Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vsechno je lepsi nez konzole! *3*
  • Ty si ale neuvědomuješ že plno PC hráčů si koupilo kvůli GTA IV konzoli protože nechtěli čekat až se rockstar uráčí jestli vůbec (v té době), pak když to vyšlo na PC si to vůbec nekoupili nebo stáhli. To samé platí i teď, někteří PC hráči kteří odolávali konzoli s GTA V podlehli. To že na PC jsou menší prodeje a větší míra pirátsví způsobili konzole, protože kdo by si chtěl platit dvakrát za tu samou hru.
  • Konzolisti VS PCkáři

    Argument obou stran = http://youtu.be/5jzXzpkjkJ8?t=6m50s
  • doufam ze uz se pracuje na RED DEAD 2,chechtaky na to teda maji :-)
  • redtube v pořádku nic da lšího jsem nezkoušel :D
  • Sranda, ze hned vedla clanku je moznost si PREDOBJEDNAT PC verziu. ;) OH YES!!!
  • Tushan
    kvarky škvarky bim bam bum
  • hernímu průmyslu ale nevládnou konzole, tomu vládnou prachy a je to dost vidět. Z letoška jediná hra co opravdu stála za hřích byla 2D plošinovka Rayman Legends a to je dost masakr.
  • Sám Rockstar Games ho dělal!
  • Robotron3
    Konzole vládnou záclonám.
  • Tak to jsem za vas sťastný...konečně se nemusíte cítit menecene, když konzole vládnou hernimu prumyslu
  • že by NVidia ovladače byly tak zázračné a dokázaly z enginu který nedá ani 30 fps vymáčknout nějako hratelné hodnoty:)?
  • Miserius
    Proč by nešla? *1*
  • Musíš aktualizovat ovladače, Nvidia už je připravená na emulátori Xboxu 360 a PS3. Doporučuji verzi ovladače Nvidia 0.69. *3*
  • Miserius
    Spis je problem, ze moje posty ctes v agresivnim tonu, ale nejsou tak myšlený
  • Ve videorecenzi je hodnocení převzaté ze psané recenze. Nicméně jsem doufal, že většině lidí po uslyšení takové kritiky, to nějak dojde.
  • Odulin
    Ví, neboj. ;)
  • už jde přes emulátor, ale ten 23 fps cap je tam pořád *9*
  • Bů.
  • Víš vůbec, co jsi řekl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit