Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    Ooooo oficiální trailer ! Tak to si ho jdu pustit, ale ne na tom vašem přehrávači *16*
  • Ked to nebude na PC tak si to mozu strcit do riti. Nerozumiem tejto filozofii ani logike....vynechat tak silnu platformu akou je PC. Cakat na to dalsieho pol roka jak oIo, a ci sa im vobec uraci to dat ja na PC... *16*
    • jednoduche: na PC sa lahko pirati, vacsina hracov by to chcela mat zadara. Ked to ale na PC nevydaju tak ziskaju vyssie predaje tym, ze niektory budu chciet mat hru hned tak si ju na tu konzolu kupia.

      Ale na PC to urcite vydaju ale o kus neskor, lebo vsetci predsa vedia, ze na PC sa tato hra hra najviac a preto by popularita znacne klesla keby to na PC nevyslo.
      • Jestli to třeba nebude tím, že PC narozdíl od krabiček, neni pro každou trubku, ne každý děcko ho zapojí/sestaví správně.. nehledě na pořizovací cenu...

        Takže logicky na světě existuje (bohužel) víc krabičkářů než majitelů PC, kteří svoje dělo zároveň využívají k hraní.

        Proč myslíš, že hry na ty vaše rádoby PCčka pod televizi jsou často i 2x dražší? Protože je vyšší poptávka (opět bohužel). Ona ta krabička vlastně neumí nic jinýho než ty hry...
        • Tilwaen
          Tohle je vcelku zcestné. Právě pro ty, kteří si to neumí zapojit sami a ani nemají někoho, kdo by jim to udělal, se prodávají již hotové PC sestavy. A jak často takoví "neumětelové", či jak je nazvat (bez urážky), paří hry natolik, aby si kvůli nim pořizovali konzole?

          Jinak s tím, že to umí jen hry, souhlasím; na druhou stranu, když teď chtějí k XBone přidávat i nějaké TV featury a kdesi cosi, tak se zase hráči čertí, že si to kupují kvůli hrám a takové zbytečnosti tam nechtějí *1* Holt se nikdy nelze zavděčit všem.
      • A na konzolich se nepirati od kdy prosimte ? :-)
        • On psal "lehko pirátí". Pokud chceš pirátit na konzolích, musíš mít flash, RGH/JTAG,CFW anebo tu hovadinu emulující mechaniku, což vyžaduje jisté znalosti a peníze. Na PC akorát zkopíruješ crack a je to, ne?
          • strcit flashku do PS3 a nahrat CFW zvladne i opice. Jo s X360 uz je to slozitejsi ale PS3 je taky konzole a je to stejne slozite jako cracknout hru na PC
            • A co když má PS3, kde nejde dát CFW (nejnovější Slimy a Super Slimy)? Tím pádem ti zbývá koupit nějakou tu hovadinu na emulaci mechaniky, kde musíš otevírat konzoli.
              Ale jinak tady hovořím o tom, že pro pirátění se PC nemusí nijak upravovat, zatímco konzole ano. Pokud se nemýlím, u konzole ztrácíš při jakékoliv úpravě záruku, což u PC neni.
            • Prostě na PC se krade jak sviňa a bude platit za nedostižitelný pirátský ráj vyžírek. Na tom není nic nepochopitelnýho. Zbylé argumenty "taky pirátění na konzole" končí v temnotě v momentě, kdy dochází na množství, takže se tu nemáme o čem dál bavit.
    • uz se nemuzes dockat az si to stahnes co
      • Jasne, cez Steam.
        • ve sleve pravda?
          • Ak bude pomerne standardnych -10% pri predobjednavani, tak bohuzial ano.
      • No spis az si to budu moc zahrat na plne detaily, max. hustotu chodcu/aut, max vykreslovaci vzdalenost, takze veci o kterych si clovek na konzoly muze nechat tak akorat zdat xD
        • pokud nemas titam za dvacet tisíc tak si o tom taky mužes jen zdat, protože i kdyby to jestli nahodou vyšlo, tak to nebude moc optimalizovany
        • Jzs tim ze si ho vsimas a odpovidas mu tak tu blbost mezi konzolema a PC siris dal. Misto toho aby jsi to ignoroval a nechal ho at si tu pise co chce stejne by ho to prestalo bavit do neho musis zacit taky rypat...A tak to jde furt dokola. Ale jinak pravdu mate oba :)
    • Jezis pokazde kdyz ma vyjit GTA tak je to porad dokola. U ctvrteho dilu to bylo uplne to same. Je to soucast marketingu a jde o to vytriskat co nejvic penez. Az si nahrabou na konzolovych verzich tak pak prijde PC verze. A muzes namitnout ze RDR taky nevysel na PC no ale jenze ani prvni dil RDR nevysel na PC kdezto GTA vychazi uz od nepameti. Nikdy se nestalo ze by GTA na PC nevyslo a nebude tomu jinak ani ted. Zkus premyslet trosku logicky nez placnes neco podobneho.
      • Tilwaen
        A jak by vám všem utnuli tipec, kdyby to na PC opravdu nevyšlo... *15*
  • Těším se strašně moc !!!! Tenhle typ her a obzvlášť sérii GTA mám nejradši.Jenom mi nepřijde ta grafika tak úžasná jak ji všichni vychvalují i když to pro mě rozhodně není rozhodující faktor při výběru her,ale na dnešní dobu ta grafika vypadá přinejlepším průměrně,ale zase alespoň nebudu mít větší problémy s tím rozjet hru,protože taky nemám žádné nové dělo...Ale mohli by ukázat nějaký pořádný gameplay záběry.Hra je ve vývoji snad 50 let a ukázali pár minutových traileru *7*
    • Nemůžeš chtít po vývojářích nemožné. Je to hra určena pro "8 let starý kus železa (a plastu)". A na to jak obsáhlý a obrovský svět GTA V je, tak si myslím, že si naopak vývojáři zaslouží poklonu, protože grafika je co se detailů týče průměrná, ale na to, že hra umožňuje takovou volnost, tak je nadprůměrná. A teď to srovnej třeba s takovým lineárním CoD: BO II... Activision by se měl stydět a zahrabat někam hodně hluboko!
      • Tesat, tesat a znovu tesat.
  • Hanzales
    No to mi natři gule sirupem... To vypadá na fakt velký kus landu, prošpikovaný zábavou a detaily a hustým sledem událostí (minimálně jeden psychouš included). PS3 se furt vyplatí mít. Pak to určitě kupím i na kompla (2-3 měsíce po vydáni na PC a bude nějaká akce na štýmu) :)
    Pošteluje se o kousek enbčkem a zábava pokračuje. Jsem zvědavý, co budu mít tou dobou za grafiku. To bude za rok z 560Ti zase skok jako kráfa. Počítám jak vyjde první multi-platformní gamesa (PS4/XBO/PC) tak se poprvé pořádně zapotí a půjde z domu :)
    • Nauč se, prosím tě, buď česky nebo anglicky, tohle je hrůza.
      • Hanzales
        Kvůli tobě klidně i španělsky :)
  • God-of-War
    Bomba!
  • ak bude grafika aspon na urovni l.a. noire budem spokojni
  • Mě osobně to nijak extra nebere, nesympatické xichty, moc barevné, laciné textury (snad aspoň pc verze na tom bude líp), celý ten vizuál je dost graficky zastaralý, ale o to nejde, snad ta hra nabídne něco zajímavého, zatím mě to nechává chladným, určitě to zkusím to jo, ale že bych z toho onanoval jako někteří, to fakt ne.
    • kennyB
      Grafika, grafika, grafika. Nechci nic říkat, ale jen grafika hru nedělá. Jde spíš o hratelnost. Nebo by jsi si koupil hru, která je graficky dokonalá, ale hratelnost by byla nulová??? Podle tvého příspěvku zřejmě ano *3*
      • Nikdo neříká že by hra měla být nový Battlefield ale zkrátka nějaké slušné vyhlazování hran by se šiklo.
        • proboha co bys chtel od xboxu a ps3?? uz mi jdete vsichni na nervi s tyhlema kecama ze mohli udelat AA a lepsi textury, vzdit na ten HW co maji k dispozici udelali zazraky
          • Já myslel na PC.
    • Přesně tak s tou grafikou máš podle mě naprostou pravdu. Vyhlazování stran, textury, dohlednost atd. vypadá to hrozně. Je hezké že umí udělat krásné screenshoty ale s trailerů a gameplaye jasně vidím že grafika není dokonalá. Avšak nechci přehánět přeci rozdíl mezi grafikou GTA IV A GTA V je obrovský! Doufám že alespoň na PCíčku to bude trošku lepší.
      • co by ste chceli na 7 rocnych konzolach? grafiku jak crysis 3? + je rozdiel robit koridor a otvorene mesto ako GTA s AI a milionom postav....
      • sami vyvojari rekli ze engine od GTA IV nebyl nijak upravovan protoze se snazili aby hra byla skvela celkove obsahem a hratelnosti to je prece to dulezite plus stejne konzole by vic nezvladli lepsi bude at to jede svizne a tu hru si maximalne uzijem !! :D
        • Hlavně aby je nenapadlo hru hodit na pc se stejnou grafikou. Alespoň vyhlazování hran když už!
          • Vyhlazování hran né stran :)
            • Tvl díky že jsi mi to řekl já furt používám strany. *15*
          • Hanzales
            Myslím, že určitě bude minimálně to co bylo v GTA IV.
            AA, AF, ostřejší scéna, dohled (+ enb) plus vezme li se v potaz, že obě nadcházející generace konzol mají mnohem bližší architekturu k PC, možná to tuhle generaci přinese mnohem lépe technicky zvládnuté porty už od začátku a nebude třeba čekat na patche a práci komunity. Ty šikovnější studia to zoptimalizují lépe pro x64 a více RAM a vyždímají z toho ještě víc, místo aby se praly s konverzí a kompromisy samotnými. A ty méně zkušené studia aspoň nevydají takové paskvil-porty. U GTA 5 se nebojím. Tou dobou už budeme mít navíc novou grafiku a třeba ještě zbydou rezervy na overwrite (8x AA) ;o) Počítám i třeba PS4 verze bude mít slušný Antialiasing a už v tom bude rozdíl od verze na současné konzole.
  • Nádhera!

    PS: Na Trevorově bejváku je skvěle vidět, že zločin se vyplácí!
    PPS: Taky vám připadne, že Trevor má něco z Jacka Nicholsona? Proto je asi tak sympatickej...
  • Keyz
    Jsem zvědav na posun po technické stránce. Zatím to je více barevné. Jestli bude i AI o něco lepší to samé fyzika to by bylo dobré.
  • ucho
    paráda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit