Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj,
    pamatujete si na oznamovací trailer na E3 2015? Bylo v něm několik různých průchodů hrou - jeden byl, že okradete překupníka (bílý klobouk) o drogy i zbraně, utečete, ale jeho samotného necháte žít. Zabijí ho ostatní jeho vlastní kolegové z kartelu. Zůstala tahle možnost ve hře?
    Díky
  • Hru jsem nehrál ani neviděl gamesplay. Četl jsem verdikt recenze a pár posledních komentářů v diskuzi. Pánové, chápu správně, že starý, český Armed Assault 2 (a v podstatě i děděček Operation Flashpoint CWC a Resistance) nabízí věrnější simulaci bitevního pole a vojenské taktiky než hra z roku 2017?? pokud ano, tak je mi Ubisofťáků upřímně líto - vemte si, jaké mají v porovnání s českými vývojáři možnosti a zdá se, že jim ani po 13 letech nesahají, óká, když ne po kotníky, tak určitě po pas..... VIVAT BOHEMIA INTERACTIVE *4*
    • to neni bug, ale featura, oni nikdy nechtěli dělat HC vojenskou simulaci jako ARMA, ale hru pro puberťáky co budou běhat s virtuální flintou, dělat "ratatata" a cítit se u toho děsně cool, stejně jako u Watchdogs 2, Steep a dalších her od Ubi, co zjevně cílí na tuhle skupinu zákazníků. Dělat to moc složitý nebo realistický by mohlo někoho odradit a pak by si to třeba nekoupil
      • a PS: niektory mame zlozite a komplikovane zamestnania a netuzime rieist komplikovane mechanizmi 24/7. na druhej strane chapem ze ked niekto robi za pasom alebo za pokladnou tak vyhladava intelektualnu posilovnu po praci v hrach. hlavne nekritizuj a nehodnot inych kamo lebo to znie ze si nic este nezazil ;)
        • prosim tě GST přestaň žvanit ptákoviny. Tyhle slinty čtu na každým fóru s MMO hrou.
          Vždycky tam přijde nějakej expert s tezí, že "já sem vrcholový manager, mám 10 dětí, čas vůbec na nic a tak mohu hrát jen primitivní arkády, které nabízí základní ovládání" - tak ty blbe hraj hada na Nokii.

          To jaké hry člověka baví nijak nesouvisí s jeho zaměstnáním, ale spíš s jeho intelektem. Takže klidně může hrát chytrej zedník Silent Huntera a klidně můžeš najít úplně blbýho bankéře, kterej práská Mornhurn a má u toho hubu dokořán jako tele na pastvě. To že vyhledáváš jednoduché hry objektivně neuargumentuješ tím, že máš časově náročné zaměstnání. Tak si toho Silent Huntera zahraješ jednou měsíčně - znám takových 40, 50 letých chlapů spoustu. To samé s ARMOU.
          Mám osobní zkušenost s tím, že inteligentní lidé sahají po náročnějších titulech - ačkoli mají časově náročné zaměstnání. Protože je primitivní hra vůbec nenaplní - narozdíl od tupého stáda dětí a podprůměrně inteligentních lidí
          • si mimo. neexistuje dnes jedina mainstreamova hra narocna na inteligenciu. a ak si myslis ze si inteligentny lebo hras hry o ktorych si myslis ze su narocne na inteligenciu tak mam pre teba zlu spravu asi niesi moc chytry. vsetko co vychadza moze hrat kazde decko. ide len o to ci je ta hra urobena dobre alebo nie. a tato dobre spravena je. na nicom inom nezalezi. takze si ten elitizmus nechaj su to vsetko len blbe hry. prejst napr DS na 0 hit/0 deaths je asi taky vykon ako postavit hrad zo zapaliek - nikoho tym neohuris...
            • estar uz len to ze spolu s ostanymi reagujes na moju osobu namiesto mojich argumentov hovori vsetko o tvojej osobe a inteligencii
            • no ved ich vymenuj a neposmievaj sa. hned uvidime na kolko si inteligentny podla toho co hras alebo co vymenujes ;)
            • 6. smysl :-) připojil sem se do diskuze akorát, když si napsal odpověď.
              Hele, píšu kategoricky - vím to o sobě. Často můj text postrádá zdravou míru "diplomatičnosti".
              na druhou stranu se v běžném životě setkávám strašně často s "chameleony", co jsou schopni
              sepsat diplomatický, nekonfliktní text, ale jen proto, že mají obavy z negativní reakce ostatních
              a svůj opravdový názor si nechají pro sebe.

              1) kde píšu o sobě? píšu obecně. To je tvůj problém, že si špatně interpretuješ můj text.
              2) klidně mě měj za roma po lobotomii
              3) domívám se, že se opět pleteš - i některé mainstreamové tituly nabízi velmi propracované herní mechaniky a změna nastavení obtížnosti dělá také svoje. Nemohu za to, že první, co se ti vybaví při slově mainstream je Need for speed, Assasin Creed a Call of Duty
            • eStar
              Čtu co tady v diskuzi píšeš a dovol mi otázku. Ztrapňuješ se záměrně a snažíš se nasbírat co nejvíc mínusů a nebo jsi vážně tak,no řekněme ne příliš složitý. Ty tvoje příspěvky přesně odpovídají tomu co "Ejdouu Rotačáák" napsal.
      • tvoj pohlad na svet a ludi musi byt sakra obmedzeny, mam dobre dve dekady po puberte, a hru si uzivam fakt dost, s rovnako starymi ludmi. mimochom vacsina ludi co tu hru robi je este starsia odomna. typujem ze tebe prave skoncila puberta, tak mozes mat max 25 a uz si strasne dospely :)))
  • Jsou tam zvláštní obtížnosti...

    Člověk by čekal, že na "střední" to bude nějak normálně jak to chtěli a jak to sedí do hry a ono to je zcela lehké a ai vidí prd. Na "nízkou" to je naprosto pro nehráče seinory a na "hard nebo tak něco" to je jak na střední u jiné hry.

    Většinou ta "hard" je extra výzva a "střední" jak to mělo být. Případně hra nemá obtížnost a je to rovnou tak, jak to chtěli.
  • h0p3
    Spustil jsem to na nejtěžší obtížnost, vypnul veškerej HUD, krom teda ukazatele munice. A zatím se bavím.

    Jen si pořád říkám, že jestli Ubi nemá v plánu Battle Royale mod pro Bolívii. Tak promarněj brutální příležitost, jak téhle hře prodloužit životnost.
  • Neviem preco, ale stale v tom Wildlands vidim Division, jediny rozdiel je asi v tom ze to je "viac otvorenejsie" ine oblecenie, a trocha viac moznosti taktizovania ... inak mi to pride ako to iste ... takze po par hodinach urcite stereotypna nuda, co je skoda
  • I7 2600K + GTX 1080, nehratelné na Ultra v blbých 1080p.
    Jinak je hra nudná sračka, takže to vlastně nevadí.
    • nightborne
      Máš nový ovladače?

      Totiž, známýmu to jelo pod 10fps s počítačem, co to měl zvládnout líp. Nakonec jsme zjistili, že má asi rok starý ovladače, stáhnul nový, a najednou to běželo 40.
  • Já si hru koupil na PS4 a musím se přiznat, že mě hra velice baví. Po dlouhé době titul, který mě nutí těšit se, až si večer v klidu sednu a hru spustím. Prosím nebijte mě, ale military tématika je mi blízká a zde dostanu vše co potřebuji. Rozlehlý svět, mnoho zbraní ke customizaci a rovněž tak vzhled avatara. Ikdyž se mise opakují, tak mi to vůbec nevadí, protože svět je tak velký a příslusná místa na dané úkoly odlišná, že pokaždé je postpu jiný. Někdy proběhne vše hladce, kdy jsem na sebe pyšný, že jsem nespustil alarm a někdy kvůli malé nepřesnosti se strhne přestřelka se zběsilým útěkem na čemkoliv co má aspoň 2 kola. Technické problémy tam jsou a na řízení aut a pilotování jsem si po čase taky zvykl. Ubisoft neubisoft , tahle hra mě baví, pardon.
    • nightborne
      Je jenom dobře, že tě baví =).

      Snad ti to vydrží až do konce - mně se to nepovedlo, ale jestli ti je tematika bližší, tak tobě by třeba mohlo ;).
    • "One does not simply like Ubisoft game!"
    • Omluva se neprijima, budes zbit
  • Shania
    Wildlands mě hodně baví, ale bohužel pravě značka ghost recon a omezení co z toho plynou je to co hře nejvíc skodí... Kdyby to bylo ve stylu Mercenaries 2, hra by pak dokonala.
  • Hrál jsem open BETU s cizákama a šlo to docela dobře. Je jasné že s kamarádama je to úplně jiný zážitek.
  • Upadá to tu, strašně to tu na games.cz upadá. A TO JE MOC DOBŘE *1*
    Jen tak dál.
    • Ještě tu chybí názory od Bíbra (The GayGayGay) a bude vymalováno. Pak už jen počkat na cenzora a poslední zhasne *1*
    • *1* taky se moc bavím *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit