Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    hmm hneď jak som prelistoval stránku ma zarazilo že o nej ešte neviem... ináč také veci ako original war, knights and merchants alebo gothic už sú v košíku tak to hádam pofachčí ako má
  • Joha
    Ja s GoG.com nemám moc skúseností ale však keď sa im darí tak nech si predávajú aj nové hry, hlavne nech sú bez DRM :D Ja som si tam nedávno kúpil old school stratégiu z môjho detstva meno Knights & Merchants a musím povedať že ktokoľvek sa s tým pohral aby to išlo na Windows 7 x64 bez "Compatibility Mode", odviedol dobrú prácu.
    • calwin
      idem kúpiť! :D
  • Jinak tenhle avizovany krok - nabidka novych her - se mne osobne moc nezamlouva. Nejak mi to nepasuje s nazvem webu Good OLD games a krom toho me nove hry nic nerikaji :)
    • MrSanta
      Ber to takhle: distribuce nových her => více peněz => více kvalitních starých pecek *1*
  • GOG se zase sveze . Koncept Abandonwaru mi byl bližší než nákupy vykopávek pod DOS Boxem za dolary .
    Ne že bych nechtěl přispět na podporu scény , ale nekteré ceny mají hodně mimo a i s tou přidanou úpravou pod nové systémy to není nejrůžovější .
    • No vidis, ja mam uplne opacny nazor. Jsem rad, ze nekdo nabizi ty "vykopavky" navic s tou pridanou hodnotou (manualy, bonusy...) navic za skvele ceny.
  • Mopped
    Tak doufám, že nové hry neovlivní přísun těch starých. Na ten Dungeon Master a Albion čekáme už fakt dlouho.
    • MrSanta
      U Albionu jsou nějaké problémy koho vlastně oslovit, či co...
      Hlavně ale velmi dlouho čekáme na System Shock 1 a 2. Dvojka, tuším, byla svého času nejvíce žádaná hra na GOGu.
      • Mopped
        Ať osloví někoho kdo vlastní práva:)
        System Shock by taky mohl být, ale je toho samozřejmě víc. Napadají mě Wizardry VII, Eye of the Beholder, Warhammer: Shadow of the Horned Rat, UFO: Enemy Unknown atd.
        No snad se někdy dočkáme.
        • MrSanta
          Hehe, teď už jenom zjistit kdo je vlastní a je to v pohodě. Stejný problém je u System Shocku 2. Tam je to taky s právama nějaké domotané...
  • neviete si predstavit aku mi urobilo radost ked som si kupil krabicovku HOM&M5 GOLD CZ a nechcelo to pri instalacii ziadne kluce a ziadnu online drm, ani len DVD v mechanike. to su penieze ktore nikdy clovek neolutuje a akonecne ma komfort ako pirat, bez akychkolvek otravnych obmedzeni... no ved historia s piratstvom hudobnych CD sa opakuje a za chvilu budu aj hry bez drm, len musia ludia nahlas povedat ze im na to kaslu, CD projekt je prva lastovicka. toto budem podporovat kupou vzdy. ja osobne nikdy hru s online drm nekupim z principu, je mi jedno ci je otravna alebo nie, uz len ten pocit, ze medzi mnou a produktom ktory som KUPIL stoji nieco co mi moze jeho pouzivanie znemoznit je pre mna neprijatelne.
  • A jak to funguje? Majú nejakého klienta, ako je Steam?
    • Ked si prihlaseny na stranke, das si "policku" :) so svojimi hrami a zvolis stahovat. Ziadny klient nie je. Iba stahovaci program, ktory nemusis pouzit a staci stahovat cez prehliadac. Zvlast stahujes hru, manual, soundtrack a wallpapery.
    • Ne-e, jen stahnes exe soubor, hru nainstalujes a je to. Nic vic.
      • No ale jak tak na to pozerám, celkom dosť hier tam vyžaduje Steam, Origin alebo Games For Windows Live *9*
        • Tak to se divas fakt nekam jinam. Zadna hra na GOG nic z toho nema, jsou to jen instalacni balicky, ktery neosahuji zadnou drm, ani navaznost na online sluzby, na tom je to zalozeny.
  • DRM free digitalni distribuce na GOG je jedina, kterou uznavam. U Steamu spol. nemam jistotu, ze mi hry budou fungovat i do budoucna, ze steam nekrachne a ja o vsechny hry prijdu. emuzu si hry nainstalovat bez steam klienta, atd. Na GOG si hru "data" skutecne kupuji, a tak je take vyuzivam. Muzu si hru pak nainstalovat kdy chci, na jakemkoli pocitaci, dokonce operacnim systemu (vetsina her jde normalne innounp rozbalit a hrat treba v linuxu), mam je zalohovane na externim hdd, v podstate na furt. Jen do toho GOG. Steamu dam milerad sbohem.
    • smejki
      proč bys měl o hry na steamu přicházet?
      Steam - Library - context menu - Backup game files
      • Fallon
        No tak úprimne, predstava ,že ťa Steam nechá stiahnuť si všetky svoje hry(čo môže byť v tej dobe cca 60GB+) v momente krachu je teda fakt ako pre škôlkára. Nielenže by to pravdepodobne nebolo ani technicky možné(aj Steam servery majú svoj limit) a potom by musel steam ohlásiť krach minimálne 2 týždne pred jeho reálnym priebehom aby mal každý čas si stiahnuť svoje hry. Takže asi toľko k otázke Steamu...
      • Muze byt nekolik moznosti. Nekdo ti na Steamu hackne ucet. A pokud napr. Steam zkrachuje (teoreticka moznost), zadnej backup ti nepomuze, protoze i na backup musíš byt pripojen online ke steam klientu, jinak z nej hru zpatky nenainstalujes.
        • pokud vím tohle se řešilo milionkrát a pokud steam krachne, což je podle mě blbost na ještě dlouhou dobu, tak ti poskytne všechny hry co máš na ůčtu ke stažení, něco jakoby offline patche :)
          • Paul_cz
            Tohle nikdy nikdo nikde nepotvrdil, a i kdyby potvrdil, tak to není smluvně ošetřeno. Hry si na steamu prostě pronajímáš...sice pravděpodoboně na dlouhou dobu, možná navždy, ale stále jen pronajímáš. Osobně mi to nevadí, Valve věřím, ale také preferuji přístup GOGu.
          • Mozna ano, kdyz tomu budu verit. Jenze u GOG mam tohle hned... Proste hru stahnu, instalacni soubor si necham a je to. Navic ke starym hram maji podporu, ladi je tak, aby chodily i na starsich pocitacich a OS, coz se da predpokladat, ze se o to budou snazit i v budoucnu. Oproti takovému Steamu, ktery do systemu hodi hru tak jak je a je mu to jedno, ze ji treba hraci s Win 7 uz nezprovozni, o stare hry se nestara. Proto taky rikam, ze nevim, jestli do budoucna budou hry na Steamu funkci. S novymi pocitaci a OS. U Gog je skvela podpora a bez omezenich. Ja jsem vsema deseti pro GOG a tesim se, az bude na nem vic soucasnych her. Kdyby pred dvěma lety tohle nekdo nekomu rekl, tak by si myslel, ze se zblaznil, prodávat digitalne hry bez DRM a ono to jde!
  • Ani by mi nevadilo kdyby GoG převálcoval steam a spol...ale to se asi nestane *1*
  • kostejnesmrtelny
    Go go go GoG! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit