Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • corfer
    Aleš Smutný opět zasahuje. Řešit charaktery ve hře jako je Gears of War, to chce opravdu pořádného ducha kreativity, přesto Aleš nezklamal a má toho plný úvod recenze. Buď není o čem psát, jelikož je ta hra nezajímavá, nebo je o čem psát a pak je pro mě úsměvné, postavit celý úvod recenze na něčem tak pseudointelektuálním. Rozebírat úroveň postav v bohapuste TPS... K smíchu...
    • bukrr
      U Gears of War neřešíš příběh? Většina dílů GoW mě minula, ale to co jsem hrál (1 a 2) nebyla jen obyčejná střílečka. Pokud je ve hře i důraz na příběh, tak jsou snad charaktery podstatné.
      • corfer
        Já jsem hrál všechny a že je to pěkně natočené ještě neznamená, že to taky má příběh.:D
        • TheGGG
          příběh to má a stejně tak i solidní postavy a lore... vedle overrated her jako half life je to naprosté veledílo...
  • „Schovej se za bednu, všechno vystřílej, přesuň se dál, schovej se za kamenný kvádr, všechny vystřílej, přesuň se dál...“
    Není náhodou tento styl hraní výsadou většiny "nových" AAA her? Zpaměti: Mass Effect 1-3, COD, 2x Tomb Raider, Max Payne 3, dokonce i nový Doom mě mrzí, že je to arénová střílečka (jdi, zavře se klec, vystřílíš vše, co jde, klec se otevře).
    • No jo, jenomže oni s tím přišli snad jako první (nebo to minimálně strašně zpopularizovali) když vyšla jednička
    • TheGGG
      néééé v TPS hrách se střílí, co bude příště, v závodní hře se bude závodit... a pokud pro tebe byl mass effect jen o střílení, tak je škoda s tebou cokoliv řešit....
    • Většiny novejch AAA her ne. Ale snad všech TPS za posledních 10 let jo. Už by to možná chtělo vymyslet něco novýho.
    • Zapoměl si na The Division, kde hlavně incursion a celé underground jsou horda jako vyšitá, jen s tím rozdílem že v GoW jsou přestřelky zábavné a zbraně disponují solidní učinnosti.
    • Pak tam ale byla jeste ta cast jak jsi musel z auta svitit na netopejry!
  • Jestli to správně chápu pak je možno Gears of War 4 koupit na PC za přemrštěnou konzolovou cenu a jen na Windows 10, což je necelá polovina PC hráčů. K tomu je možno Microsoftu jen blahopřát.
    • Obávám se že tady nehrozí scénář ala Quantum Break na Steamu a pro Win7.
      Jestli MS razí stejnou politiku jako Activison tak bude GoW 4 za 60€ ještě další tři roky.
    • a zabudol si že 3/4 z tej polovice nemá ani PC na to aby to rozbehol, tak či tak GW4 nebol primárne robený na PC to že vôbec sa konečne odhodlali takto prepojiť služby aj na PC je veľké plus, aj keď zatiaľ sa to týka len exkluzivitiek pre XONE a netreba tú hru brať že je na pc, tá hra je na XONE a na XBOX for Windows 10
      • GW4 je najlepsi port za poslednych 5rokov. na starej gtx 750 to ide 35fps+. na novych kartach 60-100fps. kludne si pozri test od wccftech ty d3ment sprosty. rozbeha to kazdy
      • Opravdu nerozumím, proč má tento komentář (v tuto chvíli) 5 dislajků. V tomto příspěvku není žádná mylná informace či nepravda. To je tu opravdu každý čtenář PC fanboy? Games.cz je jediný server, kde je mi trapně za to, že hraju hry primárně na PC.
        • Toxici dislajkuji uz jen z principu...bojovnici proti vsemu. :D
    • *1* *1*
  • Kouknul jsem vecer a nablito, ze se nedalo projit...avsak vidim, ze probehl uklid a hned je diskuse citelna...s temi toxikmi by to chtelo zatocit jeste vic, v posledni dobe je to tu hodne necitelne. V postate pri kazdem clanku je diskuse zaspamovana temi samymi lidmi.
  • Deywik
    Jinak..kdyz ta hra obsahuje playanywhere - to znamena ze na storu hru koupim a mam ji i na xbox1 ? Kdyz pouziju kupon od GK tak dostanu taky xbox1 verzi ? A jeste co se tyka multaku tak kdyz hraju na pc hraju i s lidma co hrajou xbox1 verzi ?:D diky. :)
    • Ano, Ano a Ano, nicméně nevím co se stane když nebudeš mít XBOX LIVE a budeš chtít na PC hrát mulťák, tak s větší pravděpodobností to nebude fungovat ale toto nemám otestováno...
      • Za hraní přes internet ze Storu se nic neplatí. Na tom právě krachlo GFWL...
  • TheGGG
    Dobře že redakce maže ty hatery... ale k věci. Osobně pořád váhám nad koupím Gearsů 4. Mě osobně GeoW 1 styl tolik nebavil a skutečně naplno jsem si užil až GeoW 2, 3 a protože jsem hrál Judgment jako první a po něm až GeoW 1,2,3 tak mohu říct, že mě snad i víc bavil Judgment než GeoW 1. CHápu, že v rámci story to dávalo smysl, ale z GeoW 1 člověk až na pár epických momentů absolutně postrádal ten feeling masivního konfliktu. Gears 4 zase zdá se jsou stylem pryč od velké války ke komornímu wannabe hororovému stylu jedničky, kde si partička týpků kosí cestu arénkami s partičkami monster. Navíc ani roboti ani swarm nepůsobí zdaleka tak epicky a zle jako locusti.... snad Gears 5 přinesou zase masivní epické bitvy a moře postav...
    • Z trollů se stávají lidi s normálními názory... what the hell is happening?!
  • Vypadá to jak z PS3.
    • Možná na obrázku. V chodu je to graficky moc pěkný. Až jsem čuměl, co se dá z Ryboxe vymáčknout.
  • Tak se nám značka GoW vrátila na PC, ale raději bych si dal druhý a třetí díl. Win10 se zatím vyhýbám tak sem vzal zavděk lets play na Youtube. Pořád se jedná o poctivou střílečku ale po všech stránkách zaostává za původní trilogií. Dříve byli hráči učastníky bitvy mezi Reálem Madrid a Barcelonou, teď jim je servírován komorní okresní přebor.
    Uvod s droidy mě absolutně nezaujal. Rekapitulace historie působí svěže ale o to víc je odfláknuté uvedení do aktuálního děje. Zápletka je dost plytká a protivnici slabý čajíček. Stále vzpomínám na moje památné první setkáni s Berserker. Dúchodce Markus má naštěstí pořád šťávu ale partička kolem toho hezounka JD mi nesedí. Zkrátka kousek který neurazí ale do kolen z něj člověk nepadne, za mě poctivých 7/10. *6*
    • sleepless
      Hodnotit podle videí na YT je jedna věc, ale ignorovat multiplayer stránku hry, je věc druhá. Ostatně o tom Aleš i píše v textu. Kdyby šlo pouze o SP, jste na stejné vlně.
      • Jako PCčkář sem si podle Youtube dělal názor i na dvojku a trojku a rozhodně to nebylo o dvou třech trailerech. První díl vlastním i když se obávám že s koncem GfWL mi je už k ničemu. Multiplayeru obecně moc neholduji a když už povětšinou preferuji FPSky.
        Alešovu recenzi sem nerozporoval ani nezpochybňoval výsledné hodnocení, pouze vyjádřil svůj subjektivní názor na hru. Zatímco dvojku s trojkou bych bez váhání koupil, tady sem na vážkách. Win10 je otázka několika měsíců a nového PC, takže se uvidí.
  • Už se na čtyyřku těším, předtím si teda musím ještě dohrát předchozí dva díly, ale pokud zachovali styl předchozích her, bude to určitě stát za to.
  • bukrr
    To se to tady rozjel zase krásnej shitstorm *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit