Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proc jsou tu ty reklamy google mezi komentari *10* *10*
    • co máš za prohlížeč? Já teď momentálně surfuju na FF (operu používám ale radši) a mám nainstalovaný adblock plus a žádný reklamy tady nevidím akorát tenounkou šedou lištu. @martin - hratelnost bude vždycky víc než grafika, můžeš mít tu nejlepší konzoli na trhu ale když pro ní nebudou zábavné hry tak co s ní? Nemůžu tvrdit do předu, vždyť jsou oba handheldy takřka v plenkách ale z minulosti uvedu např. gta chinatown wars, na psp to vypadalo líp ale větší sranda to byla na ds
      • Taky FF. Jdu si nainstalovat ten adblock *7*
      • ale od určitýho stupně grafika hratelnost ovlivnuje
  • "Ano, graficky vypadá 3D efekt pěkně a úrovně mají hloubku, ale do hratelnosti nepromlouvá ani malinko." - Jak by mělo to slavné "3D" promlouvat do hratelnosti? Nějak si to nedovedu představit. Hlavně musíte počítat s tím, že ne každý majitel 3DS to "3D" vidí (je to vcelku velké procento lidí) a ne každý to "3D" zapíná, ať už kvůli baterce, či kvůli problémům s náhlými bolestmi hlavy...

    Jinak recenze dobrá, osobně hru považuji za osmičku.
    • Jo ted tu hru hraju, a i kdyz 3d je k nicemu tak ho mam zapnute, protoze to fakt dobre vypada. Je to jako kdyz ze zhora koukate do akvarka na krajinu hodici se k modelove zeleznici a po ni pobihaji figurky vojaku. A ze 3d nic hre neprinasi? To 16mil. barev taky ne.
      Jinak hra se k UFU blizi, ale neni to uplne ono. Mne tam schazi hlavne nahodne generovane mapy a fog-of-war, Takhle je to neco mezi UFO a Advance Wars a tudiz takove nemastne neslane. Ja jsem hru koupil se slevou na Amazonu k novemu 3DS. Jinak bych doporucoval rok pockat a koupit si hru az budou slevy. Za 30GBP nestoji.
  • Tahove takticke hry zboznuji. UFO v dosboxu obcas parim do dnes. Nintendo 3DS se mi nelibi ale jen kvuli tomuhle titulu o nem uvazuji. Kdyby stalo do 3000 Kc, tak nevaham - odmitam platit vic jak 100 Kc za hodinu zabavy. Takhle cekam, jestli bude mit 3DS jeste nejakou zajimavou hru.
  • 3ds psp 2 rozhodne neprekoná
    • Peppa
      jj, stejne jako DS nikdy neprekonalo PSP, kdy uz se lidstvo pouci z historie *3*
      • presne 3ds hry vypadají hur nez hry do mobilu a hry na psp 2 vypadají pomalu jak hry na xboxu
        • Peppa
          Asi takhle, 3DS už mám a PSP2 si nikdy nekoupím. Zatím teda 3DS vede minimálně 1:0. Zřejmě si nepochopil, že můj předchozí příspěvek byl ironický (Vzhledem k prodejům DS a PSP).
          • a v čem ti prrijde to 3ds lepší
            • Peppa
              Konzole se dají hodnotit jenom podle jednoho kritéria a tím je množství a kvalita her. Vzhledem k historickým zkušenostem, kdy DS mělo víc KVALITNÍCH her než PSP všech her dohromady, se dá čekat, že to bude pokračovat i u 3DS. PSP2 bude mít super grafiku a porty z PS3 ale 3DS bude mít 10x tolik zajímavých originálních her + hry od Nintenda. Ale to je jen můj názor, každý ať si hraje na čem chce.
  • To je port z DS? Proč je to tak strašně zubatý? Vždyť 3DS je mnohem výkonnější, než DS. Navíc ty trailery na hry ukazovaly opravdu hezky vapadající 3D hry. Jedna věc je jít cestou hratelnosti, druhá je absolutně popírat technickej pokrok. Tohle je dost hnus...
  • Peppa
    To vypadá velmi slušně, trochu mi to připomíná geniální Incubation.
  • To budou mít hry na 3DS běžně tak hnusnou grafiku??? Já vím, že záleží hlavně na hratelnosti, ale tady nevidím opravdu žádnou evoluci oproti DS.
  • to mi pripomenulo suboje vo falloute 2. niečo take by som si zahral. škoda že na pc by o to nebol zaujem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit