Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Já úplně vidím ten meeting někde v zasedačce Ghost Games "Tak pánové, máme zadání od EA, že musíme vymyslet 3.5 tisíce πčovin, abychom si nějak mohli zdůvodnit online DRM" *1*

    A klasicky to pojede nejlíp zrovna pirátům, budou o tyhle žůžo featury ochuzený a tudíž jím to za trest bude běhat a loadovat o dost rychleji *1*
    • za trest se jim nebudou nahrávat obrázky od kamarádů na facebook, to je opravdu hodně kruté
  • Ano - co nejvic spamujte kamarady a proste je o lajky, abyste si odemknuli postup ve hre.

    Jsem jedinej, kdo si jeste vzpomina na doby kdy se herni mena a progress vydelavaly zavodenim?
  • mohli radši prijít s pohadkou o brutálních výpočtech v cloudu, to se osvedcilo u simcity a diabla 3 *3*
  • cumpi3
    To jsou keci. Kdyz o to nestojim, proc mi to cpou? Nepotrebuju zadne tabulky, zadne mereni s lidma, co mam u zadku a neznam je...co kdybych si proste chtel zajezdit? Ja nerikam, at tam ti socialni prvky necpou, ale at je hraci nenuti. Kdo chce, tak at hraje online a kde ne, tak at hraje offline. A kdyz uz by to hracum nutne cpali, tak by se data (casy, rekordy, atd) odeslali na server po pripojeni na net a ne ze clovek musi byt neustale pripojen Je to jenom trapna protipiratska ochrana, ktera platiciho hrace bude otravovat a znemozni hrani pri vypadku netu...zatimco neplatic se bude smat...tak jako obvykle...
    • ono je důležité si uvědomit, jednu věc .. o hráče už dávno nejde, takže že někoho budou otravovat? who cares :)
  • jj, to tvrdili EA už u posledního Sim City, že to bez připojení nejde protoźe cloud a bla bla bla, než někdo zjistil že to celé byly jen lži a výmysly.. ale tentokrát už určitě mluví pravdu *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit