Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak, a ted me ukamenujete...
    Koupila jsem hru pro pritele, ktery ma Xbox i PS3 a o God of war projevoval zajem...
    Bavilo ho Last of us, Assassins creed hral snad vsechny dily, Gears of war nebo Halo 3. Vsechno single player.
    Po precteni recenzi a prirovnavani k Last of us jsem mu ji koupila s tim, ze se mu bude libit. Nelibi. Porad u toho nadava, ze nejde hybat s kamerou, pribeh nahouby - nevi proc to dela, netusi kam ma jit, proc ma delat souboje s presnym popisem tlacitek. Co pul hodiny se diva na net co presne ma udelat aby se dostal dal. A to to hraje jen na normal. Bojovy system je pro noveho hrace serie taky neznama, stejne jako sytem magie... Hlaska You are dead se objevuje taky nejak moc casto na jeho vkus. Obycejni souperi jsou nejaci moc kruti...
    Pokud tenhle dil ma lepsi pribeh nez predchozi, tak to si teda nedovedu predstavit co to muselo byt za paskvil...
    Toliko k memu, resp jeho pohledu na tuhle hru s hodnocenim 9/10.
    • Ocividne je tvuj pritel pekny amater a hlupak :D
    • Kratos vás potrestá ukrutnou smrtí za tupost *3*
  • Fanoušci mě asi ukamenují, ale přesto napíšu svůj názor. Poslední díly GoW mi přijdou celkem o ničem. Vůbec nic na hře se nezměnilo, což je možná dobře, ale všechny díly mi jsou jako přes kopírák. Přiznám se, že jsem nehrál první dva, ale až třetí díl + dva na psp + ascension. A až na změny v grafice mi připadalo, jako když hraju pořád tu samou hru. Nemluvě o příběhu, který se posledních několik dílů nikam neposouvá, jenom se najde mezera mezi staršími díly, kam ten novej vecpat. Nechci říct, že GoW by byla špatná hra, ale popravdě nechápu tak dobré kritiky. Zvlášť u posledního Ascension, kde kromě mp bylo vše již viděno v dílech předchozích. Za mě 7/10 za řemeslně dobře odvedenou práci. Nic víc, nic míň.
  • Ze Vas to vsetkych este stale bavi, takto sa tu dohadovat, ktora hra je zumpa a ktora bude legenda, nehovoriac o zbytocnom urazani *7* To ja som si dnes druhy krat dohral Spec Ops The Line a stale si myslim,ze ta hra je skvela, kdezto iny by prehlasil,ze je to zumpa...NO A CO MA BYT? *3*
    • taky to nechapu, ale ono je dost na prd kdyz se celej zivot nekdo chova jako pubertak....to pak pomuze jen jedna vec- pecka nebo facka mezi oci...:) na foru se jim urazi, ale do oci by ti to nikdo z nich v zivote nerekl, protoze na to nemaji koule....
  • to cumim.zacatek hry takovej zdlouhavej kuli tolika zabijackym chmatum a nez clovek dostane aspon prvni tri mece bohu.ale od zacatku jizdy na tom hadu,je to jenom jizda a graficky orgie.strasne se me libi jak i po6 letech ps3 dokaze prekvapit a porad rikam ty brdo.the last of us,ty brdo!a pak v zari hra od tvurcu havy rain,ty brdo!
  • Sice nevím jestli se mě zde nebudou za link bičovat ... ale takový můj amatérský pokus o video-recenzi.
    http://www.youtube.com/watch?v=QQC6NTqqbOs
    • Sice nevím jestli mě zde nebudou*
  • Nejnovější díl série God of War vychází exkluzivně pro PlayStation 3 a každým úderem křemíkového srdce dokazuje, že tenhle stroj ještě zdaleka nepatří do starého železa. Pokud však God of War: Ascension vezmeme jako Kratovo rozloučení se současnou konzolovou generací, pak je to (stejně jako v případě druhého dílu na PS2) rozloučení epických rozměrů, na které se bude ještě dlouho vzpomínat. Sbohem a šáteček. Vyplň se osude.

    A je tam, mladá paní, můžeme si tykat

    Přiznávám bez mučení - God of War hry mám rád. My kluci, co s Kratem chodíme, prožíváme různá dobrodružství, a ani na jediné si zkrátka nemůžeme stěžovat. Tahle slavná série bojovek vryla svou olympskou omegu do „péesdvojky“, „péestrojky“ i kapesního „péespéčka“ a ve všech případech nabídla doslova filmový zážitek (v rámci možností). Přesto jsem s ohlášením nejnovějšího God of War: Ascension zůstal veskrze netečný a vývoj příběhového prequelu sledoval zpovzdálí pouze jedním přivřeným očkem.

    Odpusť mi, Otče, neboť jsem zhřešil, ovšem vidina násilného roubování multiplayeru na ryze singleplayerovou zážitkovou hru mně přišla natolik perverzní, abych nad „soňáckým“ molochem bez váhání zlomil hůl. Ani v nejdivočejších snech mě nenapadlo, že by online řež v arénách mohla skutečně být „jen“ pouhým doplňkem k plnohodnotné a nijak šizené příběhové části. Výsledek nakonec předčil očekávání ve všech směrech a nechal mě žasnout nad precizností, s jakou se autoři do hry pustili.

    Doslova z každé scény čiší měsíce tvrdé dřiny a touha po Kratově důstojném odchodu z PlayStation 3 katapultuje hru do skupiny AAA „must-have“ titulů. Vývojářům ze studia SCE Santa Monica se opět podařilo vytvořit klenot, kvůli kterému se vyplatí koupit jejich domovskou mašinku. Ale raději to vezmu pěkně popořádku.
  • demence nekterych diskutujicich nema meze, kdyz me ta hra nezajima tak neprispivam zadne frustrovane sproste komenty-vazne demence . Taky nepisu ubohe komenty ke hram ktere se me hnusi nebo me nebavi, berte trochu uhledu , nevim co si tim chcete dokazat. Nebo si myslite ze vsem chutna to stejny? Takhle presne jsem se choval kdyz me bylo 13 let... Pro rypali co budou kritizovat chyby v textu- mam disl. I disg.
  • ruthan
    Nejryzejší ukázka současné herní žumpy, hezky to bliká, hezky to heká.. ale jinak je to tak šíleně prostoduché a prázdné, že to opravdu může bavit jen tupce s IQ 80, nebo někoho kdo potřebuje vypnout.. což teda, ok, ale pak z toho nedělejme dobrou hru, když stačí, že je to barevný a na pokračování jako Esmeralda.
    • Hezky ses tu vyzvracel...,no hele já mam IQ 135 a hra(celá serie) mě neskutečně baví a kvůli ní jsem si i pořídil PS3. Tvůj komentář zde je šíleně prázdný a prostoduchý, takže neurážej hráče a hraj si co tě baví...
    • Si asi čů*** ne ?? je vidět že si serii Gow nikdy nehrál a nám tu cpeš svoje stupidní přispěvky.
    • Nesouhlasím, každý máme jinou představu o tom co budeme hrát, někdo tráví čas wowkem, někdo counter strikem, někdo u Uncharted a někdo zase u FiFy... jenom pro to, že třeba mě sportovní hry nebaví, tak se ani neodvažuji k nim psát podobné komentáře typu- " hra je pro debily". Není pouze pro mne a tím to hase, stejně tak by jste se měl chovat vy, trošku tolerance a solidarity mezi hráčskou komunitou by Vám opravdu neuškodilo díky za pochopení.
      • Předpokládám,že to byla reakce na toho "Boha války" :-)...
        • ne ne, původně na ruthana, který nadhodil toto téma
    • Naprostý souhlas...
    • God-of-War
      Ty si kus de*ila.
      • No krásně jsi se tady předvedl..."ruthan" zde napsal velmi zajímavý názor ,no a ty jsi nedokázal ani tak primitivní větu napsat bez chyby...o tom kde je tady "kus de*ila" mám celkem jasno.
    • co tady blijes , me zajima co hrajes ty za hry?
    • Nevíš o čem mluvíš, dej si to na nejtěžší obtížnost a dohraj to, sleduj příběh a pokud nemáš IQ 80 zjistíš že to zase taková žumpa neni, tohle a Dark souls sou klenoty mezi hrami.., ps. hrál si to vůbez že soudíš?
      • Co má tahle kokotina asi tak společnýho s Dark Souls?? Dark Sousl je bezpochyby výjimečná hra,s tím naprosto souhlasím,ale jestli tuhle tupou mlátičku dáváš do jedný roviny s Dark Souls, tak jsi buď totální deb-l a nebo jsi ani jednu z těchto her nehrál.Jiná možnost vážně není.
        • Nauč se číst ty tlamo, nepíšu že to má něco společného ale že sou to oba klenoty a než začneš někoho urážet zkus si stoupnout na ulici a říct někomu deb-L do očí, uvidíš co on na to, já bych ti třeba vymlátil zuby:) Ale to jen pro pořádek chytráku.
  • jj, waitstation a nudnej gay Kratos.

    http://www.gurujoe.sk/2013/03/god-of-persia.html
  • Pro tupoučké stádo demnetních ovcí asi vážně dobrá hra..hlavně že ten "tvrďák" tam trhá hlavy,láme vazy,nesmím zapomenout "kůůl" zvuky při každém zásahu do protivníka a samozřejmě co nejvíce červené...poklona "Igorovi",kterému jak se zdá,jedinému dochází,o čem tahle hra je..
    • residentevilfans
      a ty jsi si tady prisel vyresit komplex co ?
      • Hele zkus to napsat ještě jednou..česky,srozumitelně,tak aby to dávalo nějaký smysl.
        • residentevilfans
          muzu az nebudes namysleny a zahledeny do sebe!
          • Není to tak hrozný,jak si myslíš :-)
            • residentevilfans
              ja si prece nemzu nic myslet jsem ovecka *1* !
    • http://www.youtube.com/watch?v=b8fp8ZcYdG4
    • tažko retardovaný buran...
      • Tobě ta hra vymyla mozek tak,že nejsi schopen napsat ani souvislou větu bez chyb.
        • hovorí borec s nickom pomocnej jarda:D:D:D:D:D:D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit