Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miloval jsem State of War a C&C sérii :)
  • Sakra na tohle se těším
  • XorxoxTalarius
    Petroglyph drzim palce a je super ze vyslyseli svoje fanousky kteri v zasade volali "Sevce, drz se sveho kopyta!"
  • Vzpomenete si na posledni obycejnou rts v duchu WC3/SC1/C&C s klasickou singleplayerovou kampani?

    Ja regulerne ne.

    Ten dodatek s hrou jednoho hrace jsem tam dal schvalne - protoze z tohohle hlediska pro me byl obrovske zklamani SC2, ktery by tomu samozrejme jinak vyhovoval. Jenze jeho kampan byla bud jen prehlidka jednotlivych jednotek, nebo prapodivna zerg dota pseudo rpg zalezitost.

    Nerikam, ze me chvili nebavily ruzne ty CoH a DoW, ale klasickou strategii s tezenim surovin, stavenim tovaren, vezi a tanku... takovou jsem nehral, ani nepamatuju.
    • XorxoxTalarius
      Tak zrovna prvni Company of Heroes a prvni Dawn of War meli skvele kampane pro jednoho hrace. Tezil jsi suroviny, staral se o zakladnu (sice v CoH mene, ale tam je to vzhledem k zasazeni pochopitelne), stavel veze i tanky
      • Prvni CoH a DoW byly super - jenze to je prave to, byly. Vzdyt uz je to neuveritelnych deset let, co vysly. Za tu dobu podobnych her bylo jak... jak... jak neceho, ceho je zoufale malo.
      • Kr.Pa
        Zrovna u CoH to je dost blbe rici, kdyz je to historie. Nemuzes hodnoti historickou kampan se scifi a fantasy RTS.
        • XorxoxTalarius
          Pokud to prevedes na pocit spokojenosti a zadostiuceni po dohrani tak ano, pak je jedno jestli je realistic, scifi nebo fantasy
    • Kr.Pa
      Zrovna Red Alert 3 a CaC 3 měli výbornou kampaň na ty poměry, že to dělalo EA. K tomu bych připojil i hry přímo od Petroglyphu a to: Universe at War: Earth Assault a SW Empire at War.

      Pokud se odtrhneme od scifi, tak obě strategie LotR BftMe byly super.

      Stačí se jen nekoukat na velké značky a umět hledat.
      • No jo, ale RA3 je sest (!!!) let stara hra. To je hrozne dlouho. UAW bylo dobre, presne to, o cem mluvim - veze, tanky, tezeni... - ale taky, stare... tak historicky masivne uspesny zanr - a tak zanedbavany.
    • Mě například příjde singl SCII perfektní. A Swarm obzvlášť. *5*

      Respektive bavil jsem se u toho královsky.
      • Kr.Pa
        Love story, kde kvůli dvou "lidem" vyhlazují civilizace. Haha. Úplně očekávaný průběh a žádné zvraty.
      • Ved prave typickej strategie si clovek uzije v multiplayery tak aspon single je osviezeny
    • naprostý souhlas, a když už se něco objeví tak je to Age Of Mytology remake xD
  • hrál jsem od nich jen RoI:Battle for Graxia a to byl čistý propadák.
  • Klasické RTS? Tak to jim držím palce. Po tom mám hlad už hodně dlouho.
  • O SW: Empire at War nemůžu říct jediné špatné slovo. Tak uvidíme.
  • Blue.Shark
    Od Petroglyph jsem hrál Universe at war, a nemůžu říct, že by to byla nějak špatná hra (spíš překombinovaná). Nápad zní každopádně hezky. Potěšilo by mě, kdyby byl styl hry podobný Supreme Commanderu - velké množství jednotek a pořádný zoom na pořádných mapách.
  • slavek.skara
    Hmmm že by reinkarnace Duny 2 ? Real time strategii je jak šafránu ( když neberu Stara) a něco na oživení a pozvednutí tohoto žánru by to chtělo.
    • Za pokračování série Dune bych se vůbec nezlobil.
      • Je tu Emperor: Battle for Dune. Moc dobrá hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit