Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm, asi budu mít celkem dilema jak to hrát, jsou hry, kde je lepší první a jsou hry kde třetí pohled, tohle je u mě zatím tak něco mezi.
  • ventycz
    Doufám, že při pohledu z první osoby uvidím i nohy :)
    • sleepless
      Uvidíš :)
      • Shaker
        Jen jestli ty svoje... :D
  • Morraw
    Volbě pohledu tleskám. Zvlášť možnost 1st akce + 3rd v krytu. Tahle kombinace se mi libíla už v Human Revolution.
  • Teď abych se dlouho rozhodoval, jaký si dám pohled, když pojedu. *15*
    • Jack1947
      V autě, by to možná celkem šlo. Pěšmo... to je dle mého takové nic moc.
      • Podle mě je to super... :) Je strašně málo her stylu GTA, kde by bylo něco takového možné. :))
  • Mojě zvědavost i nasranost velmi stoupá, taky to ty hovádka mohli vydat už před Vánocema *16*
    • To abys mohl zuřivě závidět konzolákům.
      • species
        to uz zavidime rok.
  • Jack1947
    Psal jsem to předtím, napíšu to i ted... FPS pohled se do GTA prostě nehodí.

    Chyběl by mi ten rozhled, to by byla jen obyčejná FPS - no s auty no. Nemusel bych ani... ale tak někoho to zaujme no. 4k rozlišení na to bude chtít nasa pc (při nejlepším). Tedy pokud to pokoní.

    No na druhou stranu, ještě že se dá z toho pohledu přepnout, takže to ani vlastně nevadí. Jen já to v GTA bych moc nemusel.
    • Je fakt, že si při rozhlížení člověk v první osobě vykloubí zápěstí, ale to vtažení do děje je brutální!
      Ten záběr jízdy na motorce je fakt psycho.
      Mne se to v první osobě fakt líbí, ale oculus tady bude asi nezbytnost...
      • Jack1947
        Ve 4K tak to si počkáš, mimoto že to taky bude chtít pořádnou sestavu no... trochu utopie si myslím.
        • Stejně jako Sleeplesse mne 4k nijak netankuje. :)
          No a co už, svůj současnej komp mám už přes 6 let tak se holt zase praštim přes kapsu a koupim zase za 35k novej. Když si to člověk rozpočítá na měsíce životnosti tak se to vyplatí, nehledě na to že GTA nebude to jediné co mne ne jen s oculusem donutí zainvestovat... star citizen bude chtít investici i bez bez oculu. :D
          • Jack1947
            To je na tobě. *3*
    • nemáš pravdu
    • species
      By me fact zajimalo cos tady lidem proved, kdyz ti sypou minusy uz jen z principu :D


      Kazdopadne me se to libi, taky to asi nebudu pouzivat ale je to super featura ktera vypada opravdu SKVELE! Horsi by bylo kdyby tam byl first person mod nativne a neslo s tim nic delat, takhle to vypada ze si to zapnu obcas abych videl budiky u auta nebo tak nejak.

      Si pamatuju jak lidi nadavali kdyz 3ka presla z ptaci perspektivy do 3d a to se ukazalo jako to nejlepsi co mohli pro GTA udelat. (i kdyz prvni dily byly samozrejme taky neskutecne kvalitni hry)
      • kubi-wan
        Lidi dávaj Jackovi mínusy možná kvůli tomu, že je často dost těžký přelouskat nim psanej text. A taky, že toho textu píše ke všemu hroznou spoustu. Jacku, jestli si tohle přečteš (a věřim, že jo), tak si nemysli, že proti tobě něco mám. Nevadíš mi, jako spoustě lidí tady, i když uznávám, že často na zkoušení číst tvý příspěvky rezignuju *15*
        I když poslední dobou zjišťuju, že jsem to naučil i docela luštit, když už si to přečtu.
        Ale žádnej učenej z nebe nespad, no ne?
        Nebrat jako hejt, spíš povzbuzení.
        • Jack1947
          Ne, určitě to od takových jako si ty hejt brát nebudu. S těmi lidmi si moc jistý nejsem.

          To je fuk. Pro ně tady rozhodně nejsem. Z toho bych se už dávno rozložil.
          Jak kdy... Někdy píšu víc jindy méně...

          Už bych to dál nerozmazával. Ostatní si to přeberou, jsem prostě Jack = magnet na mínusy.

          Už jsem psal že mám to tady jako Chat, který zde bohužel není takže píšu něco a přemýšlím při psaní. Ne před. Njn nechápe někdo to ma blbé - mínusy ropzhodně nedostávám jen za dlouhé slovní... spojení a věty. Jak sem napsal neřešit..
      • Jack1947
        To by mne taky zajímalo, pochybuji že to jsou lidi... já si myslím že to je jeden bot. (ale psst) jasný přepnout nemám problém ale jako napořád to tfuj.

        To by nebylo GTA, hlavně by sis nevychutnal ten krásný pohled na živoucí svět.

        Protože sem píšu už "dlouho", tak třeba se ti taky "poštěstí" a budeš "odměněn" mínusy.
        Já řikám koho zajímá hodnocení jen to vztahuje pozornost někam jinam.
        • species
          No tak samozrejme, pokud maji minusy tady na games smysl tak liky na facebooku leci rakovinu *1*
          • Jack1947
            Navíc co to je ježíš... pár clickbotů má vlhké sny a dny.

            Inu, každý rád něco jiného, někdo píše do diskuzí a někdo rád hodnotí.
            To nezazlívám... to přeci není nic hrozného. Otevřeně to tady dělá dost lidí... no co no.

            Když jim to zlepší den? proč se nad tím pozastavovat.
    • no hele pako drz hubu no
      • Jack1947
        Měj aspon koule a vymysli si svůj Nick, ten dotyčný rozumný celkem člověk si tohle prznění nezaslouží. Dík.
        • Shaker
          Tady souhlasim s Jejdaskem a nesouhlasim s timhle tvym postem... paradox? :D
  • walltar
    Na GTA z první osoby se fakt těším. Ještě by to chtělo podporu OR.
    • Už jsem se divil že to tu nepadlo dřív :)
      OR mi připadá skoro jako nutnost pokud to člověk chce hrát celý z první osoby. Nejde ani tak o 3D ale hlavně o ten headtracking. Však z toho videa je vidět jak furt čumí kolem (ostatně hra na tom staví jak se okolo hráče pořád něco dějě. :)
      Každopádně už takhle "jen" z první osoby imerzivita jako prase. :)
    • Presne Oculus Rift uz mam ready aj ked to nebude mat podporu tak to rozbehas cez Vorpx.
  • Mato1987
    Normálne mi padla sánka, niečo takéto som vôbec nečakal, neviem si ani predstaviť čo s touto hrou budú dokázať vedieť spraviť moderi na PC....Našťastie si nebudem kupovať ps4 verziu aj keď mám také nutkanie, ale radšej vydržím do konca januára :) Na druhú stranu mám čo hrať do vianoc, chcel by som už konečne prejsť celú GTA V kampaň, aj nového aliena, the evil within a potom aj fc4 takže o zábavu budem mať postarané, plus pred pár hoďkami som si kúipil kolekciu men of war :D
    Ináč pánovi šéfredaktorovi môže byť 4K fakt "šumák" keď v redakcii a doma hraje na 17 palcovom crtečku :D
    • sleepless
      Mám dvě normální 27tky, šumák mi to je, protože na těchto věcech (4k, 60fps) nelpím, jelikož v drtivé většině případů neovlivňují můj zážitek. Na druhou stranu odlišný přístup fakt nikom neupírám, a když hra něco takového podporuje, tak jen lépe.
      • Mato1987
        4K a 60 fps je možné dosiahnúť len vo výnimočných prípadoch, ja osobne na bežné hranie tiež používam tradičný 27 palcový lcd panel ale so 144hz frekvenciou, kvôli rýchlejšej odozve a plynulejšiemu obrazu.
        99% moderných hier dnes podporuje 4K bez problémov, je to zatiaľ žiaľ len hudba budúcnosti, no časom sa aj 4K stane štandardom, tak do dvoch, troch rokov :)
    • species
      Souhlas, cekal jsem max pohled z vlastnich oci a mozna cockpit auta, to ze jde koukat i pres miridla je skvely!

      K tomu 4k hlavne nechapu proc tam autor zminuje ze ho to nezajima, ma to byt profi clanek od pana sefredaktora a pritom to vypada ze si vypujcil nazory od GGG.
      • Mato1987
        presne tak, games.cz sa snažia tváriť ako profesionáli, ale niektoré články, najmä od šéfredaktorského "cíťu" sú niekedy ako post menštruačné výlevy, len tak keď si spomeniem na článok, resp. na post menštruačný výlev, na hru od Destructive Creations a ten extrémne zaujatý článok ku hre o ktrej vie šéfredaktor asi toľko čo ja...
      • walltar
        No když si vemeš kolik lidí má teď 4K monitor a kolik lidí má HW na to aby to mohlo na tom 4K monitoru hrát, tak zjistíš, že v dnešní době je to celkem nepodstatná featura.

        Já osobně jedu na 3x 24" a ještě dlouho neplánuju přecházet na 4K. Protože 3monitory mě dávají mnohem větší možnost si zvolit jak hrát a jsou mnohem lepší na práci.

        Taky 4K monitor pokud nebude mít uhlopříčku 40" a víc je imho zbytečnost ... Zvyšovat jemnost bodů si myslím, teď není potřeba. Jo možná to zlepší obraz, ale otázkou je, jestli se to zlepšení vyrovná nárokům na výkon.
        • Mato1987
          no vidíš, ja mám napr. ku hernému PC len 27 palcový 144 hz 3D monitor ale v obývačke mám 55 palcovú 4K 3D telku a skúšal som na ňom už crysis 3, nového tomb raidera, metro last light alebo aj watch dogs, ale najlepšie sa mi na tom hraje fifa 15, ktorá bez problémov dáva stabilných 60 fps bez problémov na rozdiel od tých hier, ktoré som vymenoval, ktoré žial na viacej ako 30 fps v 4K na maximálnych detailoch nerozbehneš.
        • species
          Ja se obavam ze by ses asi divil kolik lidi na 4k rozliseni jede uz dnes, kor kdyz graficke karty ten vykon maji a hry ten vykon nepotrebuji.

          Prijde mi to stejny placani jako bylo na quad-core, nebo jeste predtim na pentium3. Z "nepodstatnych" featur co nikdo nevyuzije je za rok, dva standart.
          • Mato1987
            Kamarát je programátor a má doma komp s dvoma kartami titan black a na 4K rozbehne crysis na maximálnych detailoch na stabilných 30 fps bez problémov, ale u neho je problém že používa profesionálny ips monitor od nec...a odozva je v porovnaní s hernými monitormi podstatne väčšia.
          • walltar
            No za dva roky možná ... Ale za dva roky už tohle GTA nikdo hrát nebude.

            Ale myslím, že tohle GTA nebude tak lehký rozjet na 4K ... Znáš jejich známé umění optimalizace ne? *1*
            • Mato1987
              GTA V sa bude na PC hrať ešte aj dobrých 10 rokov po vydaní hry, tak ako to bolo s vice city, sand andreas a gta IV.
              Ináč nechajme sa prekvapiť, ja osobne som veľmi zvedavý ako na tom bude hra s optimalizáciou najmä potom ako vydanie pc verzie odložili o 3 mesiace neskôr.
  • species
    Puvodne sem tu chtel neco zahlasit jak je u me k diskuzim u GTA zvykem, ale ty interiery vypadaji lip nez u vetsiny zavodnich her!

    Nezbyva nez doufam ze to ty k***y zas v lednu neodlozi.

    edit - 4k pro PC!! yay!!! Sakra to snad i vypada ze tentokrat vzal rockstar ten port vazne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit