Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Já bych to chtěl hodnotit kladně ale jako ten technický stav je fakt hroznej. Se nedivim že to má lock na 30fps na konzolích když na rtx 2080 S a Ryzen 3600 (vim že už nemam nix extra) s vypnutým RTX hra padá z 90 fps kdy jen stojim na 35 když jedu na tý trapně pomalý motorce nebo se rychle pohybuju městem.  A pak celkově nechápu ten movement kterej tvůrci zvolili, tlačítko pro skákání neexistuje proč?

  • Mám rozehráno a spokojenost. Co-op / single hra úplně na pohodu. Bitky jsou parádní, grafika pěkná, photo mod a jeho možnosti super, absence sbírání tun collectibles, trochu možná návrat do dob PS2 herního stylu mi příjemně zpestřuje hraní dnešních již dost nudných open worldů. Gotham City v nádhenrých barvárch, Black Gate věznice, Arkham Asylum cvokáč, Wayne Tower, nadzemka, kostely, věžáky, žádní nasteroidovaní přerostlí padouši jako v Arkham sérii. Řekl bych, že redakci Games už hraní her prostě nebaví, bo nechápu těch 5/10

    • Veskoslav

      A zbytek redakcí a hráčů? I Steam na to není kdo ví jak skvěle (67%) Jinak technické problémy jsou srovnatelné s vydáním Knighta na pc před několika lety. Ono mít s 3080 při 1440 40-50 fps. Jo, to je vyloženě lahoda:) A i ti, co mají defacto 6900XT a 58003DX, tak mají podobné problémy. Takže už jenom technické problémy z toho dělají přinejlepším lehce nadrpůměrnou hru. A Gotham City v nádherných barvách? Hrál si trilogii Batman? Asi ne co...

      • Nesmíte hned dávat vše na ultra;-) To totiž v mnoha případech znamená neoptimalizovaný. Pak Vám to třeba pojede lépe:)

        • Veskoslav

          Ne, nepojede:) 

  • Ak je hra uz vo svojom jadre horsia ako predchadzajuci diel ukoncenia trilogie tak nevidim dovod aby mala vyssie hodnotenie.

    Batman Arkham knight bola v hroznom stave na PC, ale po opatovnom pridani na STEAM ma naozaj dostal kvalitny dabing, hratelnost a OST.

    Ak Gotham knights zaostava v kazdom smere ( a myslim, ze recenzent si to obhajil) tak 5/10 je adekvatnych. Hra vyzera horsie, je chudobnejsia, repetetivna a genericka. Nepochybujem, ze v roku 2010 by islo hodnotenie vyssie ale tu mame premrhanie licencie postav, ktore maju na to aby tahali hru aspon pribehovo. ( aspon podla znalcov DC komiksu).

    Ruku na srdce, nekupovali sme si sucasnu konzolu/PC aby sme dostali 30FPS s prepadmi v SP hre.

  • Gulivera84

    5z10 tak to sem teda cekal vic, ale co sem videl zpomalenou jizdu batgirl, sem myslel  ze budu plakat....

  • Trax

    Velké zklamání! Na hru jsem se hodně těšil! Ale už z předchozích ukázek jsem byl nervózní a tenhle týden to dokonalo těch 30fps. Miluju Batman sérii, ale tomuhle se prozatím vyhnu obloukem a počkám až to pořádně opatchují a dají slevu. Škoda velká škoda jak sem psal moc sem se těšil. 

  • Morraw

    Coo?? A já už jsem po Arkham Knight tak hladový. Spiderman byl bohužel taková jednohubka.

    Ale počkám si na více vypovídající recenze na steamu :)

    • Corvus

      Za pár týdnů je tu Morááááles ;-)

      • Morraw

        Joo, moc se těším. Ale četl jsem, že je to prý hodně krátké 😯

        Budu rád za Last of Us. Škoda, že na Forbidden West a Ragnarok si počkáme.

        • MalyZeli

          Je to bohužel opravdu krátké.

  • Corvus

    Dám na svůj názor. 5/10 je přehnaný. vsadím se, že to bude klasická sedmičková záležitost. Jinak na Steamu a jiných médiích je nablito, jak zákon káže. Nechápu, co je za problém:

    1) Nikdo hru nikomu nevnucuje.
    2) Ne, opravdu se nemuselo ihned zaprášit po sběratelských edicích za 8 tisíc :-D

    3) REFUND asi nikomu nic neříká... 

    Nevidím žádný problém... nelíbí? Zažádám o vrácení peněz. Her je doslova po strop. Píšu z pohledu PC hráče, konzole mě nezajímají, ale ani tam nikdo nikoho nenutí, aby Gotham Knights kupoval. Stačí si počkat na verdikty netrpělivých hráčů a pak případně koupit nebo se porozhlédnout po něčem kvalitnějším. Všechno se strašně řeší...

    • Veskoslav

      Blbější argumentaci a obhajobu průměrné hry jsem už dlouho nečetl.


      1. Hra se vnucuje, minimálně marketingem a propagací na sociálních sítích.

      2. Sběratelské edice většinou nemají co dočinění s kvalitou dané hry viz například Dead Space 3, většina AC her. Je to sběratelka, kdy většinou omezený počet kusů a mnohdy i kvalitní soška, předměty mají mnohem větší hodnotu než hra. A mnohdy některé sběratelky ani samotnou hru nemusí obsahovat. Ale pšššt....

      3. Refund může říkat, ale za 2 hodiny člověk mnohdy nemusí poznat, co je to za hru. Některé mají i tutoriál dlouhý třeba hodinu.


      Zbytek jsou prostě bláboly. Včera jsem viděl video, kdy porovnávali posledního Batmana s tímto paskvilem. 7 let stará hra ji přejela ve všech aspektech....

    • Hele zrovna u hodnocení Gotham Knights bych neviděl nějaký konspirace. Ta hra vypadal průměrně a nakonec průměrná je, dalo se to čekat.

    • Rostej

      kdyby nekupovali sberatelske edice nebo pouzili refund, nemohli by kricet, kopat, valet se na zemi a budit litost...

      a vyvojari by nemohli za jejich podelany zivoty 😎

    • Her je doslova po strop ? Tech mizernych urcite, ale ty dobre sem tam nejaka a ty vyborne, to je jedna dve rocne.

      • Rostej

        ono je to relativni...

        pro toho, kdo hraje ruzne hry a nesoustredi se jen na produkcni uroven "Assassin's Creed plus', vychazi vybornych her i nekolik mesicne.

        naopak pro toho, kdo hraje jen FIFU, vyjde za rok jedina dobra hra...

        😎

        • Nejake z tech vybornych co vysly tenhle mesic ?

          • Beep_Beep_I_am_Jeep

            Hodnocení hry je subjektivní, takže co se líbí jednomu, nemusí druhému.

            Ale za poslední cca měsíc:

            • Metal: Hellsinger

            • Return to Monkey Island

            • Overwatch 2

            • Scorn

            • Plague Tale

            S tím, že dnes vychází Persona 5 a za pár dní Mount & Blade II: Bannerlord.

            • Njn krome Bannerlordu, me bohuzel tyhle hry moc nelakaji a ten uz hraju - nebo se k nemu vracim jednou za cas, od doby kdy byl v EA. 

              Mozna tak jeste ten Scorn

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Občas to chce vyjít ze své komfortní zóny a vyzkoušet něco nového, co by jsi normálně nehrál. Díky tomu možná budeš dost pozitivně překvapen a zjistíš, že pořád vycházejí vynikající hry, které tě akurát většinou minuly.

                • Reakce na příspěvek:

                  Njn, dneska už lidi holt nemají čas na to "vystupovat z komfortní zóny" kvůli jakože 7čkovejm hrám (který jsou v reálu tak max 5/10).

    • Derp_1337

      "Ne, opravdu se nemuselo ihned zaprášit po sběratelských edicích za 8 tisíc"

      Prodej sběratelských edicí nic neříká o kvalitě her. Sběratelky se kupují z jiných důvodů. (jestli nevíš proč, tak ti dám nápovědu: ty různé bonusové předměty, hezká krabice, atd.)

  • verapohlova

    Světové recenze zatím výrazně lepší. Dám tomu šanci.

    • Derp_1337

      A kde jsi nalezl ty výrazně lepší recenze? 😀


      Gamespot 4/10, PC Gamer 49% , IGN 5/10, Eurogamer 3/5 , atd.

      Nejlepší skóre jsem našel na Metacritic, ale ten téměř nikdo nebere jako zdroj hodnověrných informací.

      • verapohlova

        Mě zajímá Metascore. Jedno médium a jeden recenzent nedokáže zhodnotit dílo komplexně pro různé typy hráčů.

        • Derp_1337

          Trololol?


          Jedinou odpovídající hodnotu na Meta má akurát tak Userscore. Jenže Userscore pro Gotham Knights je ještě pořád uzamknuté. A to "profesionální" Metascore je bohužel provařené různou manipulací s hodnotami, kdy se uměle zvyšuje pozitivní hodnocení.

          PS: A ani to Userscore není žádný zázrak díky různým review bombingům.

  • MalyZeli

    Se dalo čekat. Už od prvního gameplaye to vypadalo suše. Takovej propad ve všech ohledech ve srovnání s jakýmkoliv dílem Arkham série.

  • No, já mezitím pořád čekám na odpověď, jak za 30 FPS lock může Xbox Series S, jak se někdo nechal u této hry slyšet. Resp. OK, Series S není výkonný HW a že tam hra jeden na 30 FPS bych i pochopil, kdyby tomu vizuální stav odpovídal (leč to, že se nepřidá performance mode s osekanou grafikou i tak vidím jako lenost). Jak ale může nízký výkon S za to, že hra jede na 30 FPS i na 3x tak výkonném Series X, už nechápu.

    • twicer

      Dneska se nenosí veřejně přiznat že si něco nezvládnul, je lepší mlžit, směřovat vinu jinam a hru vydat co nejdřív dokud otom průseru neví všichni a nezačne kobercový review bombing.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit