Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At si každý řiká co chce, ale updaty jsou uplně zdarma, což je fakt super, dle mého názoru lowridery do los santos jednoznačně patří jako grove a vagos... a určitě to není poslední update, těším se co příjde příště ^^
  • Dekker.Dave
    Kdyby místo těhlech pekáčů udělali větší možnosti opravdovýho tuningu. Hra na to potenciál má, viz. tento update. Tak snad někdy jindy.
  • staré konzole vyškrtli z mapy všetky hry :)
  • Mě spíš trochu zamrzelo, že se dělají s updatem, který vypadá dost hezky (animace postav v cutscénách, dabing atp.) a dal asi dost práce, ale na matchmaking, psaní do chatu během animace, přeskočení animací a dalších asi tísíc drobností, které ale brutálně ničí zážitek z jinak perfektního online hraní, se vlastně víceméně vyprdli. Tak snad příště, vždyť naštvaných hráčů kvůli tomuhle mají nemalý počet.
  • Hmm kdyby hra nenačítala 10-15 minut (když se to sečte) jen na to abych měl spuštěnej online. Tak by mě ten online možná i bavil.
  • Typicke stupidne pridavky pre GTA. Neni som vobec rasovo nenavistny, ale s tym nigga stylom mi uz vazne lezu na nervy, to nech vypustia ako pridavok exkluzivne pre zasrany Bronx a ine stvrte dementov. Nikoho ineho totiz ten ich zivotny styl a retardovane a hlavne nevyuzitlene auta nezaujimaju *8*
    • A můžeš říct co by si tam třeba chtěl? Halloween bude nejspíš za chvilku, vánoce též, navíc přidali i další mise, nějakou tu zbraň a další věci. Heisty vyšli před půl rokem. Eventy nedávno, Myslím si že pořád něco přidávají a i budou takže teď přidali tento update, na který se těšilo spousta lidí, napiš jim, třeba přidají update přímo pro tebe *1* *2*
      • ano ano, mozno pridaju aj nieco pre mna, pre mna wohooo *1* *14* *1* *15* *2* *1* *5*

        Nemam ani to GTA, takze mne je to vlastne uplne sumak, len ma tie nigga hovadiny srali uz v stvorke a teraz vidim,ze to sem pchaju zase. Uz ma ani cele to GTA nejak nelaka... To uz sa viac tesim ako si zahram starucicky Rune, ktory mam na plane v blizkej dobe.

        Pekny vecer inak *5*
        • GTA 5 má jen z části "gangsta" tématiku. :) *10*
          • Ok kde se vzal ten kyselej ksicht ?:D
        • de m ent k pohledani... proboha zamette tu detskou pakaz nekam pod koberec.
          • detsku pakaz *1* to mi povie nejaky upoteny zasopleny 20 rocny fagan *1*
        • čobolák nema ani GTA, ale vyjadruje se co je stupidni OMG to je nemoc? nemam hru, ale ctu si o jejich updatech? v čobolácku tě musi krute mastit, kdyz lezes na ceske servery, asi ani mezi tvyma te nemusej co?
          • Logika jak maria *1* Nemam rad telenovely, ale ked som ich nevidel, tak to nemozem o nich napisat, ze su debilne, lebo to neni pravda co? Ach pepiku pepiku, kedy vy v cecach uz dostanete normalny rozum a prestanete sa hrat na dolezitych... *7* *1*
        • Taky si ale občas říkám, že by mohli trochu změnit styl. GTA 3 je suprová hra, ale zase GTA 4 mi moc nesedlo, sice to nebylo jak SA, ale zase to bylo moc omezený. Takže když by teď po GTA V bylo něco jako 3ka, tak by to bylo bezva.
    • az na to ze oni si z toho celyho delaji prave tim ze to vydali, prdell. Dyt je to GTA, ta hra je cela narazkou a dementizovanim vseho.
    • No hlavně 1,6 gb + update scriphook jenom kvuli uplně zbytečné online sračc-e která přidá uziček a 6 aut, ke zmršenému příběhu, postavám v SP, ani není důvod přidávat tolik zbraní když nejdou využít. Škoda že tohle nevycházelo pro IV EFLC nebo SA tam víc zbraní aut nemohlo nijak uškodit hlavně v IV
    • Napříkald mě osobně teda zajímají. Teda aspoň rozhdoně víc, než tvůj omezený příspěvek :)
      • nazor neni omezenost, si pleties kolega *3*
        • gesto
          A proč není ? proto že umíš vytvořit email ? to co si napsal je totální idiocie
          • Dyt te nikdo nenuti kupovat a tunit lowridery, muzes zustat u normalnich aut. Me to taky nijak zvlast nebere, ale je to dalsi fajn pridavek a k tomu zadarmo (u kazdy jiny hry by za to chteli vyvojari 10+ babek). Nasranej bych byl, kdyby se o multak nestarali a nechali ho zdechnout.
  • Shaker
    Ohohooo, Faction je zpet, jedno z mych nej aut ze 4, najs! Nevite nekdo o nejaky moznosti jak vyhazet z inventare nepotrebny zbrane? Obcas se mi to prehazuje na defaultni a to me docela stve. Ted tim nemyslim zahodit zbran F9, ale fakt je ji zbavit...
  • up_er
    tak se me zda ze to je napad sesitej horkou jehlou, jakoze nevedeli co by udelali, tak tam dali co sem jim osvedcilo v san andreas...todle me nebralo uz ani tenkrat, nevim proc by me to melo bavit ted
  • Nigga update bleh *11* *11* *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit