Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Na gog.com je hra taky v češtině, a jednička tam je za 10 dolarů.
    BTW není potřeba to tam kupovat v eurech, stačí si nastavit jako zemi US a platí se v dolarech. GOG.com nepoužívá autodetekci IP.
    • sleepless
      Vazne je Z2 na GoG i v cestine? Nekupoval jsem odsud, jen vychazim z toho, ze cestina mezi podporovanymi jazyky zahrnuta neni.
      • Paul_cz
        Čeština je spolu s ostatními jazyky součástí všech patchů, takže stačí stáhnout si hru, stáhnout patch 1.35 a CZ je tam.
        • Tzn i steam verze je česky? Patchování probíhá na steamu automaticky a momentálně je v akci za 29,99€.
          • Paul_cz
            Měla by být, ale doporučuju počkat 2 dny, na GOG.com bude za 30 dolarů (což je krapet lepší než eura) a máš to i s více bonusy.
            • Na Steamu jsou ale achievementy a další vymoženosti Steamplay... Takže babo raď :D

              Já osobně to koupil na obou místech - Na GOGu kvůli podpoře CDP a hafo bonusům, kterých je víc než v téhle slavné české reedici, a na Steamu kvůli achievementům a většímu pohodlí. :)
        • sleepless
          Velke diky za informace!
  • stale musia debiliny vymyslat. 50 eur za hru ktora bude stat ponovom 30 + niekolko rokov staru hru ktora stoji urcite menej jak 20

    16 dolarovy kredit na gog ku witcherovi 2 znamena ze si za to kupite aj 1ku a este vam zostane na nejaku lacnejsiu hru, alebo hru v akcii
  • Amylee.Anderson
    Za tu cenu tyhle dvě hry, kterým v balení nic nechybí... No jestli je nemilujete.
    • Koho, české distributory kteří to mají o 300Kč a víc dražší než všude jinde? ne, tak to je teda nemilujem....
      • tak asi myslela CDProjekt a jejich celkový přístup, jinak souhlas, že ceny od jiných zemích jsou trochu jiné, ale zase se právě bude řikat, že nejsme tak velký trh.. takže na poměry čr ta cena je doopravdy velmi dobrá (za dvě skvělé hry), s porovnáním jiných titulů
  • Zaklínač 2 je na netu ted za 345Kč
    Odkaz dávat nebudu to by nebylo slušné :-D
    • to ne, o pochybny obchody neni zajem
      • Jak pochybny? Ja tam kupoval už 6 her a v pohodě.
        A navíc to maj přez Paypall
  • Obě hry dohromady v krabici z Anglie lze sehnat dohromady za 800... A i z ČR to asi bude levnější jak těhle 1200 CZK.

    Bral bych jedině v případě, že by balení obsahovalo všechny ty věci z Witcher: EE (původní vydání) a původní vydání dvojky. Jestli to budou platinovky s manuálem o třech stránkách... Tak to pěkně prosím můžete rovnou za pakatel koupit online.
    • No vždyť to tak také je. Obsah balení je přímo v článku. V čem je problém? :)
      • Hmmm, to tam bylo i ráno? *3*

        Každopádně se to podle mě nevyplatí, jednička je totiž klasicky osekaná až na kost a všecko je digitálně. Z GOGu toho navíc člověk dostane daleko víc. To fakt nemá cenu těch 500 CZK (vs 30€), respektive 700 CZK (vs TheHut/30 USD) navíc.

        Snaha se cení, ale když už tam dávají takovou přirážku pro našince, ať je alespoň odmění tou nabušenou EE edicí, která tu byla kdysi k dostání. To už je lepší rovnou zvážit podporu samotného CD Projektu a koupit to přímo do nich.
  • Tak to je podraz! Zaklínače 1 jsem si už koupil, nebudu ho kupovat podruhé. A o digitální verzi nemám zájem. Když už koupit tak pořádně s krabicí. Z toho tedy vyplývá jen jedno :-(
    • ... koupit hru z Anglie za poloviční cenu, aktuálně jde sehnat Witcher 2 za 19 liber i s poštou. Comgad se může jít vycpat
  • Kolik ten Poláček asi dostal kachlí za to, že tak vychvaluje polský GoG. Je jasné, že sám výrobce si může nastavit cenu nejnižší, když nemusí hradit ostatní náklady s prodejem her spojené. Tomu se říká podpora českého trhu. Co mu chudáci z Comgadu asi udělali, že má na ně takovou pifku. Chtěl bych vidět jeho podnikání v tomhle businessu. Já bych do něj nešel, bo bych na to neměl nervy.
  • Thrax
    Hru mám už objednanou a nemůžu se dočkat až dorazí *6* , ale zajímalo by mě zda první díl bude obsahovat polský dabing. Dříve jsem vlastnil obě (original) verze a v té rozšířené polština byla. Tak by měla být i zde, ne? Neví někdo víc?
    • Ano, PL dabing tam lze aktivovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit