Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde jsou ti, co pořád hlásají přicházející konec singleplayer her?
    • Jack1947
      Na pc možná...
    • Věřím tomu, že Detroit to bude mít podobné.
    • Hrajou battle royale hry *15*
    • BoB.2
      jedna vlaštovka jaro nedělá
      • To neznamená, že by jsme to neměli dávat najevo, že toto je správná cesta...
    • Doufám že chcípl/a
    • Ale zase na druhou stranu je to vuci prvnimu tydnu, kdy se prodalo 3M kusu, celkem velky pokles, kdyz za zbytek mesice prodali jen 2M.
  • to je překvapení, že když někdo udělá kvalitní singlepayerovku, tak se v té záplavě open world busy list her a her jako live service prodává.
  • Rozhodně zaslouženě. Vývojáři na hře odvedli pořádný kus skvělé práce a pokud tento rok nevyjde ještě něco, co se mi bude líbit víc, tak hru roku 2018 mám jasnou.
  • Bez Season passu, mikrotransakci, multiplayeru, bez grindovani, pres tricet hodin a s kvalitne udelanym pribehem? A pak ze to nejde :-) Kdyz by vsechny hry maly tuto kvalitu, nebudu si nijak stezovat
    • to zní jako popis Kingdom Come *4*
      • myslíš ta hra, u které si musíš zaplatit konec v DLC? To jsi asi špatně četl kolegu nahoře.
  • Taky jsem neodolal a spolu s PS4 Pro jsem koupil a jako oddychovka to není špatné.
    • Je to zlatá ukázka toho, jak se dají v dnešní době dělat hry, namísto 2 hodin motion capture videa, 2 měsíce modelování kulis z hd fotek + zbytek na okopirovanou sítovou a multiplayerovou práci a je to.

      nebo něco mezi, jak si to představoval Vávra a jeho sponzor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit