Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Takhle drsný hodnocení jsem tady nečekal ale souhlasim, opakování těch samejch scén pořád dokola je dost frustrující a taky se mi nelíbí až moc velkej podíl náhody. Doporučil bych každýmu kdo o to má zájem ať se radši podívá na kompletní walktrough na youtube.
  • GlaDOS
    Hraní Gods Will Be Watching bych přirovnal k neustálému vyvažování vah, přičemž nevidíte obsah misek. A když se jedna až moc vychýlí (což je velmi jednoduché), opakujete posledních 20 minut znovu. Vážně jsem čekal, že z dobrého nápadu se vykřeše víc.
    • MickeyMutant
      Bylo to tak v demu, je tomu tak i v plné hře. Autoři se teď musí nechápavě drbat za ušima, proč je za jedno nejdřív vynášeli do nebe a za druhé teď stáhli do pekla.
      • GlaDOS
        Něco co funguje v hříčce vzešlé z game jamu nutně nemusí fungovat v plné hře. I když 4/10 se mi zdá docela drsné hodnocení.
        • Co je na 4/10 drsného? Prostě lehký podprůměr. Moc jste si zvykli, že se nepoužívá celá hodnotící stupnice.
        • dan.kremser
          To už je asi věc individuálního názoru, ale jestli se bavíme o 4, nebo třeba 5, moc velký rozdíl v tom nevidím a 4 v tomto případě takřka přesně odpovídá hodnotící škále, která visí na webu. Sdělení by zůstalo stejné v obou případech a vzhledem k opravdu masivním technickým problémům, kterých je plný celý Steam to opravdu vnímám jako zcela spravedlivé.
        • Souhlasím - kdyby se tam řešil příběh dvou lesbických šestnáctek, tak ta hra dostane 11/10 ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit