Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby chtěl kdokoliv zahrát multiplayer at už na pc či na xboxu pridejte si me. gt: LAS7 MachetE
    hraju všechny díly gearse
  • Mam problém s gow 3 stahnul sem si crack a s nim omylem ruštinu kterou sem tam (samozřejmě omylem) nainstaloval nevíte kde bych moch sehnat češtinu nebo angličtinu do gow 3 ???? za jakoukoli odpověď která mi pomůže moc děkuju...
  • Mám problém v gow 3 můžu získat barevné skiny na zbraně a k tomu potřebuju achievementy z gow 2 a taky z gow 1 problém je v tom že já je už mám otevřený ale žádný skin mi to neotevřelo nevíte co stim?dík za odpověd
  • Nějak se mi začíná plést God a Gear. Už aby byl God in Gears of War.
    • rage
      tak to máš panáčku docela problem, ale proč probírat tvůj handicap v diskuzi?
      • Neb jsme svobodná země a nikoho tím neurážím, nepoškozuji (doufám) žádné zákony a ještě mluvím poměrně slušně. A jestli je to problém? Ani bych neřekl.
        • No já sem údajně dislektik. A konečně jsem našel vlákno kde si o tom můžu pokecat :-D
  • Kdyz se rekne Gears of War tak si vybavim hodne brutalni a krvavou a na prvni pohled fakt dobrou hmm...wait for it...NUDU.
    • tak v tom případě jsi viděl GoW tak možná z rychlíku a to byl ještě v tunelu
    • Tak si zahraj první nebo druhý díl v CooPu a pochopíš co za pitomost jsi napsal.
  • První díl jsem nehrál, ale ten 2. už jo a musím říct, že tohle vypadá na pořádnou dávku krve a zábavy. Tahle trilogie si pořádné rozloučení zaslouží.
  • tohle budou hodně velký rychtičky *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit