Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXDarthVaderXX
    Opakuji to stále a dokola...gramotnost, a překrucování fakt...
    Nikde jsem nenapsal, že mě hra nebavila, osobně bych dal AA 8/10...super hra, ale chvílema to trošku haprovalo.

    Tohle nemá brokou s AA nic společného *3*

    A jo 6/10 nevidím jako nic hrozného, pokud to dostane 7, tak už to bude muset stát za to.
    Největší obavy mám o ty Need for Speed od Black Boxu? Kobra 11 hadr.
  • ty už jsi to hrál ?
  • OK.. takže si jeden z těch co dohrajou hru jen proto aby mohli prohlásit jak moc je nebavila. Jestli se nepleteš a dohrál si ji na hard a za dva dny,, mmmm seš fakt dobrej.x) Co má s ní společného?? Snad to, že Arkham city se jedná o druhý díl. Snad to, že je od stejných tvůrců. Asi to, že dějově navazuje. A možná i to(obvzlášť pro tebe), že se v názvu hry opakují dvě slova Batman Arkham - to spolu mají společného... Je lepší posuzovat nastávající díl podle všech dostupných informací a podle předešlého dílu... A podle všeho si bal kufry. Projevil svůj názor,, ano a já jsem reagoval na jeho názor (stejně stupidně)...
    urážet... - TO NEBYLA OTÁZKA
  • El-Bravo
    tobě nedošlo že arkham asylum je úplně jiná hra než bude tohle co?
  • XXDarthVaderXX
    Dohrál a pokud se nepletu, tak na hard...
    Co má tohle prosím společného s Arkham Asylum? Jestli ta hra dostane víc jak za 6, tak ano jdu do kláštera(jako že nedostane, tak že se nemám čeho obávat...).
    Mimochodem AA byla celkem krátká hra i na hard...když už jsme u toho..cca 2 dny herní doby.
    Sajmonku nechci ti to brát, ale ano urážel si ho a jediné co udělal...projevil svůj názor a já též a té hře prostě nevěřím. Jedna věc je Team Fortress 2, druhá věc je tohle. A tohle...to je co?
  • urážet... jen poukazuju na tvůj komentář - má asi tak stejný smysl.. z čeho tak usuzuješ, že to bude hovadina?,, snad z Arkham asylum, který bylo tak úspěšný(když nemá na Tiscali recenzi neznamená, že neni úspěšný - 9/10)?? snad z videí ještě nevydaný hry?? XXDarthVaderXX 6/10.xDDDD do kláštera... ty si Arkham asylum nikdy nehrál viď?xD
  • A ja myslel ze buh bude neomylny :(
  • XXDarthVaderXX
    Toho si nevšímej...pravda se zde neříká.
    Jestli hra dostane víc jak 6/10, tak půjdu do kláštera!!!! *2*
  • God-of-War
    Kratos řiká, že to může bejt docela gute *1*
  • El-Bravo
    nvm z jakého důvodu mě urážíš ale jestli tohe budeš hrát, tak jsi pro mě blb ty..
  • Ani tě nemusim znát aby mě došlo že seš blb...
  • Taky se mi okamžitě vybavilo TF2... a to je jedině dobře! Nápaditých multiplayerových stříleček tu zase tolik není.
  • Mně to z videa připadá celkem zajímavé, vypadá to na celkem nápadité zbraně a vychytávky. Mně přijde, že to bude mít s TF 2 společnýho asi jako s COD: MW2 :D
  • Ale no tak, proc takova zášť?
    Muze to byt nahodou sranda a nezda se mi,ze by to byla 100% kopie TF2.
  • Teamfortress 2 mixnute s Batman/Joker skinom. Super inovativne. Co by sme cakali ked 90% populacie USA su dementne deti vsakze..
  • Ocelot23
    Monolith, studio, které přišlo s tolika inovatyvními hrami začne dělat tohle....Kopie TF2 u které velmi pochybuju, že bude tak populární...Vypadá to jako, že chtěji dělat jenom prachy..Zatracenej WB je zkazilo
  • El-Bravo
    Ani to nemusím hrát aby mi došlo že to bude hovadina :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit