Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Super, jiz brzy se mi blizi narozeniny, tak vim co si koupim, Tie-Fighter a k tomu knipl. uz se tesim az budu opet rozsevat strach mezi rebelskou spinou :)
    • Mato1987
      ja som neodolal a kúpil som si tu se edíciu monkey island, nedávno som si ešte za 15 ojro zakúpil kompletne celú kolekciu tomb raider hier na steame. Keď sa budem cez víkendy nudiť určite si vśetky tieto hry znova prejdem :D
  • X Wing: Alliance, na tu se tesim tedy hodne:)
    • zdar, hrál si TIE fightera? IMO nejlepší počin v tomto žánru...
      • X-wing vs. Tie fighter byl nejlepší. *3*
  • Mato1987
    Secret of monkey island, to sú malebné adventúry :)
  • Mně se líbil i film Wing Commander, mělo to takovou příjemnou atmošku.
    • KIMCID
      já ti nevím Kilrathi byly divný.Když to čteš máš přeci jen představu jinou.
  • hm TIE fighter ... to byla bomba
  • frag.ment
    X-Wing a Tie Fighter byly ve své době naprosto úžasné hry. Kdybych měl kvalitní analogovej joystick, tak hned kupuju, protože na myši je to o ničem.
    • Ty jo a já hrál TIE na myši a nemohl jsem si to vynachválit. :) V době kuličkových myší si mohl točit jak vzteklej a pořát bejt rukou v jednom pokoji. :) *3*
      • kvuli tomu jsem si na PC koupil joystick. Ta hra je potom uplne jiny level. Preci jen v letadlech nejsou mys a podlozka, ale poradny "knipl" *3*
        • frag.ment
          Naprosto souhlasím. Nejdřív jsem to hrál na myši, ale pak jsem si pořídil pořádnej joystick a bylo to o sto procent zábavnější. Doufám, že se z těch Kickstarterových projektů vyloupne něco podobného, poplatné dnešní době a stejně zábavné.
  • za ten zaříznutý KOTOR3 bych těm manažerům nafackoval *10*
    • no vzhledem k tomu jak hooorko tezko zvladli konec kotor2, tak trojka by byl asi slusny propadak
      • Tak hlavne KOTOR a KOTOR 2 delali ruzna studia *3* Takze nikde neni psano ze by KOTOR3 delal zase Obsidian. I kdyz Obsidian mam obecne rad, tak ten konec bohuzel moc nezvladl.
      • to by jak ty pises KOTOR2 museli delat Bioware a ne stupidní Obsidian Entertainment.....
        • a uz dorazil trolík... tak ses vyblil, nahazej minuska a jdi do [zakazane slovo]. Ď
          • Nejsem trol, je to prostě můj nazor na studio, ktery to neumí...žádná hra od nich se mi nelíbila.

            Toď můj názor.

            @g. tak si toho nech *3*
            • KOTOR2 i NWN2 byly dost dobré hry. Ale to je o vkusu. Mně se taky spousta her spoustou lidí považovaných za hity nelíbí. A jsem zvědav na Pillars of Eternity
  • Coffin.Corner
    Tak doufám, že něco z toho dáte do Retro Games Play. *4*
    • Pavel se již tuším o něčem podobném zmiňoval při hraní Dark Forces *4* .
  • KIMCID
    hmm nostalgie
    • ja ostanem len u spomienok, a dalej drtim Starfightera v SWTOR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit