Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbý je, že i s touhle nadsazenou cenovkou to lidi berou jak šílení. Nejenom že ty ceny moc nepůjdou dolů, ale i to výrobcům karet dává jasný signál, že u příštích generací karet klidně můžou s cenovkou ještě výš.

    • Tak ono tohle ani není tak pro hráče, pro lidi, kteří se pak chtějí chlubit "mám herní počítač za xx tisíc, co máš ty?" A tady z principu čím vyšší cena, tím víc adidas. Nabídnout jim to za pětikilo, tak půjdou koupit něco stejně něco jiného :-D

  • Jose13

    Nastastie hram MMORPG kde vydavatelia vedia ake zelezo ma priemerny hrac a na 60fps mi bohate staci aj 1070...

  • Také jsem koupil za nadsazenou cenu 3080ku a nelituju toho. Žijeme  jenom dvakrát a poslední highend počítač mi dodnes vydržel jedenáct let. Otázka je, kdy a o kolik ty karty slevní.  

  • LessPh

    To mi jako sakra chcete rict, ze RX6900XT, kterou jsem v unoru kupoval za 40T zacina ztracet na hodnote??

    No co no, uz jsem v zivote prisel i o vic:DD Nema cenu brecet nad rozlitym mlikem.. navic PCMR stejne nikdy nebreci:D

    • A teď se přiznej co na tom hraješ.

      A doufám, že na takové mašině to nebudou nějaké porty prašivých konzolovek, ale pořádné PC exkluzivní hry na kterých ten výkon bude na první pohled vidět :-D

      • unicz

        Tak ono stačí připojit VR headset...😉

      • LessPh

        Uz jsem to psal nize, vlastne posledni dobou jen XP11 a MSFS… a i ten nejlepsi dnesni HW je na hrane, caszecne kvuli spatne optimalizaci. Ale to se zmeni 27.7. u MSFS, kde vyjde optimalizacni patch… no a u XP si clovek na neoptimalizaci uz davno zvyknul… 

    • Derp_1337

      Přesně tak. PC Troll Race nevadí, když přeplatí cenu hardware. Oni se pak totiž budou vytahovat před kamarády.

      A: "Ty máš nové PC? Za kolik?"

      B: "Já mám PC za 60táců. A ty?"

      A: "Já za 70táců. Heč!" 😎

      • LessPh

        Tak my z PCMR penize neresime.. jak ja rikam, pro me jen to nejlepsi…

        Prej sedm petek, tak to pridej kamarade:D

        • Derp_1337

          Tak jestli si to stavíš sám, tak to vskutku neskutečně přeplatíš.

          Ale já si třeba v březnu nechal sestavit hotovou PC sestavu u dobrého prodejce a HW byl za relativně rozumnou cenu. Cena grafiky se blížila té "doporučené" (přeplatil jsem to asi jenom o 30%). Takže to nebylo zas až tak hrozný.


          Pokud ale za "výkonné" PC považuješ nějakou monstrozitu s 3 kartami v Crossfire nebo SLI, tak ta cena tomu samozřejmě bude odpovídat. Ale to se ta bavíme klidně o 150tácech.

      • Proc by nekdo preplacel za HW, kdyz i ty nejnovejsi hry diky nevykonnym konzolim jedou v pohode na 4 roky starem HW ?

        • Derp_1337

          Jo, nové hry jedou i na 4 roky starém HW, ale jedou v 1080p s 30fps a detaily nastavenými někde Medium. A dobrém antialiasingu si můžeš nechat zdát.

          • twicer

            No nevím no, mám gtx 1080 co vyšla 2016, hraju ve 2K 60fps na high/ultra nastavení ve všem novém co vyjde.

            Určitě by se mi líbilo znovu si šáhnout na 120fps+ na max včetně rtx, ale za tu současnou cenu to má čas.

            Přece jen k 60fps si na konzolích přičuchli až tuhle generaci, takže ten obecný standart se bude ještě nějakou chvíli zvedat.

            • Derp_1337

              Tak samozřejme to byla trochu nadsázka, že sotva dáš 30fps 😎

          • Veskoslav

            Proč lžeš? Třeba CP2077 na plné detaily (sice jsem se plazil kolem 35 fps) na 1080 jsem utáhl na nejvýkonější 1060, co vyšla od Asusu.

        • LessPh

          Treba protoze uz fakt nechces hrat v 1080p ve 30ti FPS:D Navic Ultrawide monitor a MSFS na ultra ve 4K a v 60ti FPS si vezmou svoje:D

          • victor

            Naštěstí Fanatismus je v menšině ;) 

            • unicz

              Chtěl jsi říci stimulace reality. Simulační hry vždy patřily mezi nejnáročnější.

              Ale nevidím důvod toto hraní pojmenovávat jako fanatismus. To by jsi stejně tak mohlo urážet hifisty, majitele nejlepších TV atd.  Ti mají stejný cíl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit