří chtějí udělat FPS MMOčko v Unity.
  • Corabia se mi celkem líbí jen nemám rád to stavění balíčků když těch karet je tam opravdu dost, a to i u hearthstone.
    • Vojta_Ilavsky
      To je divný. To jsem ještě nikdy neviděl, že by si někdo stěžoval na to že je hra až moc rozmanitá a kreativní, a ponouká hráče k myšlení. *12*
  • VaZqeZ_EU
    Opravdu pěkná (a poučná) přednáška. Těším se, na další milá redakce!
    ..a dnešní věta otce Fura zní: "jak udělat z ho.na zlatou cihlu" *15*
  • ringmancz
    přednáška super, ale co to pískání? to tam slyším jenom já?
    • blixa
      Pískání jsme už objevili taky - projeví se to jen pri vyssi hlasitosti nebo pri poslechu pres sluchatka, proto jsme na to neprisli driv.. :( Zvuk upravime a video uploadneme znovu.
      • ringmancz
        já mám asi citlivější uši nebo repráky, protože to slyším i při normální hlasitosti
        • blixa
          Tak, přednáška už je vyměněná. Každopádně to byl hodně zajímavý problém, protože to pískání slyšel jen někdo. Nakonec jsme přišli na to, že šlo o nějakou vysokou frekvenci (nad 16 KHz), kterou opravdu neslyší každý - když jsem ji pak z videa odpálil, problém byl vyřešen :) Ale zabralo to teda dost času ;)
  • Je vidiet ze to partia robi ako konicek, ktory ich bavi a je to super ze maju tak pevne nervy a robia to pre druhych. Ak by to ale robili primarne ako zivobitie, velmi rychlo by skoncili a cele sa im to rozpadlo. Niesom herny vyvojar, ale rodina podnikatelia, ja manazer. (nechvalim sa, len aby ste mali predstavu ze trosku sa dotoho rozumiem)

    Inak zvuk, uz som si na games.cz zvykol, prednaska, skor to bolo take rozpravanie pri pive.
  • jinak pamatuju, jak jste mu a tehle hre tady v diskuzich davali brutalni cocku. Mohli by sem prijit skalnaci, aby nezavisle rekli jak to tam ted je. Prednaska bozi.
    • Vojta_Ilavsky
      Coraabie je na tom docela bledě, je tam strašně málo hráčů, jestli se tam pohybuje 200 hráčů denně a hrajou PvP, tak je to moc, já jsem tam teďka každej den a můžu říct že tam je aktivních čechů a slováků okolo 30 max. Na anglickym chatu je mrtvo. *13*
      • WalkingWad
        Zase tak bledě na tom nebude.. za den se tam protočí tak 1000 hráčů a kolik je čechů a slováků přece nevypovídá o ničem, když je to aktuálně menší část populace..

        Navíc teď se uvidí co udělá přísun hráčů z Ruska z gamenet.ru :)
        • Sice to nevypovida o nicem, ale prakticky neni mozne dohrat jedinej turnaj nebo si jenom tak zahrat pvp... je potreba slozite shanet hrace na chatu a prosit, aby si sli zahrat
        • Vojta_Ilavsky
          Píšu jenom jak to zrovna v tuhle chvíli vidím, těch tisíc hráčů se tam protočí, proč ne, ale vidět jsou leda tak karty na bazaaru od nich.
      • Mopped
        Rozjela se ruská mutace a za 24h bylo 2400 nových registrací, což samozřejmě nic neznamená, ale je to příslib do budoucna. V plánu je potom, nebo možná už je německá.
  • Paulcz
    Se sluchátkama se to poslouchat nedá, neustále se tam mlátí levý a pravý kanál. Možná by to bylo lepší převést na mono..
    • Keyz
      Stejně zajímavý jak taková velká akce, kde to řídí profíci a nikdo tam neumí udělat zvuk normálně. Tak jako je na jiných záznamech z podobných akcích.
  • WhySoSad
    Pecka ! Těším se na další díly *4* Jen houšť *3*
    • "Ahoj, tady je Váš Soused..."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit