Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklinac 2 se warezil tak, ze cd projekt v nemecku podaval na zlodeje zaloby jednu za druhou. Celkove prodeje jsou male i odpad jako dragon age 2 se prodaval vic a skyrim (na jehoz kvalitativni urovni zaklinac minámalne je) se prodaval mnohem vic, pravda, vysel i na konzole.
  • Mam štěstí že Signus mam origoš :-) Za kolik bych to asi prodal XD Musí to bej cenny :-) když to nikde neexistuje ani ke stažení :-)
  • Stačí mit označene to vozidlo přijet až k vodě a pak zmačknout pravim tlačitkem a přehodi se to a ukaže ti to jak to postavit
  • akorát blbý že zavedly další cenovou hladinu...
  • jen at je ze západu nikdo nekoupí.. tohle se Polákům víc než povedlo
  • Takhle se dela biznis
  • SkillJam
    Dneska jsem to viděl poprvé a nechápu, jak mi to mohlo uniknout, vypadá to prostě úžasně!
  • Naprostý souhlas... naposled mě dopálilo nucené připojení k netu pro hraní Skyrim... DRM je zlo a například u Zaklínače je krásně vidět, jak prodejnost není závislá na míře ochrany... navíc, co si budeme nalhávat... všechny ty ochrany vážně jenom otrabují poctivého kupce, jelikož warez scéna všechny tyto nepříjemnosti odstraní...
    Držím palce podobným sytémům jako je GoG...
  • to byla dobrá hra, akorát jsem se zasek když jsem měl postavit most přes řeku. A na netu sotva najdu něco o hře, natož nějakej návod jak použít to ženijní vozítko.
  • Tezko, kdyz to nevyslo ani v anglictine, napis zimakum at s tim neco udelaj :P
  • Kr.Pa
    že by jen špatný překlad ?
  • Nemaj tam super hru Signus the Artefact Wars *10*
  • Mopped
    Já chci Dungeon Master a Albion. Vlastně to už jsem říkal.
  • Nepocitejte s tim, ze zde naleznete hry za 0,99 jako na steamu. Ale budte radi, ze za ne zaplatite mnohem vic. Tak tuhle prednost jsem nepochopil.
  • Já už mám předobjednáno. *1* Těším se jako prase.
  • Konečně vím kde zakoupím Legend of Grimrock !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit