Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen pro ujasnění. Flemingova vize Bonda byl "Bývalý člen speciálních jednotek z nižší vrstvy, kterého oblékly do smokingu a nechali dělat špinavou práci." Důvod, proč byly bondovky s Brosmanem a Moorem taková sci-fi je, že Dr. No byl kritiky označen za moc brutální a tak tvůrci s každým dalším dílem přelaďovali na "mainsteamovou a odlehčenou" verzi. Casiono Royale (a hlavně Quantum of Solace) konečně splňuje Flemingovu vizi Bonda - chlapa, který nemá co ztratit a jde za svým cílem přes mrtvoly. Brosman nikdy nebyl skutečným, ale jen marketingovou figurkou.
  • Přesně tak. Craig je výborný akční hrdina, ale ne Bond.
  • Bond má jenom dvě tváře. Connery a Brosnan.

    Ostatní jsou komparz :-)
  • Sakra, tohle chci na PS3 s Move *5*
  • koukám dobře, že vidim Craiga na místě Bonda?? :-O dyť v Golden Eye byl Brosnan :D
    • Pete.palis
      oni ho tam dali, protože ho nahradil a prý neni v kurzu ;)
      • Mě zas nebere Craig, jediná věc co mě na tomhle GoldenEye vadí *3*
        • nesnasim ho....brosman byl teda lepsi bond *1*
          • Co me se tyce, poslednim skutecnym Bondem byl Brosnan, pote uz ve filmech o Bondovi behal nejaky divny chlapek a ja prestal mit tuhle serii rad..., proste od jiste doby mam radeji Bourna nez Bonda*4*
            Tim ze tam vrazili ksicht Craiga pro me zruinovali celou hru. *10*
            • Bond má bejt elegán a to Brosnan splnoval dokonale.
              Craig mi příde spíš jak agent CIA s pohledem nemilosrdnýho zabijáka.
            • Nahodou, ja som ho zo zaciatku nemusel, ale nakoniec som si oblubil aj jeho. Hlavne za akcne sceny. Uz to nie je ten klasicky "nemotorny" agent ako napriklad za cias Rogera Moora, aj ked toho mam asi zo vsetkych najradsej. Ale mne sa vlastne pacia vsetci. Hlavne, ze je Bond...
  • Já bych asi ze všeho nejdřív poděkoval redakci za to,že se někdo alespoň obtěžoval zrecenzovat normální hru na wii... (mimochodem mohli byste ještě COD:BO na wii,do budoucna donkey kong,The last story,the conduit 2.....atd. :-) )

    Hra mě celkem bavila,měl jsem jí předobjednanou,dost jsem se na ní tešil a myslím že za ty prachy stála.Je to taková ta lepší a "Větší" hra na wii,kterých v porovnání s velkými konzolemi na wii moc není ( proto bych hře možná dal i 9 z 10).Zarazilo mě více méně technické zpracování - hra je i na wii poměry relativně dost zubatá.Navíc se střídají relativně pěkné místa s plynulým frameratem s místy kde grafika nic moc a přesto se "kouše"...Možná je to jen můj subjektivní názor,ale mohla být ještě malinko doladěná.
    • sleepless
      Wii recenze, ktere muzete cekat v nejblizsi budoucnosti: Sonic Colors, Wii Party, Donkey Kong Country Returns, Epic Mickey...nejzajimavejsi veci pro Wii se budeme snazit pokryt.
      • super, DKCR je top hra, zvlast v co-op jde chvilema i ovladacum o zivot ;-D
      • Sláva. Jen to je totiž způsob, jak dělat osvětu mezi hráči, čímž se snad rozšíří počet majitelů Wii u nás. Pak by snad tyhle hry mohly přestat ignorovat i obchody. Je smutné, že musím nakupovat v zahraničí, pokud chci Wii hry. :(
        • Taky bych rád viděl více recenzí Wii her, aby tahle skvělá konzole ztratila punc hříčky pro děti a nudící se maminy v domácnosti. Sám jsem marně hledal českou recenzi například na Deadly creatures, nikdo se neobtěžoval zrecenzovat Silent Hill: shattered memories (se smutnou vyjímkou zdejšího, podle mého silně neobjektivního zhodnocení), Muramasu atd. Není správné že takto zajímavým titulům se nedostává zasloužené pozornosti.
          • Jo, někde (nevím, jestli tady) akorát recenzovali Silent Hill: Shattered Memories pro PS2, který ale byl dost jiný než byla Wii verze.
            • No zrovna u Shattered memories mě to speciálně mrzí, Wii byla při vývoji hlavní platforma a hra maximálně využila potenciál konzole. PS2 verzi recenzovali tady, byla vybrána proto že recenzenta "unavuje máchat při hraní Wiimote ovladačem ve vzduchu, ale také pro alespoň částečné vylepšení slabé grafiky hry díky upscalingu PS3" *7*
          • Silent hill by si zaslouzil myyslim recenezi klidne i ted neuveritelne povedena hra i kdyz jak udelat recenzi na takovou hru bezite bezite hledate hledate a pak jste v soku z konce do toho obcas minihra co ovlivni vzhled hry:D 9,5/10.
  • Pete.palis
    Bond je Bond, k němu patří výbuchy a přehnaný akční sceny...jinak by to nebyla bondovka...to platí i o hře;)...takže rejpalové nepochodí...vlastnit Wii, tak se do toho s chutí pustim;)
    • No ja wii mam ale ted spis ujizdim na epic mickey :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit