Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    Přesně teď dát do kupy GTA Online a hurá na RDR 2 *1*
  • MickeyMutant
    • Bů.
  • Jack1947
    A vim ze hra i tvurci si to jen a jen zaslouzi , ono to taky trvalo nejakej ten patek nez dokazaly prolomoit dosavadni rekordy. *4*
  • Miserius
    Po cca 3 týdnech po singlu už neštěkne ani pes... Zato Online, to je zábava (když to teda funguje a nemaže to postavy). Hrát sám to asi nebude ono, ale hrajem to tady z Games 4 a zábava to teda je neskutečná *1*
    • Odulin
      Jaky mate crew, esli se muzu zeptat? :)
      • Miserius
        Máme naší (ps3) mini crew http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_sopranos_family Klidně se přidej, hrajeme odpoledne/večer se Skypem. Akorát většina coop misí je max pro 4 hráče (zatim teda, mame kolem 17 lvlu všichni)
        Mínusové komando se vrátilo *1* Že by PC hráči? *3*
        • Taktéž se přidám (Meatfly-EPIC snad rank 19 :) ) :D ale skype nevim, budefungovat skype z mobilaka? Dřív jsem hrával se skypem puštěnym na ipadu a pohoda :D Jinak ano, online je špica
          • Erien
            I na tabletu, nebo telefonu skype normálně půjde.
  • Ještěže to není na PC...to by prodali tak polovinu a ještě by byli rádi. Prostě na konzole se hry prodávají vice a díky tomu jsou pro vydavatele prioritou...ne nějaké PC...
    • Asi vlastni zkusenost co! Na PC piratis a pak tady delas svatouska jak sis koupil GTA V na konzoli. Je mi te opravdu lito.
      • Jelikož nejsem stále warezujici PCckar, hry si poctivě kupují. Jinak Ti je špatně z toho, ze já hry narozdil od většiny PCckaru, kupuju?
  • Reklama, marketing, žeby i všimné? Jinak nechápu ty 10tky vč. Tiscali. Nepopírám, že je to fajn hra, ale 10 ? Co přináší tak totálně úžasného nebo historického? Možná je to jen dlouhodobě špatná a hloupá práce s číselným hodnocením, možná je to podvod na lidi, kdo ví.
    • Ronox
      Oooo mocný vládče světa nech mě, lůzu s pléna ti to říci. GTA V posunulo dál open world žánr. Vylepšil zážitek pro více hráčů (pokud jdou servery *2*), vdechl opět o něco uvěřitelnější život do virtuálního světa. Neokopírovali jen GTA IV s lepší grafikou a jinačím příběhem, ale posunuli to dál. Proto to dostává maximální hodnocení.
      • Pod to se podepíšu, takhle vypinkaný živý virtuální herní svět tu ještě nebyl, možná že San andreas bylo přeci jen více nabité možnostmi, avšak zde to krásně kompenzují náhodně úkoly na které celé desítky hraní narážíte... i když mám rád třeba saints row tak prostě ten svět není zdaleka tak vyspělý - fyzika, hustota dopravy, reakce lidí, policie a její reakce tohle všechno Rockstar na dalších 5 let než vyjde další díl posunul tak daleko, že ostatní firmy budou jen a jen dohánět. Ještě uvidíme co nám nadělí ubisoft tento rok s tituly Watch dogs a AC IV zde sázím že lepší bude nové watch dogs, možná to bude super hra, ale pochybuji že svět bude tak uvěřitelný jako nové Los santos
        • Ronox
          Moje predikce u Watch_Dogs je taková. Na PC nádherné zpracování, ale bude mít syndrom prvního dílu alá AC1 .. repetativní mise, nic moc charaktery a bude se snažit o nějakej mindfu*k na konci a jak píšeš, ne tak živý svět jen ty random eventy (loupež, pokus o zabití, kráděž). AC IV bude podle mě lepší jak třetí díl a doufám, že i otevřenější.
    • Mart9
      Pokud mohlo mít desítku nevzhledné, nehratelné a špatnou hudbou doprovázené Hotline Miami, tak u GTA je 10/10 minimum.
      • Holt nemuzes mit vsude Rihannu nebo Gagu...
        • Mart9
          To je kdo?
          • To treba zjistis, az otevres i jiny stranky nez games.tiscali nebo ikonky na plose.
  • GTA4 se prodalo se prodalo na konzolích přes 20M kopií. Na PC ušmudlaných 0,7M kopií (zdrojů na netu je spousta, např. vgchartz). Když hra ještě nebyla na PC, miliony lidí křičeli, že chtějí PC verzi... a nakonec si ji stejně prakticky všichni ukradli (a není jisté, zda se PC verze vůbec zaplatila). Kdyby Rockstaři udělali hned i verzi na PC, výrazně by se snížily prodeje konzolových verzí. Jednoduchá matematika. Dokud se bude na PC takhle krást, vydavatelé budou hledat cesty, jak se bránit. Proč se tomu někdo diví? A to píšu jako PCčkář, který si hry zásadně kupuje.
    • Ty si ale neuvědomuješ že plno PC hráčů si koupilo kvůli GTA IV konzoli protože nechtěli čekat až se rockstar uráčí jestli vůbec (v té době), pak když to vyšlo na PC si to vůbec nekoupili nebo stáhli. To samé platí i teď, někteří PC hráči kteří odolávali konzoli s GTA V podlehli. To že na PC jsou menší prodeje a větší míra pirátsví způsobili konzole, protože kdo by si chtěl platit dvakrát za tu samou hru.
    • VGchartz nezohlednuje prodeje digitalnich kopii na Steamu apod. GTA se prodalo celkem 25M kopii a z toho 20M na konzole z cehoz vychazi ze prodeje na PC byly kolem 5M kopii. Ahoj.
    • Pouzijem ten tvoj uzasny a fantasticky zdroj predajov vgchartz...podla nich sa predalo na PC prvy tyzden 1,6mil kopii Diablo III (realita http://www.co-optimus.com/article/8303/diablo-3-breaks-pc-sales-records-in-first-week-first-patch-released-too.html tak drobna bezna vgchartz odchylka), ale aj keby ten ich ubohy odhad clovek bral vazne , tak prvy tyzden predalo Diablo III 5x viac na PC ako na 2 vzajomne nekompatibilnych platformach dokopy. A to je konzolova verzia lepsia ako PC , nema ziadne vyraznejsie problemy, na rozdiel od uplne odflaknuteho zleho vtipu GTA IV, ktory bol v case vydania otrasny. Porovnavat hry s roznym launchom a dokonca zo zdrojov tak smiesnych , ze uz ich nikto ani necituje je prinajlepsom usmevne.
    • Chvíli vydrž, už se začíná slušně pirátit i na konzolích, lidi už to kouzlo začínají objevovat taky :) I u nás třeba hloupý ulož.to a kolik tam najdeš her na konzole.
      • A jak to souvisí s tím, že na konzolích se toho prodá 30 tolik a PC verze si na sebe ani nevydělá?
        • Nehledě na to, že PCčkářů je 20x tolik než konzolistů. I přesto jsou ty prodeje tak zoufalé. Na jednu koupenou originálku je 100 pirátsky stažených. V tomhle stavu je zázrak, že nějaké PC verze vůbec vycházejí.
          • Tak hrozný to asi zase nebude :) Podívej se na prodeje jiných her a taky .. nesmíš všemu věřit, třeba

            nedávno tu bylo prohlášení, jak je třeba Sleeping Dogs ztrátový, tak proč teda začínají dělat 2ku ?
            • Vgchartz su oficialne zdroje predajov hier, prosim ta, nezartuj.
            • A druhý díl prodělečné značky se dělá jednoduše proto, že náklady jsou výrazně nižší. Příklad: první díl vydělá 10M a stojí 12M = 2M ztráta. Druhý díl vydělá 10M a stojí 3M = 7M zisk.
            • www.vgchartz.com - oficiální prodeje her černé na bílém. Ještě nějaká otázka?
        • Tak hlavně port GTA4 byla šílená srajda co jsem slyšel, to se pak nesmí divit. Taky jsem slyšel, že 5tka na PC má stát za to, nechme se překvapit :)
          • Ano, typický argument prodejních propadáků je "zkažená konverze" :-) Lepší argumenty by nebyly?
            • Ten ti nestaci? :D Kdyz hra je delana primarne na jeden typ platformy tak jen namapovanim klaves nebo tlacitek na ovladac nemusi stacit. Port na jinou platformu sebou nese jak zpracovani UI tak spravnou ovladatelnost a na to se zpravidla kasle a je jedno, jestli se jedna o port na ovladac nebo na klavesnici a mys.
          • Nojo, Rockstar udělal pitomej port, tak jim to za trest stahnem, že?
            • ohlasy na PC verzi GTA IV byly hrozné = většina lidí to nekoupila = špatné prodeje

              podle mě je to docela jasné
            • Co takhle si počkat na to, jaké budou ohlasy a pak si hru případně koupit? A ano, vidím na tom něco špatného...
            • Vidis na tom neco spatneho? At daji demo k dispozici, aby jsi si mohl osahat, ze je to bud dobry nebo spatny a nekupujes zadny HYPE. A pak si to rad clovek koupi..

              Btw u me GTA skoncila bohuzel uz u GTA 2 :(.
        • Aneb, zloděj křičí chyťte zlodeje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit