Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, Polaci byli vzdy dobri na obchodovani. GOG je toho dukazem. Letos zacali ze vsech online kseftu nejdrive. Ale jejich algoritmus slev uz zname. Prodavane hry se nekolikrat otoci behem celeho velikonocniho tydne a na konci bude cely bonusovy den, kdy si muzete vsechny hry koupit se slevou. Tak proc se trapit nedostatkem spanku. Vsimete si, ze pokud jsou tam poseldni kusy (1 -2 kusy), tak se to na chvilku zastavi a zrovna VY muzete tak ziskat posledni kus ;-) No nekup to :-)
    • Zavádení gamifikace do nákupu her mi proti srsti není, nicméně abych sledoval stránku jen proto, abych urval slevu na nějakou hru, to by mě mohlo ==~ :)
      V práci na to nemám čas a když si najdu ve volném čase chvilku na hraní, tak jsem rád, když mě nic nevyrušuje.
  • Mart9
    Bohužel se tam točí stále stejné hry.
    • A cos cekal? Je to takhle kazdy ctvrt-rok.
      • Mart9
        Čekal jsem, že se tam budou točit jiné hry a každá tam bude jednou. Takže by se třeba dalo natrefit i na slevněné Stardew Valley. Takhle už to pro mě vůbec nemá cenu sledovat, točí se tam pořád jenom blbosti a co není blbost, to je pořád ještě drahé.
        • Stardew valley jsem taky vyhlizel, nebo treba nekteryho Sherlocka...ale nechapu co ma takova akce za smysl, protaceji 20 her porad dokola. Nic co by davno nebylo slevneny driv, nebo jinde.
          Za me : Ethan Carter za necele dve eura a Dreamfall chapters... zbytek bida
        • Neboj, za ctvrt roku o prazdninach budou dalsi mega-super-dup-cupr slevy ;-)
  • Krescz
    miluju takové akce *14*
  • Mart9
    Sice jsou tam srágory, ale musím říct, že mě to baví :) Mám to prostě otevřené na záložce, a když si vzpomenu, tak nakouknu a vždy je tam něco jiného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit