Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobne si instalujem na Android uz len platene hry (napr. Hitman go, Lara go, Room 1 2 3, Monutment Valley, Limbo, Samorost 3,...). Mam pri nich pocit, ze ich tvorcom ide o ponuknutie uceleneho dobreho herneho zazitku. Pri free2play hre mam zas pocit, ze tvorca hlada hlavne model, ako najlepsie motivovat hraca k platbam. Pred par rokmi som takto rozohral Real Racing 3. Bavilo ma to az do fazy, kde nebol mozny dalsi postup bez platenia neprimeranych penazi. Navyse kazdu chvilu v nej menili nastavene pravidla. Nezaplatil som samozrejme nic, lebo mi bolo jasne, ze uz by to bez dalsieho platenia dalej neslo. A pri tom by to bola taka vyborna hra za takych 5-7 eur.
  • KrPa
    Pokud ta hra bude offline a nebude rozdrobena na vice casti (dukup si 2 dil z 10), tak mi nevadi tekovou hru koupit. Vsechny ty F2P sragory jsou totiz vzdy online. Na mobilu mam vetsinou cas hrat, kdyz jsem offline.
    • Kupovat hru na části je pro mě teoreticky přijatelný, když to bude podobný epizodickýmu stylu.
  • Je smutné že autoři mobilnich her maji talent a očividně z přístrojů dovedou dostat ledacos, ale vedeni her jako free to play je většinou jen promrhané nadání a snaha o co největší zaháčkování hráčů v fází, kdy netřeba platit...
  • nejaký tip na dobrou mobilní hru?
    • Fordzy
      Badland. Jednička je dobrá. Dvojka je pay to win výblitek.
      • To je nejaka plosinovka. Ja bych radej nejaky dungeon crawler/rpg nebo strategii
  • nie su. len treba robit kvalitne hry. viz. uspech chameleon run
  • Klobasor
    Free to play je takovy zkresleny termin, zadarmo si zahrajete vetsinou prvni den a pak bud v tech hrach cekate kazdy den na milodar nebo calujete jak sileni. Tu hru nemuzete nikdy dohrat do konce leda byste zaplatili tisice korun. Je to mor a momentalne to nevypada ze to bude mit konec..Mozna cesta ven je silnejsim HW mobilu a tabletu , kdy jdou prevadet "plnotucne" hry z PC..
    • blábol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit