Přejít na výpis diskuzí

GOG rozšiřuje platební možnosti i slevy na adventury i závody

6.12.2013 18:34
Adam Homola 21 příspěvků

Sotva na oblíbeném GOGu skončily Black Friday slevy (a pár dnů předtím pěkné, kusově omezené rychloslevy), máme tady další útok na naše kreditní karty. Tentokrát by se měli mít na pozoru hlavně milovníci adventur a závodů. Tohle adventurně-závodní kombo “kazí” jen tři tituly: vesmírná strategie Haegemonia...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Neví někdo z který hry je ten úvodní obrázek?
    • ucho
      Syberia 2
      • Inquisitor
        A já jsem si to myslel. Hru jsem hrál, ale už je to nějakej ten pátek.
  • Jak se vubec nakupuje na GOG ? je to stejne jak na steamu? zakoupena hra jde do knihovny atd ? je potreba nejaky specialni GOG client?,je to u vsech online distribucnich kanalu stejne?
    • Někdo povolanější ti to asi vysvětlí lépe, ale zkusím to :)

1. žádný client. Stačí zadat při registraci svuj mail (ten je zároveň prihlasovacim loginem + heslo) a datum narození
      2. není zde nic takového jako Steam Security Guard (můžeš se tedy přihlasit z jakéhokoliv PC, a GOG ti neposílá hlášky), pro mě výhoda - při instalaci stačí stáhnout setup hry nebo GOG downloader - ten ale nepoužívám
      3. Ceny jsou v globále stejné, ale GOG umí o vikendech udělat pěkné akce, např. 70 her za 120 dolaru -ano, je to majlant, ale vezmi si to množství. Samozřejmě nemusíš kupovat všechny, jen si vybereš, které chceš
      4. spousta bonusu k tomu (oceňuji hlavně soundtracky - každý obsah je zvlášť, stačí rozbalit a máš ho ve složkách) , při tak nízkých cenách je to opravdu zadarmo. Víkendové promo je navíc od pátku do pondělí, což je skvělé.
      5. vyborný hlasovací systém o nových hrách, poradentství, přehlednost webu, kompatibilita na ruzných OS, vstřícnost komunity...

Když je nějaká hra na GOG i Steamu jednozačně beru GOG, čimž nechci Steam pomlouvat, ale když si chci např. koupit hru z jiného PC, tak mě Steam peskuje. Guard se dá sice vypnout, ale z principu je to prostě špatně. Co se týče aktualizací, tak ty nejsou jako přes Steam (automaticky se nestáhnou), ale je u hry další samostatný setup který nainstaluješ a je to. Viděl jsem mnoho distribucí - jsem hrabičkář :D, ale tahle digitální služba mi holt sedí. Co se týče nákupu, žádný aktivační klíč, pouze se objeví hra v knihovně. Rozklikneš a vyjede ti obsah. Ten je i napsaný v rámečku pod hrou. To je asi ve zkratce vše. Omlouvám se za případné překlepy, ale píšu to jen za svitu monitoru a klávesnice bez nasvícení :)
      • MickTheMage
        Zabudol si napisat, ze ceny su na GOGu vlastne lepsie, kedze su v dolaroch. Takze ziadne, ze pre US and co. stoji hra 10 dolarov a pre Europu 10 euro, ale pekne vsetko za 10 dolarov (co je zhruba 7 euro) atd.
        • Máš pravdu. Nedošlo mi to. Pořád mám zafixovaný silný dolar :)
      • Dekuji za objasneni , tohle jsem potreboval vedet :-)
    • maros.goc
      je to ako na steame az na to ze nepotrebujes klienta :) maximalne si musis z gog stiahnut taku utilitku cez ktoru budes tie hry stahovat na HDD :) na gog sa ti samozrejme hry davaju do kniohovny, no je to tu celkom mile spravene, ze ti to graficky ukaze ako keby sa hra ulozila na policku :)
  • maros.goc
    Dracula Trilogy kupene!! diky :))
  • Mám jeden sen - vlastnit všechny hry z databáze GOG... jednou se to snad podaří :) Ať je sortiment širší a širší.
    • ucho
      proč jednou? nákupní košík jim teď nefunguje? :D
      • To sice ano, ale člověk se musí kontrolovat, protože je jako v dítě v cukrárně :D - moje konto pak pláče, když mám apetit ještě něco dokoupit.
        • ucho
          no jo, koukám, že na GOGu mám 198 her :)
          • Moander
            Ja jich mam nepocitane.
            • ucho: ty budeš mít stejnou deformaci jako já...nakoupeno mraky..a dohráno kulový :)
          • Inquisitor
            A kolik z nich sis zahrál? :)
            • ucho
              úplně do konce 24. teď dojíždím resty z PS3. pak mám ve frontě jednu hru na Steamu, co musím dojet (počet her na Steamu raději zveřejňovat nebudu :) ), a pak už je nachystaný zase jeden kandidát z GOGu na zahrání. ale k tomu se dostanu asi až v lednu. musím to střídat, ať se dostane na všechny :) na důchod si to člověk sušit nemůže, to budou jiný starosti, tak se snažím, co to jde :)
            • Jack1947
              Nehral zadnou, je to jen a pouze o tom to vlastnit na hrani vetsinou uz zpravidla cas nezbyva.
  • nekromant33
    Haegemonii mám ještě z Levelu s češtinou :)
    • Také ji mám uloženou. Nicméně mám pocit, že tam byl problém s češtinou, která od určité úrovně hry přestala zobrazovat text *9* Už je to ale spousty let kdy jsem brouzdal vesmírem / třeba se něco změnilo .. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit