Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V nejbližší době to určitě prubnu. Díky za hezkou recenzi. Vypadá to na překvapivou pecku a příjemné seznámení se světem.

    Celá serie Gears (of War) šla doposud úplně mimo můj radar (stejně jako třeba Killzone)  - koridor s krytím mě prostě nebaví. Hraju jiné hry. Ale právě tahle žánrová odbočka je přesně pro mě. 😀

    Také doporučuji další, které přinesly do žánru svěží vítr (pro ty nabažené, případně znechucené vanillou XCOM2) - surový a efektivní W40K Mechanicus, nebo překvapivě zábavný a chytrý Mario + Rabbids Kingdom Battle, konzervativnější Xenonauts, "pohodový" Road to Eden, "šachový" In to the Breach. Jistě jsem na spoustu skvělých určitě zapomněl.. 

    • Jack1947

      No ono to je taky krytí za krytem jen s špetkou taktiky ;)

      • ano...a tím jsi chtěl sdělit..? 

    • Dík za tipy původní záměr diskuzí :o)

  • TheGGG

    výýýborně, ten nový xcom je odpad co vypadá jak produkt z twitteru nebo od disney, ale toto je teda pecka, rozhodně kupuji, i když je to tedy dost předražené. Gearsy mám rád, hlavně tedy éru války s locusty, takže výborná zpráva.

    A recenzi od pana Bohoňka věřím, takže není důvod s koupí váhat.

    • Veskoslav

      Proč kupovat, když je to součástí Game Passu?

      • TheGGG

        game pass je nějaké to předplatné, kde mám hru jen dočasně a musím to platit každý měsíc? To není nic pro mě...

        • Spades

          Muzes si to zaplatit a dohrat za ten mesic

          • Já se třeba ke hrám rád vracím, takže tenhle styl, odehrát a zahodit (u konzolí bazar) mi úplně nesedí a pokud mne to nebaví, tak si to nepořizuju.

  • Co bylo na příběhu GoW přiblblého? :) 

    • Sierra117

      Spíš co nebylo :) a to tu sérii mam rád natolik, že jsem si kvůli ( a halo ) kupoval před lety xone.

    • iSpirit

      http://www.hrej.cz/clanky/gears-of-war-reka-blbosti-pretekla-859/

      • Ten článek je sice plný lží, ale dobrá, pokračujte pane :) 

    • Maxianimal

      Takhle, gearsy mám rád, hlavně GoW2 byla pecka, ale vážně se na tohle musíš ptát? :)

      • TheGGG

        v čem je gears horší, než jakákoliv jiná podobná military nebo military scifi hra?

        • Jack1947

          Ono jde spíše o to co ve skutečnosti ti dobří žoldáci dokázali... v prvních 3dílech. Když se na to kounu zpětně dá se říct že hlavně pomohli sarančí královně se více tozmnožit aby jsme měli další 2 díly.

  • Jo vypadá moc pěkně. A tvůrci X comu 2 at' se podívají jak to vypadá a jak to jede ! Za mě všechno ok a rád bych pořídil....ale ta cena .......... ta cena ? To jako jo ? Ne to jako ne. A na nějaké slevnění budu v  tomhle případě čekat dlouho. Jak tu někdo psal je zajímavá možnost game pass, ale s těmahle věcma já jsem extrémně opatrnej. Takže nevím......

  • Jack1947

    Vypadá to jako by GEARs nabrali druhý dech a taktická složka vůbec nedělá ostudu na naopak!

    Je to stáleakční, a navíc se dá každý tah ( je to vyžadováno) důkladně promyslet. Optimilizace taky super ale asi to nemůžu jet na Ultra páč mi to zamrzlo komp :D po chvíli.

    Hlavně mě to baví ! asi začnu více hrát taktické hry po Valkyrii Chronicles mi to pomalu až učarovalo i když to je jiej druh hry trochu s více možnostma mě to začalo baviot nevím čím to je jestli suchem nebo že další Gears v nedohlednu ale hodnotím předčasně osmičkou.

  • karlman.hajsky

    Mě se hlavně líbí, že hru utáhnu na poměrně starším stroji v koukatelné podobě. Jinak zatím mám odehranou jen první misi, ale už v té je vidět ta neskutečná akčnost, která je ale tuze zábavná. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit