Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako bych zase chodil na zakladku.serie streets of rage byla hodne povedena a mega drive taky :-).stahuju
  • uzivatel1982
    Tak tomu rikam pěkná zpráva:)....tohle si rád připomenu. S double dragon,ninja turtles a fighting force pro me nejlepší mlátička:)....
  • Lidi, taky vám to po spuštění exe píše "galsia.pal not found"? nemůžu to rozjet. předem díky.
  • zrovna sem si ted koupil SEGA kolekci klasik na PS3 a pařím street of rage.. fakt těžká nostalgie. upřímně sem ale první díl nedohrál, vytuhl sem ve stage 6 *12*
  • nejlepší v tom postu :D

    if you brought this, then you have been ripped of
  • Tohle jsem hrozně pařil na Sega konzoli jako malý kluk. Stahuju, byla to pecka.
  • super, konečně nová verze, už se těším až otestuju :)
  • Remake Streets of Rage 1 už je venku poměrně dlouho.
    http://plnehry.idnes.cz/akcni/streets-of-rage-remake-retro-bojovka-dv2-/clanek.A070102_015508_bw-plneHry-akcni_bw.idn

    Navíc to lze normálně hrát už deset let na velmi povedeném emulátoru třeba Megadrivu.
  • Jeeeezis co ja se za tohle nahazel dvoukorun do automatu v maringotce... :-)
    • JJ předně tak, dlluhé hodiny v maringotkách... ach ta nostalgie *5*
    • Já si vzpomínám tehdy na maringotky kde jsem byl pečenej vařenej a házely se do toho ještě starý pětikoruny, bylo to krátce po přijetí nových mincí, krásný časy : )
  • Spades
    Takové blbosti :D
    Kdyby radši udělali remake hearth of darkness :(
    • Co remake, i vydání na gog.com by mi stačilo. :(
      • Urug
        Ti to za kilo střelim, mám doma origošku z ňákýho Gamestaru
      • 13_11
        Jojo, byl to vůbec fajnovej rok ten 1998, co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit