Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God of War (zejména první díl) je rozhodně velmi kvalitním hardcore mainstreamem. Kdo hrál, ví. Ač to tak z videí nevypadá, to bušení do tlačítek (zejména v prním díle) není zdaleka tak blbé jako klikání myší v kterémkoli Call of Duty. Kdo hrál, opět ví. Ba co víc, v God od War (zejména v prvním díle) musí člověk i výrazně přemýšlet, jak se dostat dál, což opět nelze říct například o takovém Call of Duty, které je taky arcadové, ale rohodně slabší...
  • Teď toho lituju,že nemam Ps3,ale co koupim si Ps4 slim až bude *4*
  • tak to se ps3 nemá čím chlubit jestli je gow jedno z nej

    a ne nejsem xbot vlastním ps3
  • zábavný to rozhodně je dycky se najde chvile kde prestanes hrat a uzivas si ukazky a ten skvely pribeh :) jakmile se do nej dostanes bdues se chtit dostat dala to te proste pozene hrat dal :D me to bavilo bohuzel mi nejak dily unikly 1,2 i 3 prvni dva sem hral jen chvily a 3 zatim vubec za to sem dohral oba dva dily na PSP *3*
  • God of War trilogie patří mezi to nejlepší co jsem na Playstationu hrál kdo nehrál jako by nebyl:-)A opravdu je to lepší než nová Castlevania,jako dobrá hra ale vykrádačka GoW maximální.
  • To máš určitě pravdu, pouze tam byly "velké" 3 díly. Jen mě překvapilo, že to stálo tolik, když většina byla zdarma nebo v té sběratelské edici. Na českým 400,- za soundtrack a nevím, co k tomu.
  • Soundtrack ke GoW: Ghost of Sparta? Ten vyšel až ted ne? Jinak já Kupoval GoW Ultimate trilogy edition, takže tam byli 3 cedla se sountracky GoW I-III, plus GoW: Blood & Metal.
    Ale soudtrack ke Ghost of Sparta jsem nikde neviděl až ted. Jestli jo tak se omlouvám.
  • Mě tenhle styl her vůbec nebaví, ale hrál jsem jen dema, tak je to možná tím.
  • 720p je v podstatě dnešní maximum. AA to má a 60 fps k tomu, takže je graficky na dobré úrovni.
  • pokud tě baví pořád drtit 2 tlačítka tak do toho rozhodně jdi
    ale pokud by si chtěl něco lepšího tak bud ninja gaiden sigma 1/2 nebo darksiders
    god of war je sice nejprovařenější ale taky nejhloupější mainstream srajda
  • len 720p? to nemohli spravit fullHD 1080p? 720p malo. navyse bez AA.
  • Ten soundtrack byl při vyjítí trojky zdarma, ne? Link byl myslím i tady na tiscali.
  • Akční rubačky jsem nikdy nehrál, tak si říkám, že je čas začít. Přijde mi to sice trochu stále dokola to stejné, ale asi je to zábavný, jinak by to nehrálo tolik lidí.
  • Hlavně mě potěšila cena u Ghost of Sparta na CZ Storu. Čekal jsem nějakej tradiční "výjeb", přičemže je tedy cena 684 kč. Navíc ted dávaj soundtrack, skin, avatar a téma pro PS3. Na US normálních 40 dolců. Takže už stahuju a těším se na pořádnou pařbu.
  • Je to super, pokud mas rad akcni rubacky neni co resit. Dohral jsem vsechny dily (i ty na PSP), muzu jenom doporucit.
  • Jestli nemáš co hrát jdi do toho. A jestli si chceš procvičit prsty častým mačkaním kostičky jdi do toho tky. Ale jetli nechceš poznat stereotyp prošpicovaný nudou ruce pryč...
  • Tak jaké to je? Vážně o tom uvažuju, když to každý vychvaluje.
  • Hele nic proti ale nevnucuj ostatním svůj názor tyto hry mají mnoho fanoušků a jen proto že se to tobě nelíbí neznamená že budeš někomu říkat aby to nehrál.
  • jednička je nehorázná pitchovina 2ka mě bavila jestli 4 hodiny max
    pokud by si to chtěl někdo kdo je těmahle hrama nepolíbený koupit tak ruce pryč nestojí to za to. gameplay připomíná olympijské hry z dob 8bitů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit