Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jakmile hra stojí 60e tak chci kvalitní hru kterou si užiju a je mi jedno jak dobrá je grafika.  Povinností je kvalita hry jako takové a ne jen grafiky.

  Špatných a nudných her za 60e v kabátku super grafiky je už tuna. Nechápu proč to lidi furt řeší.  Spíš by se mělo cenit když se snaží vývojáři o unikátní vzhled a styl než o nadupanou grafarnu :)


  Elden Ring vypadá fantasticky v obou směrech

  • Derp_1337

   Tak lidi s nadupaným PC za 50k (či více) mají většinou podstatně větší nároky na grafiku. Když už ten výkonný HW mají, tak chcou aby na něm i hry vypadaly dobře.

   • To jsou právě ty hloupé nároky lidí které nechápu :) Rozhodně by to mělo splňovat nějaký grafický standart za tyhle peníze (Který tahle hra rozhodně splňuje) a pánové s drahým HW by měli být víc než spokojený ,ale řešit hry jen podle tohohle je směšný a lidi co tvrdí ,že grafika u Elden Ringu není dostačující jsou ještě víc k smíchu.  To kdo kolik vrazil  do svého HW je už věc jiná a nesouvisí tolik s kvalitou produktu. Někdo preferuje grafiku a někdo preferuje styl,originalitu a zábavný gameplay. Jde čistě o preference :)

    • Derp_1337

     Tak ono se to vzájemně nevylučuje. Člověk může mít rád hry s dobrým stylem, zábavným gameplayem a určitou mírou originality. Ta dobrá grafika je velký bonus navíc.

     Nenech se zmást tím, jak moc lidé v diskuzích řeší grafiku. Ty předchozí prvky (styl, gameplay, atd.) jsou dost subjektivní věci a jednomu hráči se něco může líbit, druhému zase ne. V tomhle se těžko hráči shodnou. Zatímco hodnotit kvalitu grafiky se dá zvládnout mnohem více objektivněji, protože grafika je buď dost detailní a dobrá a nebo není. Prostě se to snadno chválí a hodnotí.

     • Joo to je pravda 

 • SlavicBes

  ak hra stojí 60e+ tak kvalitná grafika je povinnosť

  • uher

   Však taky kvalitní je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit