Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže si musím koupit použité ps 4k pro tuhle hru.No to ps4 4k zase potom prodám.A tu hru prodám taky.Doufám,že mě to vyjde...
  • Stejně nikdy nepochopím to fňukání PCčkářů, že to je jen na konzole. Kurňa, to člověk nemá pitomých 6 litrů na noou Slimku anebo možná i míň jak čtyři litry za použitou PS4 (nebo když vám to vjde dobře, tak 4,5 litrů za novou slimku jako mě)? Pak si může kdokoliv zahrátvšechny hry, co chce a zase všechno prodat (není to jak na PCčku, kde vám pán Gaben krabicovky prodat nedovolí). Nikdo vás nenutí si PS4 nechávat.

    Ale samozřejmě radši budete fňukat, že ano? *7*
    • pročetl jsem celou diskusi a nenarazil jsem nejen na žádné fñukání, ale ani na příspěvky že by po té hře pc komunita nějak extra toužila, jestli ty si tak trochu nevymejšlíš ty brepto *4*
    • maros.goc
      tu nejde o to si kúpiť PS4, tu ide o to o možnosť si hru zahrať na tej najvýkonnejšej platforme, ktorá umožňuje veci o ktorých konzoly môžu len snívať .... :) konzoly sú lacné a nikto nemá problém si ich kúpiť no začať hrať na konzole po tom, čo si roky strávil na PC, je ako presedlať z Porsche na Varburg
      • Spíš na trabant.
      • Co tak si projet diskuzi
    • jamar28
      A co na tom nechápeš? Jasně že by každý byl rád, kdyby si mohl na všech platformách zahrát cokoliv. Čistě z praktických a ekonomických důvodů. Asi máš hodně slušný příjem, když nedokážeš pochopit, že lidi rádi ušetří i těch 6 litrů. *4*

      Jediná věc, kterou nechápu já, je jakési elitářství, které se projevuje u některých lidí (to vídám i u pc i u konzolí), spojené s různým vysmíváním, které bych čekal spíš ve školce (heč, já si tu hru můžu zahrát a ty né-é).
      • Jack1947
        Přesně tyhle fanatici jen podnecují nějakou domělou nenávist vůči ostatním... je to dětinské už delší dobu hloupé a postavené na hlavu nojo ale jsme jenom lidi noo *12*
      • Proste jste převážně děti na kapesnem
        • Ty jsou většinou nejhorší, protože mají doma všechno a neřeší odkud plyne příjem.
  • Hlavně aby to nemělo framerate jako Bloodborne. Akční hra, která často neudrží ani 30 fps je prostě špatně optimalizovaná a dodnes přišli jen s "řešením" kup si Pro, tam se to tak neseká.
    • zrovna Bloodborne si těch 30 drží, až na nějaké ktitické situace, ale to je spíše vyjímečně. Takový Dark Souls 3 je na tom hůře...
      • DS hraju na pc, takže to jde naštěstí mimo mě, ale těch kritických situací v BB je na obyč. psku víc než dost, což by se dalo přehlídnout u tahovýho rpg, ale u souls hry je to zkrátka debakl.
        • https://www.youtube.com/watch?v=K6jxhgMteB4&t=328s

          Bloodborne má Frame-Pacing, což je to o čem, mluvíš...
  • Panecku skakava, kazda diskuze u nejake konzolove exkluzivity je stejna, prijde kopec ubrecenych PCckaru a zacnou zpivat porad ty stejny pisnicky, kvuli jedne hre to nekoupim a ovladacem to nedam.
    Co takhle se uz na to vys.at a konzolove exkluzivity vubec nekomentovat?
    Pokud jde o hru, tak se na to opravdu tesim.Na PS4 se ted pripravuje opravdu hromada zajimaveho obsahu, moc me laka i Detroit, Days Gone, Spiderman, Shadow of the Colossus, God of War, Death Stranding, Red Dead Redemption, TLOU 2 nebo Dreams, takze ja jsem rad, ze mam vedle sveho PC i konzolku. :-)
  • Jsem rád, že jsem si letos pořídil k Ježíšku PS4PRO... *1* (Ještě mi chybí Nintendo a mám to komplet...)
  • CRYPT
    No jasny!! Kdyz je hra z feudalniho Japonska tak hned zbystrim a kdyz to neni strategie tak zbystrim hned 2x. A muj zajem ihned opadne, kdyz vidim, ze PCckari zase utrou nos.
    • Ja myslim, ze si na to uz zvykli. Posledni dobou utiraji jako o zavod *15*
    • můj zájem opadl hned jak jsem četl open-world akční hra. Prostě další konzolová cypovina typu Middle-Earth: Shadow of War nebo Horizon Zero Dawn.
    • Japonci holt dělaj svoje hry primárně na svoje konzole, což mě přivádí k myšlence, že bychom i my, Češi, měli mít svojí vlastní herní konzoli, zlaté české ručičky, divím se, že to ještě nějaký Pepa nezbastlil v garáži *4*
  • BoB.2
    Hra o čtyřech týpcích co kecaj na kanape to může vyjít jen na PS4
  • TheGGG
    tak na toto se hooodně těším... *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit