Přejít na výpis diskuzí

Geralt, Yennefer a Ciri vám představí svět Zaklínače podle Netflixu

10.12.2019 12:36
Šárka Tmějová   10 příspěvků

Geralta z Rivie je většině tuzemských hráčů asi dost zbytečné představovat, pro mnoho jiných lidí ale může být seriál od Netflixu první zkušeností se světem vykresleným v knihách Andrzeje Sapkowského. Proto si pro vás Henry Cavill připravil následující video, kde vám vysvětlí základní zákonitosti zaklínačského...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dworkin

  Ciri - dobrý, věřím jí elfské geny, zdá se, že půjde stejnou cestou jako Sansa Stark a dokonce je jí i podobná.

  Yennefer - nehraje ji jako devadesátiletou, ale líbí se mi proměna z ošklivého kačátka na hrdou čarodějku.

  Geralt - kapitán amerického fotbalového družstva, pořád doufám v zázrak, ale hádám, že tady to bude nejvíc skřípat.

 • Nene, ať se snažím sebevíc, Henry se mi do role Geralta prostě nehodí. Henry je na Geralta moc pěkný prvoplánový hezounek :) Ale asi zvyknout se dá na všechno, třeba pistoli u hlavy.

  • Derp_1337

   V praxi se ukázalo, že většina haterů seriálu jsou hráči, co hráli pouze Witcher 3. Ti lidé ani nehráli přechozí díly a ani nečetli knihy a přesto jsou nejhlasitější v tom, jak to má Netflix "špatně" a jak by to mělo být "správně".

   • Tak já nehrál ani jednoho zaklínače a jen jsem četl knihy. Nepíšu, že má Netflix něco "špatně". Jen píšu, že mě osobně do té role prostě nesedí. Možná proto, že  v něm pořád vidím supermana :-D Osobně bych do té role dosadil nějakou méně okoukanou nebo zajímavější tvář.

   • nejaky odkaz na provedeny vyzkum co dokazuje, ze nejvic hateru jsou hraci co hrali pouze w3 ?

    • Derp_1337

     Odkaz na patřiční zahraniční web byl kdesi v diskuzi o seriálovém Zaklínači tady na Games. Bohužel tahle verze webu Games neumí vyhledávat v komentářích a v historii prohlížeče to nenajdu, protože jsem stránku navštívil přes mobil.


     Samozřejmě ten článek to takhle doslovně "hateři" nepopsal, ale jednalo se o "nespokojené reakce" na první trailery a fotky.

  • tak nejak doufam, ze mu nataceni da trochu zabrat a shodi par kilo

  • Jj .. pritom Geralt z W3 je takovy nudny vesnicky strejda ze 😉

   • Mazii

    Přesně tak. Já tak nějak pořád nechápu, proč si všichni stěžují, že má Cavill svaly. Do p*dele, vždyť je měl i ve třetím Zaklínači (dost podobné) a nikdo si nestěžuje. A v porovnání s předchozími hrami je ve trojce taky hezounek.

 • Jinak mimochodem vyšla expanze pro Gwent bez jakkéhokoliv upozornění! Zajímavý postup!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit