Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum
    A bude to skutečně PC verze stejné hry a nebo to co provedli s GRAW a GRAW2 kdy nakonec vzniklo něco odlišného než na konzole?
    • He zapomeň, to už je pravděpodobnější, že Ubisoft rebootoje Might&Magic značku (=nemožné).
  • Masa-san
    Ani radši nenapíši, co si o tom ruinování jmen dříve kvalitních titulů myslím, nerad bych zašel k vulgárním výrazům.
    [zbožné přání/] Ukáží nám už konečně Ubisáci opak? [/] *7*
  • MidnighT91
    Ačkoli to bude tupá konzolovka a s prvním dílem to nebude mít nic společnýho tak mě zrušení pc verze zklamalo protože se mi gameplay dost zamlouval... Jsem rád že si to ubisoft nechal projít hlavou... Teď jen doufat že tam nedají svoji ochranu...
  • rancor1223
    btw ten screen v článku je celkem zavádějící, protože ukazuje hru tak jak byla prezentována poprvé. Dnešní podoba je úplně jiná (a mnohem horší).
  • hmm ja sa na to docela tesim...vsetci nadavate ako sa ta seria pokazila a neviem co...nepaci sa vam nehrajte...ja som rad ze to bude aj na PC...ved nikto vas nenuti si to kupit...nik vam nedrzi u hlavy revolver a hraj inak schytas gulku...tak potom nechapem kde je problem
    • Mechwarrior_bw
      fantastické argumetny ... také ... jednoduché :)
    • InvisiblE182
      Možná proto jsou tohle kemoentáře - vyjádření se ke článku. Pokud se mi hra nelíbí a myslím, že ji zničili a považuji tento svůj názor za tak důležitý, že ho chci sdělit ostatním lidem, tak ho sem napíšu, stejně jako ty, když si řekl, že se těšíš.
      • lenze ti ludia reaguju na to este skor ako to hrali...alebo to vobec niekto hral...dobre ked to odohram fajn nepaci sa mi tak napisem nazor aby som varoval ostatnych...ale este to nik v rukach nemal a uz je to prepadak...ja viem minuskujte si :P...
  • Napřed i na PC, pak si to rozmysleli a ted repete?:D
  • Phillios191
    Tak to fakt čučim !!! UBI se překonal?? žeby strach o prachy?? :D :D
    • Tak to asi nehrozi...
    • Ty se směješ, ale ono to asi tak bude *1*
    • Spíš zjistil že port nebude zase tak drahej a tak ho udělá aby vás utišil...což asi správně...
      • Hezky si to rekl *3*
      • anebo se podival na prodeje Ghost Recon na Steamu za vanocni sezonu a kdyz to videli o jakej trh by prisli, tak otocili :)
        • Tím to asi nebude. *2* Koupil jsem ho už předloni. Loňská vánoční cena byla myslím stejná, takže ti, co chtěli, brali už dávno.
  • Pamatuju si, kdy ještě Ghost Recon mělo snahu být jakštakš realistickou taktickou střílečkou a kdy naposled za něco ještě stálo. Byl to tuším...ehm...první díl?
    • Mechwarrior_bw
      áno GR1 bol fajn, mnoho vecí ma tam neskutočne štavalo ale na tú dobu super... ale tie časy sú dávno preč. A ono je to vpodstate smutné, lebo vytvoriť taktickú hru bez tisícov scriptov a predhraných scén alebo spektakulárnych efektov nie je príliš drahé. Stačí vytvoriť mapy, rozmiestniť do nich AI, zaliať nejakou omáčkou a ostatné nechať na hráča... len to by asi nebolo dosť filmové a cool :)
    • rancor1223
      Ty ostatní si pak zachovaly určitou míru taktiky a vyšší obtížnost a pořád to byly velice zábavné tituly. Rambo stylem jsi hrát nemohl, to mi stačilo.
  • rancor1223
    Proč? Proč musejí na PC, kterému se jinak pomalu vyhýbají jak jen to jde vydávat zrovna Ghost Recon? Proč vůbec ničili tak skělou sérii? Jediné co UBI dělá dobře je Assasins Creed a Rayman, zbytek nestojí za nic...
    • a splinter cell :)
      • rancor1223
        Pravda, na ten jsem zapoměl. Ten sice také docela změnili, ale Conviction byl skvělá zábava.
        • Masa-san
          i Conviction bylo zklamání, alespoň pro mě jako fanouška série, příliš mnoho akce na úkor mnoha prvků z předchozích dílů.
          Jinak hra dobrá pro ty co nečekali zaběhnutou kvalitu a jsou neznalí série..
          • pre mna to sklamanie nebolo...pretoze sa mi ta zmena dost pacila...ale ano chybal tam ten stealth na ktory sme boli zvyknuti u SC...ale podla mna to bolo fajn osviezenie a nasledujuci diel bude viac stealth pripadne obcas trocha akcie :)
          • Conviction je pre mna ako Vegasy z R6. Je to fajn, hra sa to dobre, ale uz to neni ono. Na Chaos Theory, imo najlepsi diel, to proste nema.
            • A Chaos Theory nemá na oldgen Double Agenta...
  • PC? Díky nechci


    Já chci zpátky UBISOFT a jeho skvělý hry - s Redstorm I.E. zpátky R6! (FarCry podle mě ještě hodně dlouho nikdo nepřekoná)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit