Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow
  • Jack1947
    Upřímě nestačí vám NIOH? ( ten bude i na pc přeci) *3*
  • CRYPT
    Sakra ja bych si konzoli i koupil, klidne i XBOX i PS - ale ja proste hrat hry na gamepadu nebudu. Dokud nebude klavesnice (min. WASD + par prislusnych tlacitek) a mys, ja na tech konzolich hrat nebudu. A pritom na konzole vychazi takove zajimave hry
    • K+M ke konzoli připojit jde, na střílečky nezbytnost, jen musíš mít origo k PS4 která je docela drahá, nebo za cca 1500 neofiko adaptér a připojíš jakoukoliv
      • + je třeba počítat s tím, že v mp budeš za cheatera. ;DD
        • můžou mě považovat klidně za vtělení Ježíše Krista, nikdo jim nebrání si tu k+m připojit taky *4*
    • up_er
      To víš, že nikdy nebude :)
    • kazdy ma neco do sebe, mireni samozrejme lepsi mys, pohyb ale ovladac (oproti WASD 8 smeru a jen jedna rychlost), neketery hry se teda lip ovladaj na MS+KB a jiny zas ovladac.
    • nikdy není pozdě začít…
    • jamar28
      Ona k tomu nejde připojit klávesnice a myš?
  • Tak tohle mě může minout.
  • Len aby to nedopadlo s tou exkluzivitou ako pri Nioh, kde hra vychádza čoskoro aj na PC ;) A to hovorím ako fanúšik Sony.
    • Koei Tecmo Games nepatří Sony a Nioh není ani financována od Sony(Bloodborne), takže je tam jen konzolová exluzivita, tohle je přimo studio od Sony, hra vyjde jen na PS4, nikde jinde.
      • Aha tak potom už to chápem, tak výborne ďalšia exkluzívna hra pre hráčov Playstationu, len tak ďalej Sony :)
    • Obávám se, že v tomto případě k tomu nedojde. Pracuje na to studio Sucker Punch, jehož vlastníkem je právě SONY. *5* Jediná cesta je si koupit toustovač.
  • Raději bych za Mongola kosil Japonce
  • Pořádná potrava pro můj toustovač. *5*
  • Boha jestli to bude jen na pleják tak mě omejou. Miluju japonsko, sám mám doma několik katan a tuhle hru nutně potřebuju na PC.
    • Miluješ japonsko a nemáš Playstation?
      • třeba má rád kvalitní výrobky *1*
        • Jack1947
          Miluje Japonsko kulturu ale ne jeho uzavřenost?
    • To už je někde něco víc než tenhle teaser? Klidně se z toho může vyklubat průměrná no brain hack & slash.
    • Tak uz si priprav rucnik, protoze to BUDE jen na plejak *3*
  • Krescz
    víc takových her z feudálního Japonska *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit