Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně je vcelku jedno, jestli se tráva bude ohýbat pod kopyty koní, prasat nebo nepřátel. Hlavně aby samotná hra stála zato.
    • V 99% bys měl pravdu ale u CRYTEKu todle bohužel neplatí tam je to naopak stejné to má EPIC games s UT... (Když o přeženu tak tyto hry složí jako dlouhé demo co umí jejich engine..)
  • Cypri
    Někdy mě napadá kacířská myšlenka, že to je prostě všechno schválně...
    Všechny standardy, které kdysi byli nám prostě vezmou, lidi budou brblat, ale nezmůžou nic.
    Pak nám to zas postupně a pomaloučku vrátí, budou se tím chlubit jak jsou skvělí, že si to tam můžeme všechno nastavit a lidi je začnou vychvalovat a říkat jak vyslišeli jejich prosby...
    Já vím, že to tak asi není, ale prostě napadá mě to jako jedna z konspiračních teorií :D

    A neplatí to jen pro nastavení grafiky.
    • kazdy tyzden pride nieco, situacia, slovo ci myslienka ked si poviem: toto je to co lusdstvo evolucne posunulo dalej a dnes to bol tvoj prispevok :)
  • fizola
    Hlavne nech to pojde aspoň na minimum, Crytek vie aj na minime vyčarovať veci na ktore sa musia ine enginy setsakra sažť takže sa teším aj tak :D
  • Shadows(stíny),textůry(Grafická předloha), resolution(rozlišení), Anisotropic filter(zaoblováni hran modelů)... tato nastavení nejvíce dávají záhul grafice... Fyzika jen z části grafice a nejvíc procesoru...... vše další bude prakticky bezvlivu na běh hry.
    • LOL zaoblování hran .. to byl kdyžtak truform od ati
    • Vedle jak ta jedle, alebo ako to hovoríte tam u Vás.
    • zkoušíš dělat chytrýho, ale nejde ti to. :)
    • GlaDOS
      V hodně věcech nemáš pravdu.
    • Anisotropic filtering hrany nezaobluje. Skus si rozdiel medzi 16xAF a 4x alebo tripple filtering. Zem vyzera uzasne pri 4x, hlavne trat na simulatore. *1*
  • Zadam o radu, rad bych vymenil soucasnou GK - GF 285 GTX za kartu s podporou DX11.

    Motherboard: Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-MA790FXT-UD5P (Socket M2)
    CPU: AMD Phenom II X4 955 3.20 GHz

    za tip predem dekuju
    • filias
      Mám nv660 a nemůžu si stěžovat.
    • důležitý je, na jaký rozlišení hraješ. Od toho se pak může odvíjet debata, jestli karta za 5tis ti bude stačit nebo ne a jestli ti jí dokáže krmit procesor...
      • Dnes už nehraje moc velkou roli, 15% výkonu max.
      • já sem vypozoroval že u moji sestavy nemá rozlišení výraznější vliv na plynulost :)
    • Nedělejto nemá to smysl DX11 není plně využívan a i kdyby byl tak rozdíl nepoznáš při hraní... jediné co je dost poznat je vyhlazování a nasvícení scény a na to žadnej dx11 nepotřebuješ jen slušnou grafiku a tu máš ... pochybuju, že poznáš rozdíl mezi měkkým stínem DX11 a stínem z DX10 či DX9
      *5*
      • Vrook
        Jak píše Rosta, ve FC3 vypnutí dx11 je prostě znát. A vůbec, pokud chce člověk hrát hry na plný detaily a ví, že ho hraní her za půl roku neomrzí, tak se prostě do HW investovat vyplatí, takže nechápu proč ho odrazuješ. Pak si lidi stěžujou jako v diskuzi u článku o minimálních požadavcích Crysis3 a brečej tam a vztekaj se jak malý děti, že to jejich PC neutáhne, za což bych rozdával facky.
        • To je sice hezký že tady kecáte o FC3 ale Crysis a FC3 by mě zajimalo co jste na tom poznali ? maximalně že svetlo bylo lehce nažloutle bez DX11 toĎ vše :D
      • calwin
        dx 11 mozno neni plne vyuzivany ale casom moze vytvorit blok tak ako nove shadery na grafike... je mozne ze ak toto grafika nebude podporovat nebude mozne hrat nove tituly... ja by som siel do najnovsej technologie lebo uz sa mi stalo ze prechod medzi 9 a 10 dx tak isto ako aj medzi shadermi sposobil ze som niektore hry proste nespustil... ani taky legend of grimrock co pre grafiku neni ziaden zahul...
      • když vypnu DX11 v Far Cry 3 tak je rozdíl fakt znát. Netvrdím že to co předvádí DX11 by DX9 neumělo, ale když ti to hra nepovolí pod DX9 tak co naděláš
    • kolik chceš investovat?
      napr. tato je za ty prachy dobrá

      http://www.czc.cz/gigabyte-hd-7850-experience-1gb/114030/produkt?q-category-id=9ht0msjf58gnva96n24a7t1057&q-c-0-f_2027483=sRadeon+HD+7850
      • mám tuhle kartu a zvládá Guild wars2 vše max i se supersample v pohodě ve wvwvw občas klesne na 25 fps ale to musí bejt super bitva.
        • aha tak pardon já mam 7850 2gb oc
      • strop tech 5k a preferuju NVIDIA :)
        • tak ber tu co sem ti poslal. Já mam GTX460 1GB a brzdí mě trošku jen processor. Karta jede ve FC3 na 79%
        • Ellendway
          Za pět tisíc slušnou nvidii neseženeš. Možná tak 660, ale ta je za tu cenu celkem out.
          • @eway:Ty se vyznáš...

            @M: Na aukru zkus, dá se tam sehnat nová GTX 570 do 5000 zrovna teď i se zárukou:) nebo můžeš koupit 560 Ti za 5k, sehnat pod 4k na aukru a tak.
            Ale nechal bych si zatím 285, jak píše kolega dole. Ještě toho zvládne hodně a DX11 bude MOŽNÁ teprve v Crysis 3 na nějaké úrovni, jinak spíš ne. Navíc přijde doba, kdy vyjdou nové řady karet a zlevní se ty dnešní, ale jinak klidně v dobré slevě něco na vánoce neuškodí *3* Tessalace se začíná totiž pomalu rozjímat.
            • Nová GF660 stojí od Gigabytu 5010,- a od MSI 5100,- v alfacomp.cz
              Nekup to za ty prachy :)
  • Prostě pořád to bude hra co utáhne xbox i ps3 čili od toho nic nečekám....fotorealita se bohužel z crysis 1 do příchodu nové generace konzolí asi nedočkáme *8* tadle konzolidní slátanina prostě dx 11 plně využít nemůže....
  • otazka je jestli bude vubec crysis stat za to. dvojka byla prej podle diskuteru tunelovka, podle recenze to byl ale sandbox a dostalo to osmičku. To se divim protože recenzi psal vavra ktereho nazory respektuji a vetsinou je dost kriticky.
    celkove jsem ale v diskusich zachytil ze prej to byla konzoloidni blbost, čemu bych i veril
  • Kedysi štandard, dnes niečo navyše čo musia ohlásiť ako novú fíčuru...
  • misho8723
    Heh, to druhý extrém je zase Serious Sam 3, kde je hádam stovka rôznych grafických nastavení.. a potom keď mu hra blbne, nevie, ktoré nastavenie to zapríčiňuje :D
    • Keyz
      Jj,to jsem čuměl co tam všechno je.Pak zjistíš,že to stejně jedno co natavíš.
  • Keyz
    Škoda,že se tohle oznamuje jako výhoda,mělo by to být na PC běžné.


    - Někdy nechápu proč dají na hry hodně nastavení a nenapíšou co to dělá anebo jaky to vliv na plynulost hry.
    Zrovna u FC 3 je něco jako počet před načtených snímků.Jaký to vliv na hru jsem se tam nikde nedozvěděl.
    • sleepless
      Nemyslím, že to oznamují jako výhodu, ale jako funkci, která tam bude. Jako výhoda to možná vypadá v nevyhnutelném srovnání s dvojkou, ale jinak to asi jeden z bulletpointů na krabičce vážně nebude :)
    • life28
      v mnohých hrách je detailný popis grafických nastavení, posledne práve Far Cry 3. Laik aj tak nebude vedieť, čo to presne robí, aj keď tam je popis, to už by chcelo výučbu.
    • Dáva se to protože očekávají velký multiplayer a profi hráči dávají tyto nastavení dolu aby bylo lépe viděli na cíl a neoslňovalo tě světlo nebo aby byli protivníci viděli lépe přes trávu atd.....
    • kdysi bývala věc, té se říkalo manuál
    • presne to se mi libilo u wowka u kazde polozky bylo napsano presne co to dela a taky zda to zatezuje procesor/pamet nebo GK....
      • Ono u každé (asi nové) hry od blizzardu to tak je. V SC2 je zatím jedno z nej nastavení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit