Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem již spoustu ale spoustu adventur, akčních a strategických her ale tahle trojka je nějaká těžká, vůbec nevím co mám skoro na začátku dělat...nevíte někdo, zda už je nějaký návod, či pomoc????kuju...
    • woczlf
      Vyzkoušej třeba tohle.
      http://www.youtube.com/watch?v=ULDxmCVrp0w&list=PLnW4UBUfXiNxFoq7JuwbBHM-kEJuoOji9
      • jsem trošku dále, ale jinak díky...
  • Tak jsem to právě teď dohrál a sakra, je to ale super série.
    Jen ten konec...
    • Ten konec je napřesdržku..
      • jak jsi to dohrál???bez nějakýho návodu???dík...
  • Myslíte že je pro mě hra vhodná pokud jsem nehrál předchozí dva díly? Užiju si příběh?
    • woczlf
      "Ať už ale Goodbye Deponia nabídne sebelepší humor, je to humor vhodný pouze pro znalce předchozích epizod. Ohromné množství vtipných hlášek nebo propracovaných, klidně i po několik minut budovaných situačních vtipů totiž staví na dvojici předešlých dílů. Pokud tedy přicházíte k sérii jako úplný nováček, moc vám toho neřekne." - Obávám se, že moc ne. raději bych ve tvém případě sáhl po jedničce.
  • Skvela hra. Skoda ze takovych adventur neni vic. S litosti koukam jak sou tydle hry nahrazovany samohracimy komiksy a rikaj se jim adventury. Rad bych videl dalsi dilko podobneho razu.
    • Na trhu je dost místa pro obojí, a všechny tři jmenované jsou super ;)
    • Tento rok je poněkud slabší, ale kvalitních či nadprůměrných adventur již také pár vyšlo - ASA: A Space Adventure, The Inner World, The Night of the Rabbit, Kentucky Route Zero... s tím, že za nedlouho vyjde Haloween Haunting, Stasis a snad i Bracken Tor *4*.
      • Ferdis2
        Skvelé boli podla mojho názoru i The Cat Lady a Memoria.
        Každopádne všetko sa radikálne zmení, keď konečne vyjde The Last Crown - Haunting of Hallowed Isle... *14*
        • To bohužel až v příštím roce. Alespon ze Boakes připravuje větší ochutnávku.
    • maros.goc
      absolutne suhlasim :( The Wolf Amongs Us alebo The Walking Dead The Game nemaju v ziadnom pripade na seriu Deponia
      • michaliuz18
        tie hry su uplne o niecom inom nez deponia tak to neporovnavaj, deponia a podobne hry tomuto su o tom mat kilo hovadin v inventari, kombinovat ich barjakym nemoznym sposobom a pouzit to na nejaku uplnu somarinu alebo dolezitu vec aby si sa dostal dalej , kdezto wolf a WD idu skor po pribehovej stranke ,nefrustruju hraca plnym inventarom a skor tam ide o to ako rozvijas pribeh ,rozhodnutia atd , su to jedny z naj hier za posledny rok co som hral a su dobre vo svojom zanri
        no deponia a este jedna ta kreslenka s tymi panacikom a holubom su zas vo svojom zanri dobre
  • Klobasor
    ctvrty screnn (ta chodba s matem) mi okamzite evokovala Mania Mansion 2 :)
    http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSS5_Tj_PsS_r7AnoEf9mKpm1IulL-DMZuH7Rf-mdRnVUakfCZX
  • maros.goc
    hra je to skutočne výborná a určite obtiažna :) osobne som jej prakticky nemal čo vytknúť :) absurdita dohnaná až na samý vrhol ...tak síce niektoré vtipy nefungujú a hlavne otrasný rasistický vtip, či koketovanie s pedofíliou si mohli odpustiť :) za mňa 8/10
  • michaliuz18
    :D ja som nedohral jednicku ani dvojku, nemusim moc adventury, mozno to skusim s cestinou casom , som zvedavy na ten pribeh lebo je zajimavy a hlavne humorny:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit