Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    V článku máte GLaDOS s malym L ale má tam být velké. GlaDOS s malym jsem já *1*
  • Amylee.Anderson
    "A možná je tojně ale st čeká" ...Cože?
    • zx_spektrum
      Přece když píšu článek tak to po sobě vůbec nebudu číst ne, kde to jsme... *3*
      Tipoval bych "Ale možná je to stejně čeká" :)
  • S těma tower defense se nějak roztrhl pytel ne ?
  • Menorri
    Defense Grid?.....to rači drátem do oka! *7*
    • Nejlépe do obou... *16*
  • vypadá to dost zastarale, zejména výbuchy
  • na steamu Dungeon Defenders za 2.99 ale porad se neumim rozhodnout - nekdo poreferujte
    • na tabletu je zadarmo.. pro android samozrejme.. a docela to ujde.. na chvilku zabavi
    • ucho
      máš tam demo...
      já to demo zkoušel asi hodinu a nevím, nebavilo mě to... (a to miluji věžičkové hry)
    • Dungeon defenders neznám, ale tohle je výborná záležitost, asi nejlepší tower defence na jakej jsem dosud narazil. Je to poměrně hardcore záležitost, zejména pozdější challenge mody jsou celkem drsný. Není tu důležitý jen znát ideální rozmístění věží ale i správný načasování kdy kde co postavit a kdy zbořit.

      Jsem zvědavej co z toho nakonec vyleze, reklamu na Portal ve svý oblíbený hře fakt nemusím (nesnáším reklamy ve hrách) a těch 8 map (ke každý mapě se navíc váže několik oněch challenge mödů) mi přijde poměrně málo, ale třeba to bude nakonec dobrej datadisk, uvidíme.

      Jedna věc mě ovšem zaráží, v tom videu jde jasně poznat jednu mapu, která je ve hře už teď.
        • Tak to mám jednoduchou radu, zahraj si to na PC, ten kurzorna středuje "výsadou" XBOX verze. :)
          • Ja mam PC verzi. A dokonce jsem se na tohle ptal vyvojaru na foru. Odpoved znela ze volny kurzor nejde na PC nijak nastavit(na XBOXU neb jine konzoli ano).
            Tak nevim,delali si srandu ze me oni,nebo ted ty.
            V menu zadne nastaveni neni. Prohlizel jsem to stokrat.
            • ???? Však říkám, že některým se může hůř zvykat. Ale je vás příliš málo aby to autoři nějak předělávali, na forech jsem všehovšudy viděl jen jedinej negativní příspěvek ohledně ovládání.
            • Hele,ja jsem to nevzdal po hodine hrani. Proc nemuzes proste prijmout fakt ze to nekomu nesedi? Spatny interface dokaze zabit i kvalitni hru.
            • Já myslím,že jde jen o zvyk! Holt to není klasická realtimovka. RTS jávůbec nehraju a tak mi to nepřijde ani nijak divný. :)
            • Tobe to neprekazi,pro me to dela hru temer nehratelnou:)
            • A jo, máš recht; já už to fakt dlouho nehrál, ale jako ovládání to vůbec nepřekáží. :)
  • Vitekb
    Zrovna jsem měl cca 250MB update na Steamu. Jestlipak už to souvisí s tímhle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit