Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrozně rád čtu Adamovy články, umí to správně podat a ta jeho forma tam sem šel atd... to je ono, jiank hra vypadá super, zkusím betu ale na 90% kupuju.
  • Taková lepší Arma
    • Prirovnavat tohle k Arme, to je jako porovnavat Bibli a Pana prstenu. Zanrove je to oboji fantasy, ale tam podobnost konci.
      • Za tohle někdy tu Armu nesnáším. Člověk si na něco zvykne a když pak vidí všechny ty blikající ukazatele, pomocníky, vodítka, sníženou obtížnost, frenetickou střelbu, rakety, výbuchy... tak si občas připadne jak usoplenej parchant, na které musí furt někdo dohlížet, hlídat ho a radit mu.
        Osobně se mi ale líbila AI, která reagovala celkem pěkně (i když její dohled je evidentně zbytečně malý), ale ten zbytek... asi tomu dám tomu šanci, ale mám obavu, že to dopadne o něco líp než Division, ale stále to nebude ono.
      • Komu straníš?
  • Hanzales
    Luxus počtení :) A nebijte mně, já se na to těším už od začátku, doufám v beta přístup a čím víc toho vidět, tím lepší.
    Zpráva o chování AI je super, myslím že i jako single postup to bude docela žrádlo, na tu jednu kulku amen obtížnost tím tuplem :)
    Pak si člověk řekne, že kdyby to udělali superrealistické, jestli by vůbec někoho bavilo jít 30-45 minut a pak chytnout jednu z křoví na kopci a jít znovu :)
    PS: Tím neříkám že třeba Arma3 mně nebaví, tam se s tím naopak počítá.
  • TheGGG
    toto asi určitě koupím, vypadá to dost slušně. Eště bude záviset na hodně věcech, ale vytvořit si svého badass ghosta a jít kosit zkorumpované vládní vojáky a kartelové fetky má něco do sebe. Snad bude dobrá optimalizace a nebude to zabugovaný... a snad ten singleplayer bude worth it...

    článek asi dobrý, ale nedočetl jsem ho, vzhledem k tomu, že žánrem stealth opovrhuji mě autorův postup/přístup málem uspal...
  • Jack1947
    Ten obrázek vypadá jak fotka WD2 z obalu hry.

    Widle, nebo widlákov land fits better *1*
    • bukrr
      Ty nýmandi vykrádají Ubi? Počkat....
      • Jack1947
        Vidím tohle = špatná hra na stejným již zrecyklovaným enginu z Division a bůhví co. Kdo mluvil o vykrádání ? Jen ještě víc zřejmý to snad ani nejde.

        Jako by se hrdě mlátily do ramen! HA To jsme mi z UBISOFTU! Všechny hry mají stejný engine protože bagr *12*
        • bukrr
          Nevím jak ses dostal od obrázku hry k recyklování, ale já narážel na to, že se jedná o Ubi a to, že je to vlastně "v pořádku" ti vysvětlil walltar. Víc není co dodat *1*
          • Jack1947
            Recyklát recyklátu již stokrát zrecyklovaného ? *1*
        • walltar
          Hraješ hry, nebo porovnáváš enginy? Osobně to jaký má hra engine je to poslední co by mě zajímalo...

          Třeba frontier používá Cobru na všechno a jak E:D, tak Planet Coaster na něm jedou (ať mě někdo tvrdí, že ty hry vypadají podobně, nebo se podobně hrajou) a nikdo jim to nevyčítá.

          Ono spíš by asi bylo divný, kdyby nějaká herní společnost dělala každou hru na jiným enginu... to by asi dlouho ty hry nedělali, protože by tak po třetí hře zkrachovali. Změna enginu znamená často úplnou změnu postupů a přeškolení všech zaměstnanců... a u proprietárních enginů, který si ty společnosti dělají samy to ani nemá cenu, když si do toho enginu co už mají můžou přidat cokoliv co potřebují.

          Všechny ubi hry mají stejný engine, protože to není nic divnýho a je to zcela bětná věc. Stejně jako všechny call of duty hry od dvojky jedou na stejným enginu (kterej je založenej na enginu z Quake, na kterým jela jednička COD), A všechny battlefieldy jedou od roku 2008 na frostbitu. Vytvořit engine jsou roky práce, a nikdo to nebude dělat pro každou jednu hru.
          • Jack1947
            Neporovnávám jenom mi to příjde hloupé, jasně zhlediska financí je to prostě jednodušší o COD radši nemluv tam je starej a vyblitej ( občas zazáří bezesporu) Jenže je to jedna hra a více jich není.

            Tady ta recYklace je až do očí bijící. Nehledě na to že už jsou tak líný že radši budiou jejich novější hry hratelnostně navazovat ana předešlé.

            Ber to spíše jako takovou narážku na Ubisoft.
            • Morraw
              Hloupý jsi ty. Walltar ti to vysvětlil, ale ty si furt meleš to svoje.
  • walltar
    Čím víc o té hře slyším, tím to vypadá zajímavěj... Uvidíme jak bude vypadat s optimalizací a s bugama po launchi, ale kromě ME:A je to celkem kandidát na koupi.
  • Mno uvidíme, jen doufám, že si pán redaktor cestou dom neodnesl z Ubisoftu nějaký finanční příspěvek na dobrou propagaci hry, protože zatím nad tím lidé ohrnují nos :DD
    • Overwatch
      Wildlands mě předtím taky nijak zvlášť extra nelákal. Ale po těch několika hodinách hraní jsem nos přestal ohrnovat, protože se to prostě hrálo fakt dobře. Podle mě hrozí maximálně tak to, že se ze hry stane po pár hodinách extrémně repetitivní nuda. A až po vydání uvidíme, jestli dokážou vývojáři případnou vkrádající se nudu řešit podobně dobře jako to (podle mě) dělal Phantom Pain, nebo ne. Na základě toho co jsem odehrál se ale o jádro hry nebojím, to je solidní a je zábava to hrát. Zbytek uvidíme v březnu, no...

      A na akci jsem si nevzal ani ten blbý chlebíček! :)
      • Šlo by hru nějak porovnat s Mercenaries 1 nebo 2? Hra podobného střihu mi moc chybí a tohle by mohlo být to na co tak dlouho čekám.
      • Pokud to bude repetitivní ve styl the division a ne mafie 3 tak proč ne :)
    • Nevím jak to někdo může hatovat když to ještě nevyšlo ani v uzavřené betě. já osobně mám spoustu her od Ubisoftu a spousta her od nich mě baví a pokud někoho ne nevim proč se dívá na videa a čte recenze potažmo je hraje.
      • Má slova, jen jsem zmínil, co si o tom dost lidí myslí, hlavně tady bohužel
    • TheGGG
      těmi lidmi myslíš anonymky na YT co jsou strašně cool a edgy protože hatujou ubisoft? Tak názor těch má fakt nulovou váhu

      ne že by si ubík nějaký ten hate nezasloužil, ale co je moc to je moc...
      • ehm ehm, Games.Tiscali diskuze..ehm ehm.
    • bukrr
      Pan redaktor nepatří mezi takzvané "lidi", proto jiný názor. Jiné vysvětlení není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit