Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ripper
    Vyžadovat Shield je dost otravné a je zjevné, že se tím nvidia jen snaží zvýšit prodeje svého hw. Jinak by to samozřejmě mohlo jet v prohlížeči nebo jako tenká aplikace na jakémkoliv PC a OS.
  • zaty
    Nějak nechápu, na koho Nvidia míří? Podle nabídky her na casualy, ale ti si težko budou kupovat další bazmek. Tu službu by bez problémů rozjel kancelářský notebook, nechápu, proč to mají vázané na Shield.
  • Tohle je budoucnost hraní. Je to v podstatě kombinace toho nejlepšího z obou světů, PC a konzolí - nejvýkonnější hardware a maximální pohodlí, kde nemusím řešit otravné patche, updaty, instalace či samotný chod her, a to vše v krabičce za lidovou cenu. Prostě přijdu, zapnu, zahraju, vypnu a tím to pro mě hasne. Nic mezi tím, ani před nebo po, o všechno se stará poskytovatel. Sice současná dostupnost internetu nedokáže lokální hardware 100% nahradit bez kompromisů a na odezvě je taky ještě co zlepšovat, ale to je snad jen otázka času a vývoje lepších technologií.
    • MickeyMutant
      Obávám se, že s těmi "lepšími technologiemi" bude problém. Limitující je kupodivu rychlost světla. Dokud tedy nebudou kvantově provázané počítače nebo nedáme přednost omezenému online hraní se servery za humny, latence s námi bude i nadále.
  • Kto na to nemá, nech si kúpi konzolu. Pretože to sú práve lowend hráči, čo znižujú kvalitu hier na PC. Viď známy downgrade Half-Life 2 atď. Keď na to nemáš, tak nehraj.
    • MickeyMutant
      Jestli ty lowend peasanti náhodou nebudou mít prsty taky v tom, že si furt nemůžem zahrát Half-Life 3.
      • nightborne
        Cože? To už mám asi čtyřikrát dohraný.
        • MickeyMutant
          Parchanti novinářský. Vždycky všechno první.
  • MickeyMutant
    Jen houšť. Čím víc možností hrát, čím větší konkurence, tím líp. Výběr titulů u předplatného je sice dost vousatý (průměrně tak 5 let staré hry), ale jako alternativa ke konzoli a nakupování v bazaru nebo staršímu PC je to ok. Nejlevnější Shield + roční předplatné dělá něco přes 8 000 korun, což je pro někoho na sváteční vyblbnutí skvělá cena.
  • to asi nebude pro mě. Já spíš hraju v vlnách, tj. pár měsíců relativně hodně a pak třeba vůbec. Od března jsem nehrál jedinou hru. Teď mám spíš čtecí období. A počítač si kupuju tak jednou za 5-6 let, nový v high-end oblasti, upgrady nedělám. Můj současný počítač měl už potíže zvládat Witchera 3, takže cokoliv novějšího si asi nezahraju. Ale možná si koupím nový počítač na Kingom Come, resp. nejen na něj, ale protože už by se hodil
  • flash789
    a proc?
  • Jedno slovo LiquidSky! A funguje to na čemkoliv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit