Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli stredovekou strategii, tak Crusader Kings 2, sice to trva celkem dlouho, nez do toho clovek pronikne, ale odmena za dlouhou zabavu je vytecna *3*
  • Chim
    Asi to myslel kvalitativně, nikoliv kvantitativně.
  • Hnisavec
    čo robí v stredoveku kráľ Rohanu??? *15* *15* *15* *1*
  • jj, zacina to bejt sileny, pomalu nepamatuju, kdy vysla nejaka hra kompletni

    bohuzel recenzenti to ignorujou a promitaj do hodnoceni jen minimalne, takze uz se z toho stala norma
  • To praktikuji u většiny nákupů. Nemusím být frustrovaný 1/2 roku z chyb a čekat, který z patchů je konečně a zda vůbec opraví + většinou lze koupit hru jako komplet se všemi DLC za rozumnější cenu, než kupovat každý hned jak vyjde a pokáždé rozehrávat znovu.

    Nicméně Guild 2 Ren. už jsem taky nedávno pořídil, po té co jsem zjistil, že látají díry a je to již celkem hratelné.
  • ono to nedela stejny studio a navic dvojka se prestala patchovat proto, ze tehdy zkrachoval vydavatel (JoWood?) a tehdejsimu studiu tak byl utnut zdroj penez
  • Kozy
    Herním suchu??
  • nebudu lhát, v tomhle herním suchu jsem k tomu vzhlížel jak Rimmer ke svým frčkám z plavání. Vydržel jsem to hrát hodinu a byla to nejhorší hodina minulýho měsíce. A to jsem byl dvakrát u zubaře.
  • dobry vedet, ze s koupi trojky maj lidi pockat dokud se nepriblizi 4
  • btw: komu vadil temer nehratelny stav The Guild 2: Renaissance i ve 'finalnim' stavu, tak vyvojari The Guild 3 do ni zacali prubezne delat patche, aby si s opravenou hrou udelali reklamu na trojku
  • Ja si se stredovekym obchodovanim pockam do The Guild 3..

    http://store.steampowered.com/app/311260
  • nightborne
    Škoda, tak nějak jsem chlácholil naději, že by to mohla bejt zajímavá záležitost =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit