Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ať si to GBX vylíže, především Pičford. Nejsem škodolibý, ale co narvali do zjevně přehnané propagace s vědomím, že výsledna hra je srágora, je pěkný svinstvo. Samozřejmě, že si to nikdo kupovat nemusel, ale takhle doiebat v podstatě nejlepší akční hru je tristní. Ten obrázek vydá za víc, než celá hra. Škoda, že padl původní koncept taktické atmosférické střílečky. No uvidíme s Alien: Isolation. Třeba vydají DLC Alien: Isolation Colonial Marines :)
 • Nevim no, od Segy už nechci nikdy nic hrát max. Sonica, všechny hry na který sem se od nich jako od vydavatelů těšil byli sra*ky. A Aliens nejsou žádný rozdíl. Ať je to jejich vina nebo ne zase sou pod to podepsaní oni.
 • Největší legrace je tohle:

  http://en.wikipedia.org/wiki/TimeGate_Studios

  Studio ukončilo činnost v roce 2013 - bankrot. Se asi Randy moc přes kapsu neplác, ono když z těch peněz musel financovat Borderlands..
 • Pitchford má máslo na hlavě už za to, že jako celebrejta, divně se ksichtící papaláš a známý znalec zvířenýho prachu, se dobrovolně pasuje do všeho, co převodovka patlá. Jeho vzrušený vzdechy a patologický entuziasmus nad vším, co na předváděčkách prezentuje, a při kterých se div nedostává do sedmé katarze, je jeho oblíbená kratochvíle, která snad téměř u všech jejich srandiček končí nakonec tím, že výsledná věc není výslednou věcí (až teda na navždy namakanýho brejlouna s doutníkem). Jejich styky s podsvětím grafických studií a dělání z hráčů kok*ty svýma spešl eňoňůňo za nastavenej letopis Pičfordův, pro předvádění dělanýma ukázkama, jež se nebojej označit jako "aktšual gaymplen" bude snad tomuto u konce. Začalo to bratrama ve zbraní a CM to konče. Už za tohle by měly Randyho pekně hned od prohranýho soudu pěkně zliskat, zbičovat, umlátit v kole a vystavit na sloupě.... teda, říct mu, že se to takhle nesmí. A BiA předat někomu jinýmu, ať se ho taky dočkáme.
 • slavek.skara
  Dle mého je sfinstvo to že Gear se nepostavil čelem a neřekl prostě na rovinu že to podělal...Takhle házel ramínka a pořád mlel sovje že oni nic oni jsou v tom nevině to zlá Sega...A tohle je prostě ubohost.
 • kubi-wan
  Vlastně je mi docela šumák, kdo co podělal a kdo koho za co soudí. Já od tý hry nečekal nic a nakonec jsem se bavil. Ne královsky, ale obstojně rozhodně jo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit