Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    tak som si dnes urobil radosť s novým Pentium 4 *1* zatial všetko šlape ako má a bez zbytočného stresu.
  • C-BEAM
    ano ide do kupredu, veľa hier som takto spustil (VMware) ale stále je to o kompromisoch a to ma už nebaví.
  • Nevím jak VMWare, ale VirtualBox už 2D/3D akceleraci umí, byť zatím ne na úrovni nativního řešení.
  • VirtualBox už nabízí poměrně slušné řešení stran 2D/3D akcelerace (byť se nedají čekat zázraky). Proti situaci před rokem či dvěma velký krok vpřed.
  • Jack1947
    Hmm, nečekané akorát jsem přišel pozdě první... nabídka zadara co mi za poslední dobu unikla.
    ROTT mně vale moc nebavilo takže bych to asi ani nedohrál.I kdybych to měl legálně...
  • Neni to steamkey tak to nechci ani zadarmo.
  • C-BEAM
    pokial máš len pár starých hier ktoré ti takto fungujú tak to chápem, že starý PC nepotrebuješ, ja mám ale dosť veľkú zbierku starých hier vrátane ešte 16bitových ktoré nemám ako spustiť a wrappermi, virtualizačnými SW, dosboxom už nechcem strácať čas. Chcem si iba z času na čas sadnúť k starému PC a zahrať si nejakú klasiku bez toho aby som musel čokolvek riešiť.
  • Ups
    http://bigy.szm.com/pics/Win98.png
  • Ale ja nehravam mnohe stare hry, len tie co za nieco podla mna stali. A napriklad toto co som mal na ploche z 24.1.2008 (stary Celeron 1.2GHz + GF3 + Voodoo smrk nostalgia) rozbeham bezproblemov aj teraz, preto som ten komp dal prec uz davnejsie, nema pre mna zmysel. To co som linkoval neni iba Glide wrapper, ale aj DX a preto prave Shogo neni problem rozbehat akcelerovane. Nedavno som rozbehal Jedi Knighta v 4K, Carmageddon cez nGlide v 1920x1200. Mrzi ma ze ty mas kopec starosti, zatial co ja nemam problem rozbehat svoje oblubene hry, ale generalizovat netreba.
  • ok, ja tam hry nezkousel, ale jinak slo vsechno krasne, na vmware
  • Jak bylo receno, ve virtualu nerozchodis grafiku a spoustu dalsiho HW.
  • C-BEAM
    aj s glide wrappermi je kompec starostí, problém je tiež v tom, že mnohé staré hry nejdú ani nainštalovať, majú x problémov s moderným hw, takisto nie každá hra podporuje glide. Lacnejšie riešenie je kúpiť si nejaký starý PC s PIII-4 a je dobré tak urobiť čím skôr pretože ich ceny stúpajú.
  • Pre mna funkcne riesenie som nasiel na GoG fore za 10 sekund. Dal som do rootu hry DX dll z tohto linku, v launchery som vybral DGVoodoo ako display, tadaaaa.
    dege.freeweb.hu
  • C-BEAM
    problém nie je rozjet Win98 s virtualizačným sw, problém je na tom potom spustiť tieto staré hry v akcelerovanej grafike bez tisíc a jedného problému okolo. Nikdy viac.
  • Rise of the Triad je pro vyznavače oldscool stříleček parádní hra... a komu se to nelíbí.... víšco.
  • Shogo je libová akce. *4*
  • a neni jednodussi rozjet win98 na virtualu nez stavet pc?
  • v tom pripade je to remake 1:1, puvodni rott byl taky dobrej leda tak v multaku jako bezhlava rezba *5*
  • x_ander
    Na to podle mě SiN ve své době dojel. Byla to sice dobrá hra, ale jít proti Half-life a prvnímu Unrealu, to prostě nešlo :)
  • Remake Rise of the triad je natolik špatná hra, že nedoporučuji ani zdarma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit