Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uzivatel1982

    Jsem fanoušek série a gt:sport šlo od začátku mimo mě. Zkusil jsem si ho ve vr chvilku a pár hodin zajezdil, ale tímhle u mě definitivně končí. Závidím xboxu forzy. 

    • SalemCZ

      jiný GT jsem nehrál, v čem je Sport tak blbý?

      • uzivatel1982

        No hlavně kariéra. Nejsem multiplayer hráč a celý sport je hlavně o závodění proti lidem. Ve starých byla kariéra kde si za kredity kupoval a upravoval auta, celkově to bylo postavené tak, že to člověka fajne motivovalo a tak nějak měl důvod se vracet. 

        • SalemCZ

          takže mechaniky jsou jinak, tak mi to hrajem tak že si plníme, autoškolu, pak ty výzvy a poznávíní map. Ale tohle neni plnohodnotný díl, vid ani tomu nedali číslo. Tohle mělo být od začátku cílený na multiplayer. 

          • uzivatel1982

            Tak oni u mě i ty plné díly před tím šli už dolů. Jak 5ka, tak 6ka už měla spoustu chyb, který by se dřív nestali. Navíc u mě je problém i to, že ps4 nepodporuje můj volant (g25),tak si závodní hry obecně na tyhle generaci tolik neuziju. A mikrotransakce bytostně nesnáším. Takže holt koupím forzu na pc. 

        • Jack1947

          Aha já myslel že z toho dělali něco jiného než mělol být a fanoušci si přáli ( Datadisc/dlc?)

  • SalemCZ

    Tak oni tam mají možnost na jezdit denně jedno auto, plus nikdo nenutí to platit za real money. Obzvlášť když tunit asi půjde furt jenom za mílové body. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit