Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    I nadále to rád "betatestuji" pro PC hráče *2*
    • víš co je nejsmutnější? bojím se že do pc verze to zas tak odladěný nebude :)

      btw: zatím se rockstar rochní fakt v hovn*ch .. nejdřív si lidi nabugovali miliony na startu hry ... a teď se dá ingame naprosto snadno nabugovat stovky levelů a trpí tim každej normální hráč protože proti takovým nabugovaným hovadům musí hrát :)
    • Provokatére! :-D Jak rád bych si to zahrál.
    • Jo, protože pořídit si konzoli za pár tisíc je dneska téměř nereálná představa viď? *1*
      • vyhozene prachy ikdyz je to dnes lacinej lowend HW, lepsi ci pockat na poradnou PC verzi
    • Blbost. Som PC hrac ale kecy tipu konzolisti odladia PCckari zahraju alebo konzolisti betatestuji mi uz lezu krkom. Skoro kazdy pc hrac mal podobne reci aj pri gta 4. Nakoniec vieme vsetci ako to dopadlo port bol na hov.. a normalne hratelene to bolo po pol roku. Konzolisti zahraju a mi ak vobec tak po 2 rokoch. preto som kupil tento tyzden konecne konzolu :) a pc uz jedine na pracu.
      • Gratuluji, je urcite prijemne vypnout mozek a jen zasunout do mechaniky dvd placku a hrat. Bohuzel pri tom hrani ten mozek taky casto nemusis zapinat, ale to ti treba vyhovuje.

        Btw podivej se na GTAIV na PC, jak vypada s ruznymi mody. Napoveda: vypada 10x lepe nez GTA5 :-).
    • super,si sef,asi pojdem plakat do kuta.... *7*
    • Klidně si to testuj. Klidně si užívej gta 5. Klidně to tady piš pro všechny pc hráče. Nás tím ale nenaštveš. Koneckonců za těch 1600 Kč i s mulťákem si to zasloužíš ne? :D
      • Závist? *1*
      • Miserius
        16 stovek? Kde to proboha nakupuješ?
        • Říkám i s mulťákem takže se cena může vyšplhat až nad 2000 klidně jestli to to došlo.
          • Miserius
            Ty si jako kuli GTA Online kupujš další GTAčko nebo co to plácáš? GTA se ted dá koupit za litr a máš i mulťák...
            • Jack1947
              No ja slysel neco jineho... kazdopadne at si breci deti. Co nemaji. Chytry co maji.
            • Miserius
              Aha...pro blbce... pár závodů a máš barák i auto
            • Ronox
              Asi myslí nákup měny za skutečný peníze.
    • God-of-War
      A pro PS4 hrace. *3*
      • Pro ty bude HD remastrovaná verze z PC .... až někdy vyjde ;)
      • Ronox
        Pokud se nepletu, tak PS4 verzi úplně vyvrátil jeden z vývojářů. http://www.psu.com/a021029/No-plans-for-GTA-V-on-PS4-says-Rockstar
    • TheGGG wannabe? *1*
    • Pete.palis
      i nadále mám závistivý pocit a kapky slz... *9*
  • Příští rok na PC s lepším ovládáním a lepší grafikou, rád si počkám :) bez ironie.
    • Janun
      Mám GTA 4 na PC a GTA 5 na PS3, ale na velký bedně v gauči se mi to hraje prostě líp něž v křesle u 23´monitoru.
      • Tak si připoj PC k bedně, kup gamepad a máš to. Na konzoli hrají idioti,ovce atd. Pravý hráč, který je hardcore, hraje jen na PC a na konzole jen plive a nadává.
        • Hm.. tak to jsem ovce ale nemusim si kazdech par mesicu neco kupovat do PC aby mohl parit na plno. Proste vec nazoru. Tak nehan konzole taky nerikam ze tem mas naistalovanou m.... od pana G. P.S. a dovolenou je in-c...
        • God-of-War
          Ty ses traged. *15*
          • Od Sony fanboye to fakt sedí. *1*
          • To říkáš ty jo ? *15* *15* *15* *15*
        • Normální je hrát na tom , na čem hrát chci ;) . Hardcore PC hráč by se z dnešního obsahu AAA her na PC musel vyprazdňovat na WC pravidelně třikrát denně - kouknete se po strategii a vypadne na vás hromada tower defense sraček , kouknete se po FPS a vypadne na vás tuna koridorů , chcete Battlefield v nejlepších letech a kouká na vás COD , chcete si zalétat a World of Warplanes vás uvítá jako pravověrná arkáda z Playstationu ..... WTF .
          Tak na tohle musím být pravověrnám PCčkářem ? SePíPru na to ! Panzer General je prostě nejdéle hraná hra a SSI byli bohové milý Notchi !
          • Ano ale preco "tower defence sracek"? preto aby sa to dalo portnut na konzolu.
            Hardcore hry vymieraju, chapem ze v dnesnom svete chce clovek rychlo vypnut od rutiny a stresu kazdodenneho no ta lahko dostupna zabava je potom plytka.
        • Presne, zase ma zabanuju a vymazu mi tento prispevok, no opakujem ze konzoly su pre jednoduchsie zalozene konzumne masy.
    • A se spoustu skvělých módů!!
      • Ty striptýzové kluby si prostě o hotcoffee samy říkají ..... ( Přijde mi prostě divné a proti realitě vzít si prostitutku do kumbálu a jen ji osahávat a ještě po očku sledovat zda mne nesleduje strážce :/ )
  • GTA5? Vsechno v teto hre jiz bylo dohrano, prozkoumano, prolezeno, sesbirano a zdokumentovano hraci, kteri vlastni soucasne hlavni herni systemy. Majitele tech vedlejsich si holt musi pockat ;)
    • hlavni herni system je 7 let starej kram se zastaralou grafikou? to ja si teda radsi pockam az to vyjde v poradne kvalite na SOUCASNE "vedlejsi" systemy
    • Hezké oznamovací věty/souvětí. Jen ten přínos do diskuze chybí. Jinak si rád na modifikace a pořádnou grafiku rád počkám.
  • frag.ment
    To zní fakt zajímavě.. GTA mám od vydání, ale mulťák jsem jaksi ještě nezkoušel a nevím proč *4* . Asi mám strach, že bych zase propadl závislosti jakou jsem měl na Counter Striku (asi 6 let jsem nehrál nic jiného *14* ).
    • Já to řeknu takhle. Hned jak jsem ten multiplayer zapl, nemohl jsem se od toho odtrhnout :-D Je to hodně zábavný. Na jednu stranu bych ti přál takovou zábavu zažít, ale zase ti nepřeju to léčení se ze závislosti. :-D
      • Po několika dnech nebudeš mít co objevovat a hrát několik miniher dokolečka kvůli tomu aby jsi leveloval a otevřely se ti všechny zbraně je .... řekněme ubíjející .
        Čím dál častěji si říkám , pěkné ale něco tomu silně schází v singlu (you tube kanály v televizi , víc filmů v kinech , online streamovaná rádia atd ...) i multiplayeru (obsah - těch několik jobů vám nadlouho nevydrží a hrát pak jen variace na závody a deatmatch :/)
  • čakal som tankovu bitku či kradeže tankov.
    jeden proti všetkym (hra na líšku kto ho sejme je líška)
    policajti vs teroristi
    to mam ale blbe napady *15*
    • Miserius
      Tanková bitva tam je...
  • Z games se stalo útočiště malejch smradů, který pláčou nad tim, že jejich rodiče si nemůžou dovolit nakoupit jinou platformu než zbastlenej počítač.
  • Skoda ze na emulatoru nefachci multak =(
    • deridon
      funguje, ale musíš mít čip v routeru
  • Nehrat na konzolich je jako jet na dovolenou na Mauricius a cely ppbyt se machat jen ve vane v hotelu a zrat Majku s rohlikem z domova
    • hrat na konzolich to je jako jezdit ve favoritu misto v porsche *3*
      • Mas pravdu, ovsem myslim, ze Hovnival si delal legraci nebo lehce troloval :-).
    • Taktéž souhlasím, je to přesně tak
    • Souhlasím, výstižně řečeno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit