Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem tem de.... napsal na origin/ea forum a jeste nemam ani zadnou odpoved. Mimo jine taky to ze doufam ze lidi zacnou premyslet a prestanou jim kupovat ty jejich vykaly dokud nezacnou neco nezmeni( tim jsem myslel hlavne origin ale i jine). Furt tam cpat same ho... origin jim poradne nefunguje, ja(respektive decka) uz si nemuzu ani zahrat napr Plants vs zombies jedine to asi cracknout.
    Fakt cim dal tim horsi. Tak jim to prestante kupovat !!!
    • Ne, já chci vidět konec herního průmyslu.
  • Porsche. Parádní obrázek, nostalgickej. NFS naposled za něco stála když tam byla samá Poršata. *5*
  • Jack1947
    Ne, vysvětlení není dostatečné ono totiž není žádné... *7* skoro by se dalo říci že pirátění AAA her na "zkoušku" je lepší dneska (při absenci demoverzí) než nějaké to kupování podporování zlého konglemerátu.

    Fuj, fuj... takže net s výpadkem a ten kdo má morání úchylku typu ( áá crack nikdy v životě a nemyslím ten drogový). Mají smolíka... hehe pěkně otočita nakopnout věrné "šmejdy" do zad to máte z toho žepodporujete ty zminované patosy! *11* *12*
  • No dobrá. A proč tedy hráči MUSÍ být pořád online? To vysvětlení mi tam chybí.
  • Čili bude potřeba být online kvůli naprosto zbytečnejm kravinám.
  • Princ.Jablon
    Takový kecy a nesmysly snad ani nemůžou myslet vážně...
  • giacobraza23
    No prece aby to paneboze nemohl nikdo hrat kdo si to nekoupil.. tech 95 procent co to nekoupili ale ukradli z torentu nakonec budou hrat a tech pet ne co si to poridili protoze to bude stejne sra_ka
  • Hanzales
    Trošku pletete okurky s cibulí :)
    Jedna věc je pokud má ten online mód přínos, nebo třeba i to "špehování". Jednoho dávného dne jsem si všiml, že mi Google začal hledat více výsledky na míru, případně pokud už reklama, tak aspoň na něco, co mně eventuelně alespoň zajímá. Ale musí to jít všechno vypnout (což'de).
    Nedávno jsem si zrušil Facefook (s vědomím, že nezrušil), ale google mám třeba přihlášený i s youtube a "do not track" mám vypnutý. Případně k dispozici inkognito mód a individuálně zapnout/vypnout různá udělátka dle potřeby taky vždycky možnost. Pořád latí, že útočné bomby vyrábět neplánuju a jaký mám rád "kozi" ať si google klidně uchovává (při hledání to pak pomáhá) :D

    Druhá věc je pokud nějaká ta služba člověka začne byť malilinko omezovat v užívání (hello online drm) či mu něco vnucovat (bez like na FB se k tomuhle nedostaneš) nebo si zjišťovat jakékoli data bez vědomí uživatele a bez možnosti odmítnout. Sám nevím, co je horší :) Tady prskám taky a myslím, že i v dnešní sociální-síťové době by měl člověk mít možnost hru poprvé aktivovat, dále hrát offline a všechny ty online blbůstky nevyužívat, samozřejmě pokud ta hra na těch online prvcích není vyložene stavěná.
    No a nejhorší jsou PR jabka v županu. O tom žádná :D
  • predobjednáno. i pres neduhy porad nejlepší ježdení na pc. a piráti si hold nezahrají, protože je to online *4*
    • giacobraza23
      Nejlepsi jezdeni na PC? Vstavej snehurko :-) Prospala si dekadu :-)
    • hate to pop that buble, ale jsem si jistý, že i piráti si to zahrajou ...online neznamená neprolomitelnost, akorát jim to bude déle trvat
      • giacobraza23
        Jo, bude o deset minut :-)
  • PreidaQ
    Aha... jinými slovy: předem jsme umístili naší hru do cely pro odsouzené čekající na nevyhnutelnou smrt. Tím, že jsme se vzdali toho, že z naší hry nikdy nebude moc vzniknout legendární klasika, si teď vzájemně můžete sdílet a lajkovat obrázky a porovnávat časy.

    *tlesk tlesk*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit