Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na hru jsem se docela tesil, ale po kratkem vyzkouseni musim konstatovat, ze v porovnani se Zaklinacem 3 je to hodne slabe. Infantilni stylizace mi nevadi, ani ze hraju za mys, ale hra je hrozne chuda a jako RPG imho zcela propada. Nemluve o absenci zbrani nebo poradnych questu. Za me hodne nevyuzity potencial.
  • MishKonn
    Nedělá na tom někdo z Fatshark?
    Spousta modelů, fonty a celkový nádech hry je naprosto totožný s Vermintide.
    • Jack1947
      Mě to zase kobkama a tmou připomíná Dar souls *3*
      • To ses hodne mimo, tvl.
  • Kde je Jail Master's key? mám jen ten první klíč od spící myši v rohu (Screaming door key) a ta druhá myš u sebe Jail master's key nemá..a jedna spí v cele, ale nemuzu s nou nic delat *15*
    • Jako říkám si jestli ti mám kazit tu radost z nalezení, ale budiž, dám ti malou radu. V okolí té cely se zabásnutou krysou sleduj pozorně zdi a vezmi si na to stoličku ;) Víc neřeknu a podotýkám není to odpověď na to kde je jail master key :D
      • dík, takhle je to ideální *3*
  • Hru mám od Srpna 2016 a už jen v alfa verzi nahráno kolem 30 hodin. Za mě naprostá paráda.
  • Hezké. Jak to vyjde na PS4, tak kupuji.
    Někdy je jen trošku smutné vidět, jak vymazloné hry dokáže vydat tým 1-5 lidí. (ať už tohle, Dust, Grimrock,...) a jak proti tomu vypadají nějaké velké komerční projekty, které za stamiliony tvoří stovky lidí přes pět let. A pak vyjde osmihodinová lineární tuctovka, open world který obsahuje jen pět aktivit rozkopírovaných po celé mapě, nebo totálně neodladěný a zabugovaný zmetek, který se pak ještě měsíce honem honem na koleně dodělává.
    Fakt obdiv těmto malým vývojářům.
  • vypadá to strašně pěkně, sice myši moc nemusím a je to fakt divný hrát za myš, ale určitě podpořím, až to ten borec vydá na PS4...
  • Explorační stealth je má krevní skupina, a zvířátka taky žeru. V příhodnou chvíli si tuhle oddechovku nechám líbit. Snad hra bude mít dost velký úspěch, aby Gallata inspirovala a motivovala k další práci.
    • MickeyMutant
      Pozor, není to oddechovka, ač k tomu obrázky svádí. Člověk se musí slušně orientovat v mapách a spojovat si všemožné nápovědy ke questům. I tak může někde celkem solidně zatuhnout, zvlášť v situaci, kdy si není jistý, jestli je problém mezi židlí a klávesnicí, nebo narazil na nějaký bug, kterých bylo celkem dost.
  • Díky Pavle, skvěle napsáno! dobře rozumím nešťastné situaci, kdy člověka s věkem přestane bavit většina herního mainstreamu, který je cílený převážně na jiné publikum, a dostavuje se určitá frustrace pramenící z toho, že by si člověk pořád hrál jako malý a chybí mu to. Podobné tituly jsou potom i pro mě živou vodou a je radost si přečíst recenzi napsanou vypsaným novinářem!
  • dik za recenzi, taky se tesim na gamesplay!
  • O víkendu jsem po cca 20 hodinách dohrál. Sice má své mouchy, ale hodně se mi hra líbila. Tilo je roztomilý, až se z toho zvedá žaludek, prostředí je nádherné, lore zajímavý, atmosféra pohádková až teskná. Překvapivá hloubka postav i s nějakými těmi zvraty. Na pár bugů jsem narazil, dokonce je autorovi nahlásil, opraveno obratem. Už byly doplněny i místy chybějící zvuky. Nicméně nad tím, že jde až na drobnosti o one-man show, mi zůstává rozum stát. Obrovský klobouk dolů!
    • ucho
      one-man show člověka, který s programováním neměl velké zkušenosti a učil se za běhu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit