Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, alespon trochu HP mu ubrat mohla ...
  • maros.goc
    Autor clanku asi nečítal knihy pretože tie opisuju rychlost zaklinaca ako nadpozemsku cize jeho popieranie fyzike je uplne v pohode

    Skor ma strasi trn detektívny mod, vyzerá strašne lacne, casual a nudi uz z videa... Rovnako aj equip screen je skaredy
    • Vojta_Ilavsky
      Tu nadpřirozenou rychlost si vývojáři jako jediné ze světa Zaklínače vzali k srdci, a udělali z Geralta Formuli 1 v kompresovaném světě.
      • Geralt z Rivie zavodicí za tým Wywerna v Formuli jedná se dostal před Lethe z týmu Nilfgard, ale co to, tak damy a pánové, pravě jsme viděli jednu z největších kolizí kterou formule jedna zažila.
  • Asharak
    Jako super, vypadá to pěkně, ale pokud tam nedají možnost regulovat tu přepálenou saturaci tak bude Skyrim pořád nejhezčí open-world vizuálně. :P jk
    Je to blbost no, ale obecně by mohli mít hry v nastavení i něco jiného než jen kontrast.
    btw: všichni vypadají jak Ken s těmi vyholenými těly *1* (resp. čistými)
  • je to fakt nadherna hra! Jediny co me trochu drazdi je proc si porad nekdo mysli ze v jeskyni bude rust mech a kapradi.
    • Možná protože existuje spousta mechorostů, které jsou schopny v jeskyních růst? U kapraďorostů si nejsem bez gůglování jistej (spíš asi nerostou), ale u mechů ano.

      Jasný, letní louka to nikdy nebude, ale jinak není nemožné, aby tam něco málo rostlo.
      • Chces mi rict ze v tmavy jeskyni bez nejakych prusvitu ve strope poroste zeleny mech?
    • Kinet1c
      Pretoze to su specialne herne jaskyne :D, neberu realitu ako skutocnost. Koniec koncov je to fantasy, takze preco nie kapradie ba aj stromy kludne :D.
    • vlhkost.
      • Paulcz
        blbost
        • To možná jo, ale dokážu si představit, že to je důvod proč herní vývojáři vidí mech jako dobrou rostlinku do jeskyně, i když tam normálně neroste.
          • Paulcz
            Důvod je jednoduchý, je línej zjišťovat informace o jeskyních tak tam něco plácne a k dispozici má nějaký asset lesa, strom se mu tam nevejde.. takže to vyhraje kapradí, svítící houby, mech.. :)
  • Kr.Pa
    Nekomprimované video v plné kvalitě zde: http://bit.ly/1Hd1FXo (cca 1100 MB)
  • až na ty barvy dobré
  • Když už se tu vede ta noční debata o grafice, podle mě šla grafika oproti starším trailerům hodně dolů a je to škoda. Pokud jde o Dragon Age, tak je to asi věc názoru. Řekl bych, že technicky je lepší Dragon Age, ale Zaklínač se mi líbí víc výtvarně. Hm, a alespoň nemusím řešit hardwarové nároky.
    • grafika je rozhodne dole oproti starym ukazkam, ale podle me je to nejakym nizkym nastavenim, protoze i dvojka vypadala lip nez je videt tady
      • Ono je to totiž hrané na Nvidia Shield
  • La_Furia_Roja
    Ještě mohlo být to video s polským dabingem, ten je nejlepší.
  • To není wyverna, to je bazilišek. *4*
    • Ja bych rekl zevGriffin. Wyverna bude mala obdoba draka. Na griffina sedi vsechno.
    • Kinet1c
      Uprimne, mne sa vzdy nejak v mysli motaju skor wyverny a bazilisky z BG :D, a rozdiel je absolutne jednoznacny, teda tam, jeden lieta, druhy nie,
    • wenceslaus
      Wyvern je bazilišku dost podobný, rozdíl je prakticky jen v hlavě.
      • Koukám moc lidí tady nečetlo ságu. *4*
        • wenceslaus
          15 let... a popravdě si toho moc nepamatuju.
    • no neviem ale to na obrazku vyzera ako wyverna. Bazilisok vyzera skor ako plaz a pokial viem tak nevie lietat. Aj ked pravda nepamatam si uz ako vyzera v zaklinacovi presne:)
      • wenceslaus
        Nejčastěji jako kohout-plaz a lítá... i když to názvosloví není nikdy přesný (překvapivě). http://www.eaudrey.com/myth/images/Basilisk.gif
        • To, na co odkazuješ a o čem tu píšeš, by měl být Kurolišek. V knížkách nebo hře je to někde vysvětleno. Mám za to, že Bazilišek je více ještěr, kdežto Kurolišek má spíše k ptákům (kohout). Kdyžtak ať mě někdo opraví :-).
        • Moze byt. Pri tychto potvorach si nikdy niesom isty co je co.
    • Draken69CZ
      No nevím co to je, ale mám pocit že ráno kolem 5-6h to šlo naší ulicí a sousedovi to nablilo na vrata.
  • Vojta_Ilavsky
    Jsem zvědav, jak velký bude tadyten kompresovaný svět, kdy na kopec vzdálenej 5 kilometrů doběhnu za 2 minuty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit